Cvičenie cez TV a Aplikácie

Máš doma SMART TV? Áno? V tom prípade sa nemusíš pri cvičení obmedzovať len na mobil, notebook, alebo PC. Využi cvičenie cez televízor!

Na výber máš niekoľko možností. Stačí si už len vybrať! 😊

Stiahni si Fitshaker aplikáciu pre:

🔹 Android TV

Využi na cvičko našu Android TV aplikáciu. Klikni na tlačidlo, kde nájdeš postup, ako si ju do svojho TV nainštaluješ 😉.

Pzn. Android TV sa stal základným operačným systémom najznámejších značiek na trhu a dnes je súčasťou mnohých televízorov. Podporujú ho značky ako napr. Sony, Thomson, TCL, či Philips atď.

Stiahni si Fitshaker aplikáciu pre Android TV

🔹 Samsung TV

Využiť môžeš aj našu Samsung TV aplikáciu. Klikni na tlačidlo nižšie, kde nájdeš celý postup, ako si ju môžeš nainštalovať 😊. Dostupná je pre modelové rady TV od roku 2018.

🔹 LG TV

A našou novinkou je, že môžeš využiť už aj našu Fitshaker aplikáciu cez LG Conect Store. Klikni na tlačidlo nižšie, kde nájdeš celý postup, ako si ju môžeš nainštalovať 😊.

UPOZORNENIE: Pre plnohodnotné využívanie Fitshakera prostredníctvom našich TV appiek je potrebné byť vopred registrovaný cez web www.fitshaker.sk a mat na svojom konte aktivované PREMIUM členstvo.

Pripoj sa cez mobilnú aplikáciu

Na cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek môžeš využiť aj mobilnú aplikáciu na iPhone, iPad alebo telefóny so systémom Android.

Stiahnuť aplikáciu si môžeš tu 👇 👇 👇

Alternatívne spôsoby pripojenia k TV:

1. Spoj svoj PC / Notebook s telkou pomocou HDMI kábla:

Ak to tvoj Smart TV umožňuje, skús ho prepojiť s počítačom / notebookom cez HDMI kábel.

Tento kábel kúpiš v akejkoľvek predajni, alebo e-shope s elektronikou. Jeho výhodou je aj to, že ti prepojí s telkou nielen obraz, ale priamo aj zvuk.

V prípade, že vlastníš starší model TV, je možné, že disponuje len VGA, alebo SCART výstupom. Ich nevýhodou je to, že dokážu do TV preniesť videá len v slabšej kvalite. Maj to prosím na mysli pri prehrávaní cvičení 😊.

2. Mini zariadenia na bezdrôtový prenos

Do tejto kategórie patria všetky tzv „Smart connect“ - malé šikovné zariadenia, ktoré umožňujú prenášať video obsah z PC, notebooku, či mobilného telefónu priamo na veľkú obrazovku televízora. Bez spájania káblami. Na aktuálnu ponuku sa vždy opýtaj v elektro obchode, alebo prezri e-shopy s elektronikou. Stačí ak zadáš „Smart connect“.

Konkrétnym príkladom môže byť Evolveo v tvare USB kľúča, alebo AppleTV pre priaznivcov tejto značky.

3. Streamuj z telefónu na TV

Máš telefón, ktorý ti umožňuje streamovanie? Spoj si ho s TV!

Obraz bude prenášať na väčšiu obrazovku a ty nemusíš cvičiť na maličkej obrazovke mobilu. Väčšinou je to pod názvom „Bezdrôtové premietanie“ a podobné.

Ak máš iPhone a televízor podporujúci technológiu AirPlay, tak sa ti automaticky pri spustení videa na telefóne zobrazí v pravom dolnom rohu ikonka „Prehrať cez TV“, cez ktorú si naše videá hravo spustíš na televízore. (Rovnako je táto funkcia dostupná aj v mobilnej aplikácii)

4. V prehliadači Smart TV

Nové Smart TV ponúkajú priame pripojenie na Internet. Stačí si otvoriť internetový prehliadač, otvoriť si tam stránku www.fitshaker.sk, prihlásiť sa a môžeš cvičiť 😉.

Upozornenie: Tento spôsob funguje len pri novších televíznych prijímačoch. Totižto náročnosť na bezpečnosť prenosu internetového videa sa stále sprísňuje a nie všetky televízory bývajú naďalej podporované. Toto žiaľ nevieme ovplyvniť, preto radšej odporúčame predchádzajúce možnosti prehrávania Fitshakera cez TV.