Fantastické premeny našich PREMIUM členiek

Kristínka Sojáková
Kristínka Sojáková
- 15 kg
Michal na Ostrove

Už dlhodobejšie som sa necítila dobre vo svojom tele a neustále som skúšala a hľadala, čo by ma zaujalo. Potom na mňa vybehla reklama na facebooku na novoročnú výzvu a stránka ma nakoniec zaujala natoľko, že som sa rozhodla skúsiť si zaplatiť členstvo s tým, že neskôr uvidím, čo ďalej. Nakoniec som s Fitshakerom ostala a ostanem s určitosťou aj naďalej . Nemám nejaký špeciálny plán do budúcnosti, vlastne len jediný – zotrvať v tom, čoho sa držím posledného cca pol roka, neprestať sa hýbať a udržať si, čo som dosiahla. Ale verím, že to nebude až také ťažké, lebo je to ako droga (konečne chápem toto prirovnanie) – len čo sa v niektorý deň nehýbem, či cielene ako oddych, či preto, že naozaj nestíham, vnútorne som nervózna a rozmýšľam, kedy aký pohyb vopchám do toho minima času.

Katka Galková
Katka Galková
- 18 kg
Liptovský Mikuláš

"Sama som neverila, že ma to až tak chytí. Som mamou dvoch detí, skoro 7-ročnej dcéry a 4-ročného syna. A nakoľko mám aj diastázu, rozhodla som sa začať cvičiť cviky podľa vás a môžem povedať, že som nikdy nebola na seba taká hrdá, ako som teraz! Hoci je náročné skĺbiť domácnosť, deti a cvičenie, snažím sa cvičiť každý deň, niekedy až po 21.hodine, keď zaspia deti.

Dokonca aj na dovolenke som cvičila. A leto v plavkách bolo pre mňa konečne bez hanby! Snažím sa aj stravu prispôsobiť, máte naozaj výborné zdravé recepty na stránke. Konečne som sa dostala pod váhu 60 kg a tak kade chodím, tam vás ospevujem, už sa k vám prihlásili 4 moje kamarátky 😀 . Takže som naozaj vďačná za Vašu stránku."

Veřa Čecharová
Veřa Čecharová
- 3 kg
Kroměříž

"Můj důvod byl takový, že jsem se chtěla vlézt do oblečení stejně jako dřív a nestát ráno bezradně před skříní. Současně jsem si nechtěla nakoupit větší oblečení, protože já neumím nosit kila navíc. Některé ženy s tím problém nemají a sluší jim to, mně to vadilo a kazilo mi to každé ráno. Původně jsem chtěla zhubnout 5 kg, nakonec jsem horko těžko zhubla 3 kg, ale cíl to splnilo, oblečení mě přestalo tlačit a navíc jsem se začala díky každodennímu cvičení cítit opravdu dobře."

Marta Dernerová
Marta Dernerová
- 16 kg
Bratislava

"Do svojej prvej výzvy som sa púšťala s veľkou nádejou. O stránke Fitshaker som vedela už dlhšie. Bola však pre mňa viac-menej len zdrojom inšpirácie na zdravé recepty. Cvičila som poctivo od začiatku. Cvičenia boli úžasne namixované. Keďže som bola v cvičení ako takom v podstate nováčik, šla som podľa harmonogramu. Nepreskakovala a nezamieňala som videá. Povedala som si, že dám šancu všetkým a maximálne som dôverovala Fitshakeru v tom, že výsledok sa objaví, ak pôjdem podľa plánu. Začínala som minulý rok v apríli s váhou 81,9 kg a dnes mám 65 kg. A ani náhodou nekončím."

Veronika Veselá
Veronika Veselá
- 1.5 kg
Prešov

"Aj bez tejto výzvy sa ma moji známi často pýtali, načo chodím do fitka a prečo toľko cvičím, keď mám dobrú postavu a som štíhla. Ja im nato vždy poviem, že dobrú postavu mám práve preto, že chodím do fitka a cvičím. :D"

Martina Balážová
Martina Balážová
- 6.5 kg
Kremnica

"Cítim sa opäť vnútorne silná , na duši aj na tele. Hoci som mama a mojou prioritou je rodina, tak stále som aj žena a starostlivosť o seba by mala byť našou súčasťou."

Prečítaj si článok ako sa Martinke podarilo schudnúť po pôrode.

Veronika Kubicová
Veronika Kubicová
- 4 kg
Raková

"V prvom rade sa chcem poďakovať, že ste. Veľmi ste mi pomohli a myslím si, že nie som jediná. Robte to, čo robíte, aj naďalej. Ide vám to skvelo a musím povedať, že som bola veľmi prekvapená, že ste sa mi ozvali. Keď vídavam tie obrovské zmeny, ktoré niektoré žienky dosiahli, padá mi sánka. Dúfam, že aj moja malá zmena môže niekomu pomôcť nakopnúť sa, tak ako mňa nakopli vaše premeny.

Aj keď sú dni, keď mám problém nájsť si čas, musím odcvičiť. Vadí mi, ak vynechám video. Ak sa však stane, že som fakt nestihla, na druhý deň dobieham."

Tatianka Bartošová
Tatianka Bartošová
- 10.5 kg
Martin

"Zmeny som začala pozorovať, asi keď som sa zbavila prvých 5 kíl, čo bolo po ukončení novoročnej výzvy. Obliekla som sa do nohavíc, ktoré som si na začiatku dala ako motiváciu, ale stále boli tesné. To ma nakoplo a pokračovala som. Počas výzvy sa ku mne pridal aj manžel, ktorý mi bol veľkou oporou a motiváciou.

Brať cvičenie ako niečo prirodzené, ničím to nesiliť, jednoducho to vnímať ako niečo zdraviu prospešné. Ako zdravotníčka viem, aké benefity cvičenie ponúka a aké riziká so sebou nesie obezita.

Teraz je našou vášňou bicykel, ale keďže som doma, striedam to. Jeden deň ideme na bicykle, ďalší deň cvičím videá. Cvičenia ma jednoducho dopĺňajú energiou a endorfínmi.

Cítim sa po niekoľkých rokoch krásna a najmä spokojná, aj keď stále pokračujem. Najväčší benefit je asi v tom, že sa zmestím do oblečenia, ktoré som mala odložené veľmi dlho. Nebola som proste ochotná kupovať si nové veci len kvôli tomu, že som pribrala.

Ďalším benefitom je psychická a fyzická pohoda."

Janka Eviaková
Janka Eviaková
- 6 kg

"Fitshaker predsa nie je o odvahe, zapojiť sa dá aj bez toho, aby sa niekde zverejnila vaša tvár či telo v plavkách, urobí to z vás nielen krajšieho, ale najmä zdravšieho a veselšieho človeka. :-)"

V rozhovore s Jankou si prečítaj viac o tom ako dosiahnuť výsledky natrvalo.

Zuzka Chovancová
Zuzka Chovancová
- 8 kg
Žilina

"Mám malého syna, s ktorým sa niekedy cvičiť proste nedalo, skúšala som rôzne finty, aby sa zabavil a ja som mala aspoň tých 30 minút voľna pre seba. Niekedy sa to skončilo tak, že mi obsadil podložku na cvičenie, v prípade planku si ľahol podo mňa a mne išlo hlavou len – „to musíš vydržať, nič iné ti neostáva“. Celkovo od začiatku minulého roka sa mi podarilo schudnúť vyše 20 kg, a všetci vieme, že v kuse sa to nedá. Takže moja taktika bola ísť do toho vždy naplno a potom mesiac-dva zastabilizovať váhu, aby sa mi nestalo, že teraz všetko schudnem a o pol roka tie „vydreté“ kilá budú naspäť."

Katka Vrbová
Katka Vrbová
- 40 kg

"Minulý rok som oslávila 40 rokov a pár týždňov potom, jedno ráno som sa zobudila a povedala som si „DOSŤ!“ nie som taká stará, aby som vyzerala a cítila sa takto!

Na zmenu netreba nový rok, nový mesiac, ani pondelok. Zmeňte to hneď. Nezačínajte s diétou, začnite s novým životným štýlom, tak ako som to urobila ja lebo to akým štýlom žijeme sa odrzkadlí na našom zdraví."

Ako začať s chudnutím poradila Katka v rozhovore na našom blogu.

Renáta Molnárová
Renáta Molnárová
- 7 kg

"Výzvu som absolvovala prvý krát a už viem, že nebola posledná. O vašej stránke som už dlhšie vedela, nakoľko som hľadala veľa zdravých receptov a u vás je naozaj veľký výber.

Mám aj niekoľko kníh od vás podľa ktorých veľmi rada varím. Keďže mam malú dcérku tak aj najnovšia kniha Zdraví papkáči je u nás v kuchyni ☺.Snažíme sa jesť omnoho zdravšie a aj manžel zmenil pri mne stravovacie návyky a tiež začal cvičiť jesť zdravšie."

Tatiana Rišková Macejová
Tatiana Rišková Macejová
- 6 kg

"Výzva mi dala veľmi veľa… hlavne sebavedomie, ktoré som strácala, nový pohľad na stravovanie, začala som sa stravovať pravidelne a zvládla som zlepšiť aj pitný režim. Nakoľko predtým som mala veľmi veľký problém dostať do seba viac ako pol litra vody. Dnes bez problémov zvládnem 2-2,5 litra :-). Veľmi sa tomu teším.

Som veľmi šťastná, že ste mi prišli do života, pretože meníte životy každej jednej z nás. Šírte svoje posolstvo aj naďalej."

Ako si nájsť čas na cvičenie na materskej nám opísala Tánička v rozhovore.

Zuzana Gregorová
Zuzana Gregorová
- 14 kg

"Fitshaker odporúčam každému, lebo mne pomohol, dalo by sa povedať, k úplnej životnej zmene. Samozrejme, že najprv človek musí mať chuť a odhodlanie, a keď sa to spojí s vaším konceptom, už len čakať na výsledky. Ideálne však pre maminky, ktoré sa chcú po pôrode dostať späť do formy a hlavne nabrať energiu a silu. Ale aj pre všetky ženy, veď ako to už býva, my ženy sme večne nespokojné a vždy je čo zlepšovať.

Už som vyskúšala aj veľa receptov z vášho blogu, vždy si rada prečítam, čo je nové, a milujem prezerať premeny. :-)"

Elena Sengeveinová
Elena Sengeveinová
- 9 kg
Bratislava

"Mne primárne nešlo ani o to, extra schudnúť, hoci aj to, samozrejme, poteší, ale chcela som, aby mala naša krpka dobrý základ a aby sme boli zdraví celá rodina a cítili sa najlepšie, ako sa dá. A veru už dlho som sa takto dobre necítila ako tento rok a nielen preto, že oblečiem šaty, ktoré mi boli tesné aj pred tehotenstvom 🙂.

Podľa mňa je táto výzva (vlastne aj všetky vaše výzvy) veľmi širokospektrálna, a teda ju môžu cvičiť úplné začiatočníčky i mierne pokročilé, a pri niektorých cvičeniach by sa podľa mňa zapotili aj starí mazáci v cvičení. Ja vždy rada odporúčam, kade chodím, že toto je tiež možnosť.

Veľmi mi vyhovuje, že môžem hocikedy, hocikde a hocikoľko cvičiť, keď mi to okolnosti a chuť dovolia 🙂."

Jana Horvatova
Jana Horvatova
- 15.3 kg
Nová Kelča

"Cítim sa úplne super. Asi nikoho neprekvapím, keď poviem, že sa cítim oveľa ľahšia, :D ale je to tak, cítim to hlavne keď kráčam každý deň po schodoch, keďže bývame v poschodovom rodinnom dome celkom sa nachodím. Cítim to samozrejme ten úbytok váhy a som rada, lebo viem ako ťažko sa mi na začiatku cvičilo, fakt banálne cviky a ja som bola hotová už pri 20 sekundovom jumping jacku a musela som nejaký čas oddychovať. Teraz tento cvik milujem. V jednoduchosti je krása no nie? Taký jednoduchý cvik a koľko kalórii ide preč. Cítim sa mladšia a ten pocit keď sa konečne vojdete do svojich obľúbených šiat je na nezaplatenie."