50-dňová novoročná výzva - SKOK DO FORMY!

♥ Začíname už 11. januára 2021 ♥

Chudneme, čo je prebytočné.

Formujeme, čo potrebuje spevniť.

A hlavne… upevňujeme, čo je najdôležitejšie:

ZDRAVIE.


50 dní → 1 výzva → MOJE ZDRAVŠIE A KRAJŠIE JA

Vieš o tom, že každá minca má 2 strany? Občas sa nám stáva, že vidíme iba jednu.
Napríklad v tomto období. Nemôžeme objať milovaných. Nemôžeme sa stretnúť s priateľmi.
Nemôžeme si obuť cestovateľské topánky… A skutočne to radšej ani nerobme a ostaňme chvíľku doma.

Čo však môžeme? Pozrime sa na druhú stranu mince…

Môžeme sa viac zamerať NA SEBA. Na to, aby sme boli zdravší. Na to, aby sme sa
cítili krásne vo svojom tele
. Pretože tam sme doma. A iný domov (telo) už nedostaneme!
Preto si ho vážme a vyživujme. Pravidelným pohybom, zdravým jedlom, láskou. Ako na to?
Poď s nami do 50-dňovej výzvy! Budeme v nej pravidelne cvičiť, budovať nové stravovacie návyky
či pevnejšiu imunitu.

A ako bonus s veľkou pravdepodobnosťou získaš: pohľad do zrkadla, ktorý budeš milovať! 🙂

Ako to funguje?

CVIČENIA DO 30 MINÚT NA KAŽDÝ DEŇ

Každý deň budeš mať pripravené cvičebné video do 30 minút, ktoré si môžeš zacvičiť hocikedy. Tréningami ťa budú viesť profi slovenské a české trénerky a tréneri. Celý harmonogram je zostavený tak, aby si spaľovala tuky (intervalovými a kardio cvičeniami), posilnila svaly (pretože vďaka nim si môžeš zrýchliť metabolizmus), ale aj regenerovala (napríklad cvičením Yogy, Pilatesu či strečingu). Aby si bola plná energie a naštartovala chudnutie.

VIDEÁ O STRAVOVANÍ NA KAŽDÚ NEDEĽU

Raz týždenne sa môžeš tešiť na rozprávanie o zdravom stravovaní. Stravovacími témami Ťa bude sprevádzať výborná nutričná poradkyňa a lektorka s 10-ročnou praxou RNDr. Barbara Sviežená. Má pre teba pripravenú sériu videí, v ktorých Ťa prevedie celým spektrom dôležitých tém o zdravom stravovaní. Pekne krok za krokom, aby si zmeny vedela aplikovať rovno do praxe. Na konci výzvy by si mala byť schopná vytvoriť si zdravý jedálniček, ktorý bude aj skvele chutiť.

PRAVIDELNÁ DÁVKA MOTIVÁCIE A PODPORY

Budeme tu pre Teba každý deň počas týchto 50 dní. Motivovať Ťa, inšpirovať, povzbudzovať, keď nebudeš vládať... cez naše e-maily, sociálne siete či špeciálnu výzvovú facebookovú skupinu. Takisto si môžeš za zvýhodnenú cenu zakúpiť náš Fitness diár 2021 – skvelý sprievodca na ceste za Tvojím zdravším a krajším JA alebo iný z našich motivačných produktov.

E-BOOK – Zdravo a fit počas celého dňa!

Úplne na začiatku výzvy od nás získaš parádny e-book s 21 obľúbenými receptami priamo od tréneriek a trénerov, s ktorými sa budeš vo výzve stretávať. Zisti, ako si pripravujú raňajky, obedy či večere, a inšpiruj sa ich jednoduchými a zdravými jedlami. Nebudú chýbať napr. banánové lievance od Nikol, quinoa šalát od Di, Andrejkine brokolicové placky či karfiolový krém od Maggie. Sme presvedčení, že sa budeš zalizovať až za ušami.

VIDEORECEPTY od nutričnej poradkyne

A ešte ťa čaká jedna novinka! Výživová špecialistka Barbara Sviežená si okrem stravovacích videí pre teba pripravila aj 4 špeciálne videorecepty, ktoré ti budeme postupne servírovať. Pretože inšpirácií do kuchyne predsa nikdy nie je dosť. Okrem receptov sa v nich dozvieš aj praktické tipy, aby bola tvoja strava nielen chutná, ale i zdravá a vyvážená.

Čo ti táto výzva prinesie?

 • NOVÉ TELO

  Kilečká dole, sebavedomie hore. A hore nepôjde len sebavedomie, ale i energia či dobrý pocit zo seba. Zlepšíš si trávenie a posilníš imunitný systém. 

 • NOVÉ NÁVYKY

  Pravidelné cvičenie, zdravé stravovanie, viac úsmevu, menej stresu. Všetko sa naučíme. Pomaly a účinne.

 • VÝKONNEJŠIE SRDCE

  Aj srdce je sval. Môžeš ho urobiť výkonnejším a zdravším práve pravidelným cvičením. Nižší krvný tlak, nižší LDL cholesterol. Žiť v zdravom a výkonnom tele je pocit na nezaplatenie.

 • ZDRAVIE

  Zdravé telo nie je samozrejmosť. Je to dar, ktorý môžeš dať sama sebe! Daruj si ho tým, že začneš na sebe pracovať, cvičiť a zdravo sa stravovať.

Cvičiť budeš s TOP trénerkami a trénermi:

kompletne nové videá

Ako bude vyzerať tvoj harmonogram?

V stravovacích videách sa budeme venovať:

Výzva je určená pre všetky ženy, ktoré

 • sa momentálne necítia vo vlastnom tele dobre,
 • chcú v roku 2021 vyzerať báječne,
 • neboja sa pravidelného cvičenia,
 • chcú zmeniť svoje stravovacie návyky k lepšiemu,
 • chcú mať viac energie a menej tuku,
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo,
 • chcú schudnúť nielen na mesiac, ale natrvalo.
VÝZVA JE URČENÁ AJ PRE MŇA

Koľko ma to bude stáť?

Novoročná výzva s Fitshakerom
Len 15,80 eura za celé 2 mesiace
7,90 euraza 1 mesiac.

A za to získaš:

 • 50-dňový plán s cvičebnými videami s profesionálnymi trénermi/ -kami
 • Alternatívne videá na výber (ľahšie cvičebné video- pre začiatočníkov alebo bonusové video - ak si chceš zacvičiť viac)
 • Stravovacie videá s odborníčkou na výživu Barbarou Svieženou
 • Rady a tipy ako schudnúť e-mailom niekoľkokrát do týždňa
 • Podpora od ostatných členiek v špeciálnej Facebook skupine o výzve
 • Možnosť súťažiť a vyhrať skvelé ceny v hodnote viac takmer 3 500 eur!
 • Úplne nové cvičebné videá, ktoré doteraz neboli na Fitshakeri zverejnené
 • Neobmedzený prístup k ďalším viac ako 700 cvičebným videám na Fitshakeri
 • Výber z 15 ďalších druhov cvičení popri výzve
 • Zdravé tipy a triky ako odmena po odcvičení videa
 • Až 2-mesačnú garanciu vrátenia peňazí (bez zbytočných otázok)
 • Zdravé a chutné recepty do e-mailu každý týždeň
 • Podporu a motiváciu od celého Fitshaker teamu, aby si vydržala až do konca
 • INFO! Členstvo si môžeš platiť, ako dlho budeš chcieť. Keď sa rozhodneš, že už nechceš pokračovať, môžeš hocikedy členstvo vo Fitshakeri zrušiť.

+ 2 darčeky zdarma:

 • Motivačné videá s trénermi

  Tréneri ti predstavia nielen systém efektívnych tréningov či obľúbené recepty v ebooku, ale aj svoje FIT tipy, ako na krásne a zdravé telo. Matej ti prezradí, ako sa nakopnúť do cvičenia, aj keď sa ti nechce, Dianka odhadí overené tipy na chudnutie a Honza, čo robiť, aby sme vytrvali a nevzdali to… No to nie je všetko… oveľa viac v motivačných videjkách. 

 • Webinár o zdravej strave - tvoje otázky a odpovede

  S nutričnou poradkyňou Barbarkou chystáme aj špeciálny webinár, keď príde čas na tvoje otázky ohľadne stravovania. Ak budeš mať aj po niekoľkých týždňoch vo výzve pocit, že stále si nevieš svoj jedálniček správne nastaviť, tak tu budeš mať priestor sa pýtať. Webinár plánujeme v závere novoročnej výzvy.

Aj TY môžeš takto zmeniť svoje telo za 2 mesiace!

Pre lepší detail si vyber z obrázkov vľavo
Aj ja chcem takúto zmenu

S našou výzvou si zlepšili postavu aj:

 • Mirka Tomová Mirka Tomová ( -12 kg )
  Vždy som mala postavu guličky, čo sa po puberte ešte viac zhoršilo. Ručička váhy sa mi vyšplhala až na 107 kg a hoci som zhodila pár kíl, denne mi chýbala pevná vôľa a motivácia. Ďakujem Fitshaker tímu za "nakopnutie" na cestu za krajším a zdravším JA. Oceňujem hlavne pestré cvičenia, ktoré bavia a na ktoré sa teším. Je výborné, že za pol hodinky dokážete pracovať na celom tele. Po výzve sa mi ťažko vyberalo, do ktorého cvičenia sa pustím - favoritov mám totiž veľa. Týmto chcem pochváliť aj inštruktorky, ktoré sú samé veľkou motiváciou. Veľmi mi pomohli aj videá a články o stravovaní. Vyskúšala som aj mnohé zdravé recepty a zistila, že chutia výborne. Taktiež som sa naučila vymieňať klasické suroviny za zdravšie. Nestali sa z nich len náhrady, ale bežné vybavenie kuchyne. Pred novoročnou výzvou bola moja váha 100 kg a po nej 87,4 kg. Som vám veľmi vďačná za pomoc. 🙂
 • Anett Karáčová Anett Karáčová ( -6 kg )
  Skvelá myšlienka, a ešte lepší tím. Výzva ma nakopla, lebo som cvičenie odkladala a odkladala...výhovorka za výhovorkou. Vďaka výzve a celému tímu Fitshaker som schudla za 50 dní 6 kg. K tomu ma prestala bolieť chrbtica a cítim sa zdravšie. Mohla som cvičiť v pohodlí domova kedykoľvek sa mi chcelo alebo som mala čas. Premium členstvo a ten malilinký poplatok sú podľa mňa najlepšie investované peniaze do mňa. Cesta za zdravším ja nebola však len o cvičení, ale aj o podpore celého tímu Fitshaker. Zostala som chorá na 3 týždne a hneď po pár dňoch mi prišiel email, že im chýbam - s motiváciou, prečo to nevzdať. Bolo to veľmi milé. Po chorobe som nabehla naspäť na cvičenie a moja výzva nekončí. 50 dní bol naozaj návyk na pravidelné cvičenie. Malé nedostatky na začiatku okamžite riešili s ľudským prístupom na veľmi profesionálnej úrovni.
 • Barbora Herdová Barbora Herdová ( -15 kg )
  Zamilovala som si Fitshaker, pretože mi dal strašne veľa - cvičenie, rady o stravovaní a aj veľmi chutné receptíky. Ochutnala som jedlá, o ktorých som ani nepočula a zmenilo mi to život. Najviac sa mi však páčia cvičenia. Hlavne to, že sú to naše krásne slovenské baby, že krásne vysvetlia každý cvik, upozorňujú na správne držanie tela a dýchanie. Preto sa nesmierne teším, že môžem cvičiť správne v pohodlí domova. Počas cvičení neustále povzbudzujú a rátajú opakovania. Keď počujem „ešte štyri, to dáš“, tak sa naozaj prekonám a dám to! Vďaka Fitshakeru som novým človekom. 
 • Silvia Martonová Silvia Martonová ( -11 kg )
  Vo výzve sa mi podarilo schudnúť a úplne otočiť životný štýl o 180 stupňov. Naučila som sa variť nové jedlá a piecť zdravé koláčiky z vašej knihy Z fitka do kuchyne špeciál, ktorá je super! Pravidelne s vami cvičím a ste jednoducho super. Veľká, veľká vďaka!
 • Zuzana Dolinská Zuzana Dolinská ( - 3 kg )
  Som mamina 2 detí, podnikám, som žena v domácnosti a mám svoje koníčky. Vždy som mala výhovorky... nemám čas, mám dedičné boky a celulitídu, ktorej sa nikdy nezbavím... Ale skúsila som Fitshaker a ich výzvu do plaviek. Nie vždy sa mi chcelo cvičiť, ale motivovali ma skvelé videá a dokonca aj ich príspevky na Facebooku. Ak chcete spraviť na sebe zmenu, musíte sa obklopiť veľkou láskou k sebe. A to baby na Fitshakeri jednoducho vedia!
 • Jarka Grivalská Jarka Grivalská ( - 5 kg )
  Za jeden zo svojich najväčších úspechov považujem, že som zotrvala. Nie je to pre mňa prvýkrát, čo som sa snažila niečo so sebou urobiť, ale práve teraz sa mi naozaj podarilo výzvu dokončiť a čo je ešte dôležitejšie, pokračujem ďalej, pretože toto je len začiatok :-). Zmenila som stravovanie, jem viac zeleniny, ovocia, pijem viac vody a cvičím!! Aspoň raz za týždeň vyskúšam nejaký zdravý recept z knihy "Z Fitka do Kuchyne Špeciál" a snažím sa variť zdravšie pre celú rodinu.
 • Alexandra Kisucká Alexandra Kisucká ( - 7 kg )
  Vďaka cvičeniu sa cítim oveľa lepšie, som plná síl a energie, nevynechala som jediné cvičenie. Schudla som 7 kíl za 2 mesiace, ale najväčšia zmena sa udiala vo mne. Každý deň sa teším na cvičenie a až keď si odcvičím, som spokojná. ĎAKUJEM!

* referencie pochádzajú z dobrovoľného dotazníka zaslaného účastníčkam po skončení našej výzvy.


1941 účastníčok nám v dotazníku uviedlo, že počas našej výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 6124 kg!

Chcem medzi ne patriť aj JAV ďalšom kroku REGISTRÁCIA

Ale to nie je všetko. Aj tento rok hráme o úžasné ceny v hodnote takmer 3 500 eur!

Ak sa chceš zúčastniť na súťaži, bude potrebné sa odfotiť s naším Fitness diárom 2021. Kúpiš ho v našom e-shope alebo vo svojom obľúbenom kníhkupectve. Kompletné podmienky súťaže nájdeš tu

Ako bude výzva prebiehať?

 1. Začíname 11. januára 2021.
 2. Hneď v pondelok ráno ťa bude od nás čakať e-mail so všetkými informáciami.
 3. Vo Fitshakeri si nastavíš cvičebný program Novoročná výzva 2021, kde budeš mať pripravený plán cvičenia na každý deň okrem nedele.
 4. Každú nedeľu ťa bude čakať video o stravovaní, podľa ktorého sa budeš riadiť celý nasledujúci týždeň.
 5. Budeme ťa počas celých 50 dní podporovať prostredníctvom e-mailov, ale aj v skupine výzvy na Facebooku.
 6. Môžeš sa tešiť na parádne tréningy, recepty, hodnotné rady o strave, motivačné videá a možnosť vyhrať krásne ceny!
 7. Výzva sa bude končiť začiatkom marca 2021.

Opäť poputuje výťažok na dobrú vec. S výberom nám pomôžeš Ty (naposledy sme poslali 5000 Eur organizácii Ktopomozeslovensku, ktorá pomáha nemocniciam so zvládaním pandémie)


Buď schudneš, alebo to máš zadarmo

Prihlasovanie predĺžené DNES do 20:00! Máš na to už len:

arrow
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ DO VÝZVY

Si maminka a trápi ťa otázka diastázy?

Máme pre teba špeciálny DARČEK! Video zamerané na diastázu. Pod vedením skúsenej Magdalény Kažimírovej sa dozvieš ako diastázu diagnostikovať a čo následne robiť na jej elimináciu.

Novoročnú výzvu KRÁSNE TELO podporujú:

PS1: Čo si dnes kúpiš za 7,90 Eur? Dáš si cheescake s kamoškou? Alebo 2x cafe latté? A čo by si povedala na krásne telo, vyššie sebavedomie a dobrý pocit, ktoré získaš vďaka našej výzve? Tím inštruktoriek, tréneriek a výživových poradcov dalo do výzvy celé svoje know-how v hodnote stoviek až tisíciek eur. Tieto informácie nikde inde nenájdeš!

PS2: Ešte stále váhaš? Vyskúšaj to, nemáš nič stratiť. Automaticky od nás získavaš 2-mesačnú garanciu na vrátenie peňazí bez zbytočných otázok. Môžeš sa nám ozvať aj mesiac po skončení výzvy.

IDEM DO TOHO NAPLNO!V ďalšom kroku nasleduje registrácia