Fantastické premeny našich PREMIUM členiek

Lenka

Lenka

- 15 kg

Dôvodom, prečo som začala s Fitshakerom, bolo, že už som sa vo vlastnom tele necítila dobre. Moje odhodlanie bolo veľké, aj keď začiatky boli veľmi ťažké. O to lepší pocit som z toho mala, keď som videla pokroky – hoci zo začiatku malé, ale predsa len nejaké. Potrebovala som dať nejaké kilá dole, chcela som sa cítiť lepšie, mať viac energie, byť pozitívnejšia. A to všetko sa podarilo.

Marina

Marina

- 1 kg

Postupne som si všímala viac zmien na sebe – aj keď nie na váhe, ale mala som viac energie, zvládala som viac cvičení, mala som lepšiu náladu a fakt som sa tešila na každé ďalšie cvičenie. Toto bola pre mňa hlavná odmena. Podľa mňa si treba hlavne všímať zmeny na sebe počas výzvy. Každá zmena je dobrá a verím, že aj tie „číselkové“ sa o chvíľku pridajú!

Zuzanka

Zuzanka

- 11 kg

Povedala som si, že nemôžem čakať, že sa niečo zlepší samo. Podľa mňa je najdôležitejšie naučiť sa vnímať pohyb, dobré jedlo a odpočinok ako každodennú nevyhnutnú súčasť dňa. Workouty som si užívala, je to taký môj malý kúsok dňa, keď som len sama so sebou a s Fitshakerom. Pozorovala som postupne úžasné spevnenie celého tela. Je to úžasný pocit a najmä konečne mám energiu a vládzem držať krok s deťmi. Som na seba naozaj úprimne pyšná.

Marianna

Marianna

- 12 kg

V každom veku má cvičenie a pohyb zmysel. Na mojej premene sa podieľala najmä úprava stravy, keďže vždy som bola fyzicky aktívna. Študovala som rôzne materiály o zložení stravy, pozerala som každé fitshakerácke video o stravovaní, veľmi mi pomohli kalorické tabuľky. V novom tele sa cítim fantasticky, konečne sa páčim sama sebe. Motiváciu a chuť treba hľadať vo svojom vnútri a tešiť sa, že každým cvičením sme bližšie ku krajšiemu JA.

Daniela

Daniela

- 14,5 kg

Zrazu som zistila, že chudnutie nie je až taká veda, ako som si vždy myslela. Je potrebné nastaviť si to hlavne v hlave, byť vytrvalý, nevzdať sa a ono to pôjde. Som nadšená a hrdá na seba, čo som doteraz dosiahla. Vďaka vašim výživovým poradcom som pochopila, že si nemusím úplne všetko odopierať, nastavila som si vlastné pravidlá v stravovaní, a ako vidím, funguje to. Cvičenie sa stalo mojou psychohygienou, je to niečo, čo mi zlepší náladu.

Mária

Mária

- 16 kg

Keď som chcela vyzerať skvelo a cítiť sa vo svojom tele spokojne, musela som ísť do toho naplno. Snažím sa cvičiť každý deň, skôr doobeda, keď mám ešte energiu. Po ukončení prvej výzvy som cvičila ďalej, stal sa z toho môj každodenný rituál. Musím povedať, že moje okolie vníma moju premenu veľmi pozitívne. Takže strava a cvičenie priniesli vytúžené plody. Teraz, keď sa pozriem na seba do zrkadla, som hrdá, že som to dokázala.

Zuzana

Zuzana

- 10 kg

Do výzvy ma prehovorila moja dcéra, tak sme sa dohodli, že ideme do toho spolu. Cvičila som poctivo každé jedno videjko. Dodržiavala som aj jedálniček z Fitshakera, ale, samozrejme, som si ho prispôsobila podľa svojich chutí a fungovalo to. Cvičenie sa stalo pre mňa už dennou rutinou a neviem si bez neho predstaviť ani deň. Fitshaker mi ukázal, ako na to, a baví ma to.

Dominika

Dominika

- 26 kg

Začiatky boli veľmi ťažké, tak som si spísala zoznam, prečo chcem schudnúť. Cvičenie sa pre mňa stalo závislosťou, chcem sa aj ďalej zlepšovať a pokračovať. Vždy mi to šlo lepšie v období, keď bežala niektorá výzva. Vyhovuje mi, že mám na každý deň iný druh cvičenia a rôznych trénerov. Teším sa, čo ma čaká, a že som to vďaka Fitshakeru dokázala. Neviem, kde a čo budem robiť, ako budem všetko stíhať, ale viem, že si nájdem každý deň aspoň 30 minút na cvičenie.

Ivana

Ivana

- 9 kg

Povedala som si, že tá pani na fotke bude čoskoro minulosťou. Vygooglila som si „cvičenie na doma“, vyskočil na mňa Fitshaker a našla som presne to, čo som hľadala. Počas novoročnej výzvy som nevynechala ani jedno video. Stravovacie videá mi veľmi pomohli a naučila som sa vďaka nim veľa nových vecí. Zapojiť sa do výzvy bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí.

Lucie

Lucie

- 6,5 kg

Doslova mě nadchnul do detailu promyšlený systém výzvy, její pestrost od poklidných cvičení, jako je pilates nebo joga, až po HIIT-ka, kdy jsem myslela, že vypustím duši. Díky motivačnímu systému Fitshakeru jsem si ze cvičení vytvořila pravidelnou rutinu. I po psychické a emoční stránce jsem klidná a vyrovnaná. Každou činnost se snažím dělat prostřednictvím cviku, kdykoli si jen vzpomenu. Cvičení z pohodlí domova je pro mě snad ten největší benefit Fitshakera.

Miška

Miška

- 12,6 kg

Začala som cvičiť asi pol roka po pôrode, keď som zbadala, že aj napriek dojčeniu mi váha stále stojí. Určite sa mi stal Fitshaker veľmi nápomocný, hlavne čo sa stravy týka, a rôznorodé videá sa mi viac než páčili. Vo výzve som cvičila od začiatku vždy video, ktoré som mala na ten deň v kalendári. Netrvalo dlho a púšťala som si aj bonusové videá. Určite to všetko stálo za to.

Zisti, čo bolo Miškinou inšpiráciou, aby naštartovala svoje chudnutie po pôrode.

Lenka

Lenka

- 16 kg

Rozhodla som sa, že je konečne čas urobiť niečo so sebou a pre seba. V septembri ma oslovila výzva Reštart po lete. Prekvapivo som si veľmi rýchlo zvykla na každodenné cvičenie, nebol problém si nájsť tých pár minút denne. Zistila som, že jesť zdravo neznamená jesť iba zeleninu, ale že treba mať vyváženú stravu. Cítim sa teraz veľmi dobre, spokojne, nepociťujem cez deň žiadnu únavu, zmizla bolesť chrbta. Základom je získať návyk, potom to už ide samo.

Daniela

Daniela

- 15 kg

Keď som sa dokázala prekonať a zacvičila som si, nikdy som to neľutovala. Čím dlhšie som športovala, tým viac som si začala tréningy užívať. Z Fitshakera mám najradšej tabatu a Sexy Body. Rada ich striedam s jogou a pilatesom. Keď jem rozumne, cíti sa dobre moje telo, a keď sa hýbem, cíti sa dobre aj moja hlava. Rozhodla som sa, že zmením svoj životný štýl, nie, že budem do konca života na diéte.

Aneta

Aneta

- 30 kg

Fitshaker je skvělý v tom, že si každý může najít přesně to, co mu pasuje. Cvičení se mi stalo zálibou. Důležité je se nevzdat, když se člověku nepodaří jít přesně podle plánu. Mám lepší trávení, cítím se lehčí, pružnější, silnější, mám víc energie, víc se usmívám, chodím rovně! Když si i toto uvědomím, jak veliký vliv má celá tato změna na mé zdraví, rozhodně nehodlám přestat.

Petra

Petra

- 12 kg

Pamätám ten pocit, keď som odcvičila prvé video, bol utorok a ja som ešte v piatok nevedela poriadne chodiť. Ale napriek tomu som cvičila každý deň. Chcela som si dokázať, že to zvládnem. Keď človek získa návyk, že každý deň má nejaký pohyb, už je to prirodzená súčasť dňa. Veľa som čítala, aj videá o strave z Fitshakeru mi pomohli. Už to neberiem, že musím, ale chcem. Nie je to len chvíľkové pobláznenie, je to životný štýl.

Lucka

Lucka

- 27 kg

Chcela som sa vydať udržateľnou cestou, ktorá bude fungovať dlhodobo. Zmeny v stravovaní boli základom môjho úspechu. S novoročnou výzvou, do ktorej som sa zapojila, prišli videá na cvičenie doma, ktoré sa mi veľmi páčili. Schudnúť kilogramy je len polovica práce, druhá polovica je udržať to. A teraz môžem povedať, že môj obraz v zrkadle sa mi páči. Som šťastná a pozitívne naladená.

Veronika

Veronika

- 5 kg

Keď som zistila, že existuje Fitshaker, s ktorým sa dá cvičiť doma v obývačke, skúsila som to. Výber cvičení sa mi veľmi páčil, rozloženie bolo fajn. Dni, keď sa človeku nechce, samozrejme prídu, ale treba sa premôcť a ono to pôjde. Stravu som upravila, zvolila nejakú tú strednú cestu a tej som sa držala. Ak niekto váha, či začať, treba to skúsiť. Človeka to časom chytí a chce sa zlepšovať.

Dominika Hudáková

Dominika Hudáková

- 30 kg

Priznám sa, že som si v prvé dni neverila vôbec. Dnes som hrdá, že som sa nevzdala. Vidím krásne výsledky, precítila som svoju drinu aj krízy. Som dokonalým príkladom toho, že sa dá začať nie od nuly, ale z mínusu a zároveň dosiahnuť cieľ, po ktorom túžite. Využite svoju silu, ktorú vám dá vaše telo, svoje odhodlanie, ktoré máte. Cvičte tak, aby ste z toho mali radosť. Napíšte si dôvod, prečo chcete zmenu. Ak ho nájdete a je pravý a úprimný, zvládnete to.

Kristínka

Kristínka

- 15,3 kg

Každým strateným kilogramom som sa prebúdzala nielen do nového tela, ale našla som aj stratené sebavedomie, pozitívne myslenie a sebalásku, ktorá je v živote veľmi dôležitá. Jednoducho som sa nastavila na niečo, čo som chcela dosiahnuť hlavne kvôli sebe, a vedela som, že ak to chcem získať, musím pre to niečo robiť v prvom rade ja a bojovať za to. Takže z vlastnej skúsenosti – treba mať jasne nastavenú myseľ a pevnú vôľu. Určite sa netreba každý deň sledovať a vážiť.

Prečítaj si príbeh Kristínky, ktorá si vďaka cvičeniu po pôrode vybojovala vysnívanú postavu.

Veronika

Veronika

- 17,5 kg

Prihlásila som sa do výzvy predovšetkým preto, lebo moja váha začala stagnovať a strácala som motiváciu. Moje očakávania, že ma to začne baviť a vráti mi to chuť do cvičenia, sa naplnili. Tréneri boli skvelí, vyžarovala z nich energia, a cviky ukazovali tak, že som vedela, ako ich mám robiť. A vďaka tomu, že som zmenila svoje stravovacie návyky, som zistila, ako môže byť jedlo také pestré, chutné a oku lahodiace. Najväčšiu radosť mám z toho, že ma prestala bolievať hlava, už ma nič tak nerozhádže, som plná energie, mám lepšiu kondíciu a som silnejšia.

Barborka

Barborka

- 7 kg

Po pôrode synčeka som si diastázu diagnostikovala sama podľa pokynov z internetu. Bola som nahnevaná, že nemôžem cvičiť, čo chcem. Každé telo je iné, treba ho len počúvať a prispôsobiť sa. Naučiť sa vnímať, ktorý cvik zvládnem a ktorý už nie. Myslím, že pomohla kombinácia pohybu a stravy. Áno, aj výzva sa dá cvičiť s diastázou. Treba iba dobre poznať svoje telo.

Nikolka

Nikolka

- 15 kg

Stále som sa hnevala, že neexistuje, aby mi bolo všetko malé. Vravím si a dosť! Leto bude moje a už nebudem sedieť v šatách na brehu ako 3 roky po sebe. Každý deň som cvičila video, ktoré bolo na konkrétny deň, a snažila som sa jesť podľa nedeľných videí o stravovaní. Skrátka, dala som sa viesť. Odkedy cvičím, som spokojná, veselá, a keď je spokojná žena, je aj celý dom.

Veronika

Veronika

- 60 kg

Každá jedna žena dokáže aj nemožné, ak to naozaj chce. Najlepšie na Fitshakeri je to, že nemusím odchádzať od mojich detí cvičiť niekde preč a mám všetko na jednom mieste! Tu som pochopila, že môžem jesť naozaj všetko s mierou. Snažím sa nájsť tú správnu rovnováhu v cvičení aj v strave. Často hovorím, že mne sa 30-tymi narodeninami začal nový zdravší život. A je to nádherný pocit páčiť sa sama sebe!

Kyra Brenčičová

Kyra Brenčičová

- 37 kg

Keď som to zvládla ja, zvládne to naozaj každý. Pri mojom odhodlaní mi veľmi pomáhala facebookova skupina Fitshakera, pretože keby som nebola v tej komunite, sama to nedám. Recepty z blogu ma naučili, že môžem jesť zdravo, ľahko, ale zároveň do sýtosti. Považovala som sa za najlenivejšieho človeka na svete a teraz si neviem predstaviť jediný deň bez cvičenia.

Janka

Janka

- 6,5 kg

Podstatné je neporovnávať sa a hlavne mať trpezlivosť. Páčilo sa mi, že kedykoľvek si môžem vybrať cvičenie a trénera podľa chuti. Veľa som sa naučila z výziev. Je super, že je stále iný výživový poradca, ktorý inšpiruje niečím iným, a tým si každý môže nájsť to svoje, čo mu najviac vyhovuje. Cvičte pre radosť a kvôli sebe, nie kvôli iným.

Kristínka

Kristínka

- 12 kg

Výzvy sú to najlepšie, čo som objavila. Hlavne sú rozmanité, žiadna nuda a kombinácia rôznych trénerov dáva telu viac nových impulzov. Vždy musím mať nejaký plán, cieľ, nájsť niečo nové, aby som sa nezasekla na jednom mieste a nevykašlala sa na to. Zistila som, že moje telo dokáže a vydrží, čo nikdy predtým. Začala som v seba veriť.

Alenka

Alenka

- 20 kg

Novoročnú výzvu som išla naplno a vlastne aj vďaka nej som prišla na to, aký je to skvelý pocit dávať si takto do tela. Fyzicky sa cítim úplne super. Prestal ma bolieť chrbát, zlepšil sa mi spánok, odišli bolesti hlavy. Hlavne si treba veriť a nevzdať to pri prvej kríze. Bola som na seba taká hrdá. A to ma vždy rovno aj nakoplo, aby som išla ďalej za svojím cieľom.

Kristínka Sojáková

Kristínka Sojáková

- 15 kg

Michal na Ostrove

Už dlhodobejšie som sa necítila dobre vo svojom tele a neustále som skúšala a hľadala, čo by ma zaujalo. Potom na mňa vybehla reklama na facebooku na novoročnú výzvu a stránka ma nakoniec zaujala natoľko, že som sa rozhodla skúsiť si zaplatiť členstvo s tým, že neskôr uvidím, čo ďalej. Nakoniec som s Fitshakerom ostala a ostanem s určitosťou aj naďalej . Nemám nejaký špeciálny plán do budúcnosti, vlastne len jediný – zotrvať v tom, čoho sa držím posledného cca pol roka, neprestať sa hýbať a udržať si, čo som dosiahla. Ale verím, že to nebude až také ťažké, lebo je to ako droga (konečne chápem toto prirovnanie) – len čo sa v niektorý deň nehýbem, či cielene ako oddych, či preto, že naozaj nestíham, vnútorne som nervózna a rozmýšľam, kedy aký pohyb vopchám do toho minima času.

Katka Galková

Katka Galková

- 18 kg

Liptovský Mikuláš

"Sama som neverila, že ma to až tak chytí. Som mamou dvoch detí, skoro 7-ročnej dcéry a 4-ročného syna. A nakoľko mám aj diastázu, rozhodla som sa začať cvičiť cviky podľa vás a môžem povedať, že som nikdy nebola na seba taká hrdá, ako som teraz! Hoci je náročné skĺbiť domácnosť, deti a cvičenie, snažím sa cvičiť každý deň, niekedy až po 21.hodine, keď zaspia deti.

Dokonca aj na dovolenke som cvičila. A leto v plavkách bolo pre mňa konečne bez hanby! Snažím sa aj stravu prispôsobiť, máte naozaj výborné zdravé recepty na stránke. Konečne som sa dostala pod váhu 60 kg a tak kade chodím, tam vás ospevujem, už sa k vám prihlásili 4 moje kamarátky 😀 . Takže som naozaj vďačná za Vašu stránku."

Veřa Čecharová

Veřa Čecharová

- 3 kg

Kroměříž

"Můj důvod byl takový, že jsem se chtěla vlézt do oblečení stejně jako dřív a nestát ráno bezradně před skříní. Současně jsem si nechtěla nakoupit větší oblečení, protože já neumím nosit kila navíc. Některé ženy s tím problém nemají a sluší jim to, mně to vadilo a kazilo mi to každé ráno. Původně jsem chtěla zhubnout 5 kg, nakonec jsem horko těžko zhubla 3 kg, ale cíl to splnilo, oblečení mě přestalo tlačit a navíc jsem se začala díky každodennímu cvičení cítit opravdu dobře."

Marta Dernerová

Marta Dernerová

- 16 kg

Bratislava

"Do svojej prvej výzvy som sa púšťala s veľkou nádejou. O stránke Fitshaker som vedela už dlhšie. Bola však pre mňa viac-menej len zdrojom inšpirácie na zdravé recepty. Cvičila som poctivo od začiatku. Cvičenia boli úžasne namixované. Keďže som bola v cvičení ako takom v podstate nováčik, šla som podľa harmonogramu. Nepreskakovala a nezamieňala som videá. Povedala som si, že dám šancu všetkým a maximálne som dôverovala Fitshakeru v tom, že výsledok sa objaví, ak pôjdem podľa plánu. Začínala som minulý rok v apríli s váhou 81,9 kg a dnes mám 65 kg. A ani náhodou nekončím."

Veronika Veselá

Veronika Veselá

- 1,5 kg

Prešov

"Aj bez tejto výzvy sa ma moji známi často pýtali, načo chodím do fitka a prečo toľko cvičím, keď mám dobrú postavu a som štíhla. Ja im nato vždy poviem, že dobrú postavu mám práve preto, že chodím do fitka a cvičím. :D"

Martina Balážová

Martina Balážová

- 6,5 kg

Kremnica

"Cítim sa opäť vnútorne silná , na duši aj na tele. Hoci som mama a mojou prioritou je rodina, tak stále som aj žena a starostlivosť o seba by mala byť našou súčasťou."

Prečítaj si článok ako sa Martinke podarilo schudnúť po pôrode.

Veronika Kubicová

Veronika Kubicová

- 4 kg

Raková

"V prvom rade sa chcem poďakovať, že ste. Veľmi ste mi pomohli a myslím si, že nie som jediná. Robte to, čo robíte, aj naďalej. Ide vám to skvelo a musím povedať, že som bola veľmi prekvapená, že ste sa mi ozvali. Keď vídavam tie obrovské zmeny, ktoré niektoré žienky dosiahli, padá mi sánka. Dúfam, že aj moja malá zmena môže niekomu pomôcť nakopnúť sa, tak ako mňa nakopli vaše premeny.

Aj keď sú dni, keď mám problém nájsť si čas, musím odcvičiť. Vadí mi, ak vynechám video. Ak sa však stane, že som fakt nestihla, na druhý deň dobieham."

Tatianka Bartošová

Tatianka Bartošová

- 10,5 kg

Martin

Zmeny som začala pozorovať, asi keď som sa zbavila prvých 5 kíl, čo bolo po ukončení novoročnej výzvy. Obliekla som sa do nohavíc, ktoré som si na začiatku dala ako motiváciu, ale stále boli tesné. To ma nakoplo a pokračovala som. Počas výzvy sa ku mne pridal aj manžel, ktorý mi bol veľkou oporou a motiváciou.

Brať cvičenie ako niečo prirodzené, ničím to nesiliť, jednoducho to vnímať ako niečo zdraviu prospešné. Ako zdravotníčka viem, aké benefity cvičenie ponúka a aké riziká so sebou nesie obezita.

Teraz je našou vášňou bicykel, ale keďže som doma, striedam to. Jeden deň ideme na bicykle, ďalší deň cvičím videá. Cvičenia ma jednoducho dopĺňajú energiou a endorfínmi.

Cítim sa po niekoľkých rokoch krásna a najmä spokojná, aj keď stále pokračujem. Najväčší benefit je asi v tom, že sa zmestím do oblečenia, ktoré som mala odložené veľmi dlho. Nebola som proste ochotná kupovať si nové veci len kvôli tomu, že som pribrala.

Ďalším benefitom je psychická a fyzická pohoda.

Janka Eviaková

Janka Eviaková

- 6 kg

Fitshaker predsa nie je o odvahe, zapojiť sa dá aj bez toho, aby sa niekde zverejnila vaša tvár či telo v plavkách, urobí to z vás nielen krajšieho, ale najmä zdravšieho a veselšieho človeka. :-)

V rozhovore s Jankou si prečítaj viac o tom ako dosiahnuť výsledky natrvalo.

Zuzka Chovancová

Zuzka Chovancová

- 8 kg

Žilina

Mám malého syna, s ktorým sa niekedy cvičiť proste nedalo, skúšala som rôzne finty, aby sa zabavil a ja som mala aspoň tých 30 minút voľna pre seba. Niekedy sa to skončilo tak, že mi obsadil podložku na cvičenie, v prípade planku si ľahol podo mňa a mne išlo hlavou len – „to musíš vydržať, nič iné ti neostáva“. Celkovo od začiatku minulého roka sa mi podarilo schudnúť vyše 20 kg, a všetci vieme, že v kuse sa to nedá. Takže moja taktika bola ísť do toho vždy naplno a potom mesiac-dva zastabilizovať váhu, aby sa mi nestalo, že teraz všetko schudnem a o pol roka tie „vydreté“ kilá budú naspäť.

Katka Vrbová

Katka Vrbová

- 40 kg

Minulý rok som oslávila 40 rokov a pár týždňov potom, jedno ráno som sa zobudila a povedala som si „DOSŤ!“ nie som taká stará, aby som vyzerala a cítila sa takto!

Na zmenu netreba nový rok, nový mesiac, ani pondelok. Zmeňte to hneď. Nezačínajte s diétou, začnite s novým životným štýlom, tak ako som to urobila ja lebo to akým štýlom žijeme sa odrzkadlí na našom zdraví.

Ako začať s chudnutím poradila Katka v rozhovore na našom blogu.

Renáta Molnárová

Renáta Molnárová

- 7 kg

Výzvu som absolvovala prvý krát a už viem, že nebola posledná. O vašej stránke som už dlhšie vedela, nakoľko som hľadala veľa zdravých receptov a u vás je naozaj veľký výber.

Mám aj niekoľko kníh od vás podľa ktorých veľmi rada varím. Keďže mam malú dcérku tak aj najnovšia kniha Zdraví papkáči je u nás v kuchyni ☺.Snažíme sa jesť omnoho zdravšie a aj manžel zmenil pri mne stravovacie návyky a tiež začal cvičiť jesť zdravšie.

Tatiana Rišková Macejová

Tatiana Rišková Macejová

- 6 kg

Výzva mi dala veľmi veľa… hlavne sebavedomie, ktoré som strácala, nový pohľad na stravovanie, začala som sa stravovať pravidelne a zvládla som zlepšiť aj pitný režim. Nakoľko predtým som mala veľmi veľký problém dostať do seba viac ako pol litra vody. Dnes bez problémov zvládnem 2-2,5 litra :-). Veľmi sa tomu teším.

Som veľmi šťastná, že ste mi prišli do života, pretože meníte životy každej jednej z nás. Šírte svoje posolstvo aj naďalej.

Ako si nájsť čas na cvičenie na materskej nám opísala Tánička v rozhovore.

Zuzana Gregorová

Zuzana Gregorová

- 14 kg

Fitshaker odporúčam každému, lebo mne pomohol, dalo by sa povedať, k úplnej životnej zmene. Samozrejme, že najprv človek musí mať chuť a odhodlanie, a keď sa to spojí s vaším konceptom, už len čakať na výsledky. Ideálne však pre maminky, ktoré sa chcú po pôrode dostať späť do formy a hlavne nabrať energiu a silu. Ale aj pre všetky ženy, veď ako to už býva, my ženy sme večne nespokojné a vždy je čo zlepšovať. Už som vyskúšala aj veľa receptov z vášho blogu, vždy si rada prečítam, čo je nové, a milujem prezerať premeny. :-)

Elena Sengeveinová

Elena Sengeveinová

- 9 kg

Bratislava

Mne primárne nešlo ani o to, extra schudnúť, hoci aj to, samozrejme, poteší, ale chcela som, aby mala naša krpka dobrý základ a aby sme boli zdraví celá rodina a cítili sa najlepšie, ako sa dá. A veru už dlho som sa takto dobre necítila ako tento rok a nielen preto, že oblečiem šaty, ktoré mi boli tesné aj pred tehotenstvom 🙂.

Podľa mňa je táto výzva (vlastne aj všetky vaše výzvy) veľmi širokospektrálna, a teda ju môžu cvičiť úplné začiatočníčky i mierne pokročilé, a pri niektorých cvičeniach by sa podľa mňa zapotili aj starí mazáci v cvičení. Ja vždy rada odporúčam, kade chodím, že toto je tiež možnosť.

Veľmi mi vyhovuje, že môžem hocikedy, hocikde a hocikoľko cvičiť, keď mi to okolnosti a chuť dovolia 🙂.

Jana Horvatova

Jana Horvatova

- 15,3 kg

Nová Kelča

Cítim sa úplne super. Asi nikoho neprekvapím, keď poviem, že sa cítim oveľa ľahšia, :D ale je to tak, cítim to hlavne keď kráčam každý deň po schodoch, keďže bývame v poschodovom rodinnom dome celkom sa nachodím. Cítim to samozrejme ten úbytok váhy a som rada, lebo viem ako ťažko sa mi na začiatku cvičilo, fakt banálne cviky a ja som bola hotová už pri 20 sekundovom jumping jacku a musela som nejaký čas oddychovať. Teraz tento cvik milujem. V jednoduchosti je krása no nie? Taký jednoduchý cvik a koľko kalórii ide preč. Cítim sa mladšia a ten pocit keď sa konečne vojdete do svojich obľúbených šiat je na nezaplatenie.