Ahoj, my sme Fitshaker

Mladí ľudia, ktorých spája láska k pohybu, zdravému jedlu a práci s ľuďmi ktorí sú s nami na rovnakej vlne

Peter Švaral

Peter Švaral

Co-owner & CEO

Okrem Fitshakera máme ešte 2 ďalšie deti. Keďže sú mojím najväčším hobby filmy, tak neduhy gaučovej kultúry vyrovnávam cvičením v domácich podmienkach.

Lucka Švaral

Lucka Švaral

Co-owner, výživová poradkyňa a profesionálna trénerka

Som mamina 2 detí, milovníčka pohybu, prírody, kvalitného jedla a úsmevu.

Náš tím

Katka Vrbičanová
Head of Content
K pohybu mám blízko odmala. 10 rokov som tancovala v DFS, čaro zdravej stravy som objavila počas výšky, odvtedy viac dbám na kvalitu toho, čo zjem. Záleží mi na tom, v akom tele budem žiť.
Baška Linek
Head of Product & Image
Som kreatívna duša, ktorá chodí do hôr strácať starosti a nachádzať nápady. Ak nie som pri PC, nájdete ma na trailoch, bicykli alebo v turistických topánkach.
Katarína Rakúsová
Head of Marketing
Ak zrovna niečo neoptimalizujem, vzdelávam sa, čítam detektívky, kde nájdem miesto, tam sadím kvety, a aktívne behám za svojimi synmi.
Miška Jurdíková
Eshop manager
Rada beriem veci s humorom. Vďaka mojej rodine, priateľom a práci, si naplno vychutnávam každodenné maličkosti, pohyb, kvalitné jedlo a život ako taký.
Mirka Zvarová
Marketing manager
Som overthinkerka a optimalizátorka. Milujem hľadať riešenia a cesty, ako sa veci dajú. Keď potrebujem vypnúť, leziem na skalách, som v prírode pri bylinkách alebo pri keramike.
Tomáš Gibej
PR & Marketing manager
Mám rád marketing, psychológiu, som športový fanatik a ak práve nepobehujem na nejakom tréningu tak pobehujem po svete.
Zuzka Pavlíková
Marketingová špecialistka
Kedysi parkúrová jazdkyňa dnes dvojnásobná mama. Ak sa momentálne nevenujem deťom, tak zrejme háčkujem hračky. Milujem šum lístia, hory a leto.
Ivka Pavlišinová
Marketingová asistentka
Pozitívne naladená so srdcom na správnom mieste. Voľný čas trávim sledovaním filmov či maľovaním obrazov. Najlepšie sa cítim v prírode so svojím štvornohým kamarátom.
Matej Moravčík
Grafik
Mám rád dobrých ľudí, smiech a pohodu. Energiu najradšej dobíjam potulkami liptovskou prírodou. Zároveň mám to šťastie, že moja práca je aj mojou záľubou.
Baja Amarante
Video production manažérka a poradca v oblasti výživy a športu
Cvičenie a zdravý životný štýl ma napĺňajú šťastím. Ľudské telo beriem ako krásny zázrak, o ktorý sa treba s láskou starať a odmeňovať ho pravidelným pohybom a zdravým jedlom.
Simča Kollárová
Video content manager
Kvalitné jedlo a pohyb – to je moje! Milujem starať sa o svoje telo, zdravie a tieto dve témy spoznávať do hĺbky v teórii aj v každodennom živote.
Romana Cibulková
Video a content creator
Rodina, dobrá nálada, príroda, zdravé jedlo a kreatívne veci – to je to, čo definuje môj život. Obyčajný a vzácny zároveň. A presne taký ho milujem :-).
Veronika Klasovská
Social Media Content Creator
Najšťastnejšia som, ak môžem svojich blízkych potešiť dobrým a zdravým jedlom. Ak práve nevytváram niečo dobré v kuchyni, nájdete ma na bicykli alebo v prírode.
Dáška Krajčovičová
Junior content špecialistka
Rada objavujem nové miesta a túlam sa po prírode a horách. Milujem dobrodružstvá, umenie a kávu. Pri mojich výletoch však nesmú chýbať moji priatelia a štvornohý chlpáč Thori.
Vierka Kvasňovská
Manažérka šťastia
Kreatívna mamina s nekonečným úsmevom :-). Milujem svoju rodinu, cestovanie, fotografovanie, šport, zdravý životný štýl a zábavu... Radosť z obyčajných vecí robí môj svet krásnym.
Tiny Kurtulíková
Manažérka šťastia
Milujem smiech, pohyb, zdravé recepty, fotografovanie a foodstyling. Mám nadšenie pre veci, ktoré majú zmysel. Mojou vášňou sú rodina, cestovanie, čas strávený v prírode a kreativita.

Autori

Antónia Smetanková
Recepty
Viktória Janov
Recepty
Júlia Rašlová
Recepty
Jana Kondrcová
Vzdelávanie a recepty
Ivana Maheľová
Vzdelávanie a recepty
Matúš Špirko
Tréningy a vzdelávanie
Martin Toth
Sebarozvoj a motivácia
Stanka Šišková
Recepty
Adriana Špronglová
Podcasty
Martina Novotová
Eko témy
Petra Ryšková
Rozhovory
Henrieta Kundrátová
Recepty a stravovanie
Miriam Latečková
Zdravie z prírody
Daniela Krušinská Trudičová
Ženské témy

Ďakujeme, že si s nami!

Každý tvoj krok vo Fitshakeri bude sprevádzať niekto z nás. Či už si budeš chcieť zacvičiť, alebo len prečítať článok.