Hľadáš tréningový plán pre ženy na doma?

Chceš schudnúť? Zlepšiť držanie tela? Vyformovať krajšie krivky? Alebo potrebuješ spevniť telo, či odstrániť bolesti chrbta? Riešením môže byť, že si nájdeš skupinové cvičenia či osobného trénera a budeš sa presúvať pravidelne na určené miesto, aby si si zacvičila. No možno ti práve táto forma nevyhovuje, radšej by si namiesto dochádzania svoj ušetrený čas venovala deťom, rodine, alebo iným aktivitám. Ak patríš do tejto skupinky, čítaj ďalej, máme pre teba ideálny tréningový plán.

# 1. Premeň svoju obývačku na fitko!

Neboj, nemyslíme to doslovne. Nemusíš si kupovať žiadne veľké stroje. Vlastne, okrem podložky na cvičenie na začiatok nepotrebuješ nič iné. A dokonca ani nemusíš cvičiť v obývačke, pokiaľ nechceš rušiť ostatných členov rodiny. Pokojne to môže byť v spálni, pracovni, kuchyni, alebo na terase či v záhrade. Jednoducho tam, kde na to budeš mať priestor.

Časom možno budeš chcieť investovať zopár eur do nejakých pomôcok, ale nepôjde o nič veľké. Možno zistíš, že by sa ti hodila fitlopta, overball, namiesto fľašiek s vodou budeš chcieť používať činky, alebo si zaobstaráš expander. Ide iba o drobné pomôcky, ktoré ani nezaberajú veľa miesta.

Ako zacat cvicit

 

# 2. Cvič s profi trénermi

Staň sa PREMIUM členom na Fitshakeri (platíš iba 7,90 € mesačne) a získaj neobmedzený prístup k našim cvičeniam. Na začiatku odporúčame vyplniť dotazník, vďaka ktorému dostaneš od nás odporúčania, ktorý program si zvoliť.

Môžeš si vybrať, či chceš pracovať na sexi krivkách (program SexyBody) a cvičiť s trénermi ako je napríklad Zory Czoborová, Jany Landl, Janka Jánošíková, Lea Vršecká, Diana Hô Chí.

Alebo budeš chcieť pracovať na krajšom brušku (program SixPack), kde ťa cvičeniami bude cez obrazovku sprevádzať Maggie Kažimírová, ktorá sa v roku 2012 stala absolútnou majsterkou Európy v bikini fitness. Prípadne si vyberieš intenzívnejšie cvičenia ako sú HIIT, Tonning Interval či Intense so Zuzkou Light.

Ak je tvojím cieľom odstrániť bolesti chrbtice, zlepšiť flexibilitu a aj držanie tela, potom zvoľ cvičenia ako pilates či yoga.

Pre tehuľky a čerstvé mamičky máme tiež na výber z programov ako Gravid Yoga, BabyFit, Mommy Fitness či Happy Mom.

Treningovy plan pre zeny na doma

 

# 3. Zvoľ si čas, ktorý vyhovuje tebe

V našom online fitku môžeš cvičiť svoje obľúbené cvičenia vtedy, kedy to vyhovuje tebe. Neprispôsobuješ sa času, ktorý vyhovuje trénerke/-ovi. Chceš cvičiť ráno? Nie je problém. Alebo radšej makáš o 20-tej večer? Pokiaľ máš pripojenie na internet a zariadenie ako mobil, tablet či počítač, cvičiť môžeš naozaj hocikedy. A nakoľko si čítaš teraz tento článok, podmienku s internetom máš splnenú, takže žiadne výhovorky. ;-)

 

# 4. Ako budem vedieť, čo mám ktorý deň cvičiť?

Jednoducho. Ako PREMIUM členka máš k dispozícii kalendár vo svojom konte, kde máš rozvrh cvičení na každý deň. Ak ti niektorý deň cvičenie nevyhovuje, jednoducho si vyberieš niečo iné. Keď cvičenie v daný deň odcvičíš, v kalendári sa deň zozelenie. Ak niekedy cvičenie nestihneš, daný deň ostane červený. Ak si však odcvičíš video spätne (čiže napt. v stredu odcvičíš video z utorka), daný deň sa tiež stane zelený=odcvičený. Je to zároveň aj super motivácia, nemyslíš? Ve%ď kto by nechcel mať kalendár čím zelenší, aby mal zo seba dobrý pocit. :-)

Ak je tvojím cieľom chudnutie, odporúčame vyskúšať niektorý zo zmiešaných programov s označením Výzvy do plaviek alebo Novoročná výzva. Tam nájdeš na každý deň iný druh cvičenia, aby sa pekne striedali posilňovacie, intervalové a strečingové tréningy a precvičila si tak všetky partie tela, no zároveň im dala vždy aj čas na regeneráciu. Tieto programy sa stali medzi ostatnými ženami veľmi populárne, o čom svedčia aj fantastické premeny, ktoré tieto ženy vďaka výzvam dosiahli.

cvicenie doma

 

# 5. Pomôžeme ti so stravou

Pokiaľ budeš mať zapnutý niektorý z programov Novoročná výzva alebo Výzva do plaviek, v tvojom cvičebnom programe bude každý týždeň nové video o strave s profi výživovou poradkyňou. Ak si ich chceš pozrieť naraz, prípadne si pozrieť aj iných poradcov, všetky tieto videá o strave nájdeš v našom archíve. Nájdeš tam videá s PharmDr. Margit Slimákovou, Ivkou Eľkovou, Mirkou Luberdovou, Martinom Šmahelom, Jankou Earl, Deniskou Lipovskou, Luckou ˇšvaral, Jankou Budayovou a ďalšie iné.

Na našom blogu nájdeš množstvo inšpirácií na zdravé recepty. Od raňajok, cez jedlá s mäsom, bez mäsa, z rýb, s cestovinami, ale aj napríklad šaláty či fitness dezerty. To, čo sa naučíš vo videách môžeš potom premieňať do praxe a objavovať tak nové chute.

zdrava strava

 

# 6. Budeš patriť do rodinky!

Máš nejaké otázky? Nerozumieš niečomu? Chceš s niečím poradiť, alebo ti chýba povzbudenie? Alebo sa chceš len pochváliť s progresom? Hoci samotné cvičenie prebieha u teba doma a fyzicky sa nestretávaš s ostatnými spolubojovníčkami, neznamená to, že si v tom sama. Náš tím je tu pre teba, môžeš nám napísať na info@fitshaker.sk, alebo sa ozvať na Facebooku, Instagrame. Rovnako aj v skupine na Facebooku sa môžeš pochváliť s tým, ako ti to na tvojej ceste za zdravším JA ide, podeliť sa o svoje skúsenosti, či sa len inšpirovať príspevkami ostatných.

Takisto nás nájdeš aj na Pintereste.

Treningovy plan pre zeny

 

# 7. Môžeš sa zapojiť do súťaže o vecné ceny!

V čase, kedy spúšťame výzvu (čiže vždy začiatkom januára – Novoročná výzva, a v máji – Výzva do plaviek) je možnosť zapojiť so do výzvy aj súťažne. Pokiaľ splníš podmienky, môžeš hrať o skvelé ceny.

Napríklad, naposledy to boli takéto zaujímavé ceny:

Kategória žien, ktoré mali pred výzvou do 70 kg, súťažili o:

Kategória žien, ktoré majú pred výzvou nad 70 kg, súťažili o:

  • ročné členstvo vo Fitshakeri v hodnote 79 €
  • balíček osušiek Eco Life v hodnote 58 €
  • balíček zdravých potravín od firmy BioDiaCelia v hodnote 54 €
  • balíček zdravých potravín a prírodnej kozmetiky z eshopu PānGreen v hodnote 44 €
  • BiOil 200 ml v hodnote 28 eur
  • balíček kurkuma latte a matcha latte nápoja od firmy Nu3o v hodnote 25 €
  • balíček vegan kozmetiky Treaclemoon v hodnote 13 €
  • balíček repkových olejov Flaviol v hodnote 6 €

Špeciálne ceny

A to nie je všetko. Každú výzvu sa snažíme vybaviť čo najviac cien, aby sme mohli oceniť nielen tie, ktoré dosiahnu počas výzvy (za 2 mesiace) skvelé výsledky, ale aj tie, ktorých progres je možno pomalší, ale pracujú na sebe už dlhodobejšie. Nakoľko s vami komunikujeme, poznáme častokrát aj vaše príbehy, chceme proste oceniť čo najviac z vás. V poslednej výzve boli medzi špeciálnymi cenami tieto:

sexypostava

Spomedzi súťažiacich vždy vyberieme aspoň jednu absolútnu víťazku, ktorej odmenou je okrem skvelého pocitu zo seba samej aj pobyt pre 2 osoby na 2 noci. V poslednej Výzve do plaviek 2019 sme sa dohodli s partnerom Hotel pod Zámkom**** v Bojniciach, ktorý takýto pobyt súťažiacej daroval. Bude to zaslúžená odmena v priam až rozprávkovom prostredí mesta Bojnice.

hotel pod zámkom

Dočítala si sa až sem a máš pocit, že aj ty chceš byť súčasťou tejto úžasnej rodinky? Tak sa smelo pridaj k nám! Veríme, že aj ty sa onedlho budeš tešiť z prvých výsledkov.

Držíme palce! :-)

Ako schudnut z brucha

 

Cvičenie na doma naozaj funguje. Pozri aké skvelé premeny tieto ženy dosiahli:

Nadji sa podarilo za pol roka schudnúť úžasných 23 kg

Gabika si dala k 40-tke darček v podobe schudnutých 30 kg

Veronika chudla postupne. Za rok dala dole 24 kg

Katarína Vrbičanová

Článok bol pridaný dňa 18/08/2019 a zaradený do kategórie: Všeobecné   |   Autor: Katarína Vrbičanová

Komentáre