60 dní → 1 výzva → 1 JASNÝ CIEĽ!

Zažila si už ten pocit, keď si sa v plavkách pozrela na seba do zrkadla a bola si naštvaná? Nahnevaná na seba, na celý svet..."Veď prečo práve ja musím mať kilečká navyše? Celulitídu, veľké brucho, zadok... Prečo nemám to šťastie, že som sa nenarodila so super postavou?" Tento rok sa tomuto pocitu môžeš vyhnúť. Zmeniť to! Pretože všetky nástroje na krásnu postavu máš vo svojich rukách...stačí sa pustiť do PRÁCE NA SEBE!

Hovoríš si: "To nepôjde, skúšala som to už veľakrát...!" OMYL! Pôjde to! Máme pre Teba komplexný návod ako to dosiahnuť! Organizujeme 60-dňovú výzvu do plaviek. Budeme v nej spoločne chudnúť, cvičiť a zdravo sa stravovať...proste meniť svoje návyky i postavu k lepšiemu!

Ako to funguje?

CVIČENIA DO 30 MINÚT NA KAŽDÝ DEŇ

Na každý deň dostaneš video na cvičenie na doma. Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby si spaľovala tuky (intervalovými a kardio cvičeniami), posilnila svaly (pretože vďaka nim si môžeš zrýchliť metabolizmus), ale aj regenerovala (napríklad cvičením Yogy, Pilatesu, či strečingu). A všetky videá budeš cvičiť s tými najlepšími slovenskými a českými trénerkami.


VIDEÁ O STRAVOVANÍ KAŽDÚ NEDEĽU

Každú nedeľu ťa čakajú videá o stravovaní s profi výživovou poradkyňou, odborníčkou na správnu životosprávu a populárnou osobnosťou Mirkou Luberdovou. Postupne, týždeň po týždni, si budeme "servírovať" hodnotné informácie o stravovaní. Vďaka ním si budeš sama vedieť vyskladať výživný jedálniček. A to nielen na týdeň, ale už na celý život.


PRAVIDELNÁ DÁVKA MOTIVÁCIE A PODPORY

Budeme ťa podporovať, radiť ti, dodávať energiu. Celé 2 mesiace! A nielen my, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom špeciálnej skupiny na Facebooku. Taktiež si môžeš za zvýhodnenú cenu zakúpiť náš Fitness diár 2018 (SK, alebo CZ) Výborný sprievodca a motivátor na celý rok, ku ktorému automaticky získaš aj praktický Fitness ťahák na každý deň.


VZOROVÝ JEDÁLNÍČEK OD MIRKY LUBERDOVEJ

Výživová poradkyňa a obľúbená televízna osobnosť Mirka Luberdová sa s nami podelila o vzorový jedálníček na 5 dní. Nájdeš v ňom presné rozvrhnutie jedálnička od pondelka do piatka. Zahŕňa jedlá na raňajky, obed, olovrant, večeru a nájdeš tu množstvo fantastických receptov! Bude ti slúžiť ako skvelá inšpirácia a vodítko za krajšou postavou. Dovidenia nadbytočné kilogramy! 😉

Čo ti táto výzva prinesie?

 • MENŠIE PLAVKY

  Už žiadne fotky z dovolenky, pri ktorých sa na seba nemôžeš ani pozrieť! K tomu viac energie, lepšie trávenie i vyššie sebavedomie.

 • NOVÉ NÁVYKY

  Pravidelné cvičenie, zdravé stravovanie, viac úsmevu, menej stresu. Všetko sa naučíme. Pomaly a účinne.

 • VÝKONNEJŠIE SRDCE

  Aj srdce je sval. Môžeš ho urobiť výkonnejším a zdravším práve pravidelným cvičením. Nižší krvný tlak, nižší LDL cholesterol. Žiť v zdravom a výkonnom tele je pocit na nezaplatenie.

 • ZDRAVIE

  Zdravé telo nie je samozrejmosť. Je to dar, ktorý môžeš dať sama sebe! Daruj si ho tým, že začneš na sebe pracovať, cvičiť a zdravo sa stravovať.

Cvičiť budeš s TOP trénerkami:

Čo výzvou získaš?

 • Videá na cvičenie na doma.
 • Množstvo zdravých a vynikajúcich receptov.
 • Každodennú motivácia a podporu.
 • Užitočné informácie o zdravej výžive a zdravšom stravovaní.
 • Spokojnejšie a krajšie telo.
 • Sebavedomie.
 • Viac energie a vitality.
 • Otázky typu: "Schudla si? Vyzeráš úžasne!"

Čo výzvou stratíš?

 • Kilogramy a tuk.
 • Oblečenie, pretože ti bude zrazu akési veľké.
 • Strach vyzliecť sa pred partnerom.
 • Nesprávne stravovacie návyky.
 • Minuloročné plavky.

Aj takéto jedlá sa naučíme pripravovať

Zdravé chudnutie nie je o hladovke. Je to o objavení jedál plných chutí, farieb a živín. Každý týždeň ti budeme servírovať slušnú porciu zdravých receptov na našom blogu, ktoré si zamiluješ!

 

Výzva je určená pre všetky ženy, ktoré:

 • sa momentálne necítia vo vlastnom tele dobre,
 • chcú byť na seba v plavkách hrdé,
 • neboja sa pravidelného cvičenia,
 • chcú zmeniť svoje stravovacie návyky k lepšiemu,
 • chcú mať viac energie a menej tuku,
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo,
 • chcú schudnúť nielen na mesiac, ale natrvalo.

Koľko ma to bude stáť?

Aj Ty môžeš takto zmeniť svoje telo len za 2 mesiace!

Klikni vľavo pre zobrazenie bližšieho náhľadu
Aj ja chcem takúto zmenu

S našou výzvou si zlepšili postavu aj:

 • Mirka Tomová Mirka Tomová ( -12 kg )
  Vždy som mala postavu guličky, čo sa po puberte ešte viac zhoršilo. Ručička váhy sa mi vyšplhala až na 107 kg a hoci som zhodila pár kíl, denne mi chýbala pevná vôľa a motivácia. Ďakujem Fitshaker tímu za "nakopnutie" na cestu za krajším a zdravším JA. Oceňujem hlavne pestré cvičenia, ktoré bavia a na ktoré sa teším. Je výborné, že za pol hodinky dokážete pracovať na celom tele. Po výzve sa mi ťažko vyberalo, do ktorého cvičenia sa pustím - favoritov mám totiž veľa. Týmto chcem pochváliť aj inštruktorky, ktoré sú samé veľkou motiváciou. Veľmi mi pomohli aj videá a články o stravovaní. Vyskúšala som aj mnohé zdravé recepty a zistila, že chutia výborne. Taktiež som sa naučila vymieňať klasické suroviny za zdravšie. Nestali sa z nich len náhrady, ale bežné vybavenie kuchyne. Pred novoročnou výzvou bola moja váha 100 kg a po nej 87,4 kg. Som vám veľmi vďačná za pomoc. 🙂
 • Anett Karáčová Anett Karáčová ( -6 kg )
  Skvelá myšlienka, a ešte lepší tím. Výzva ma nakopla, lebo som cvičenie odkladala a odkladala...výhovorka za výhovorkou. Vďaka výzve a celému tímu Fitshaker som schudla za 50 dní 6 kg. K tomu ma prestala bolieť chrbtica a cítim sa zdravšie. Mohla som cvičiť v pohodlí domova kedykoľvek sa mi chcelo alebo som mala čas. Premium členstvo a ten malilinký poplatok sú podľa mňa najlepšie investované peniaze do mňa. Cesta za zdravším ja nebola však len o cvičení, ale aj o podpore celého tímu Fitshaker. Zostala som chorá na 3 týždne a hneď po pár dňoch mi prišiel email, že im chýbam - s motiváciou, prečo to nevzdať. Bolo to veľmi milé. Po chorobe som nabehla naspäť na cvičenie a moja výzva nekončí. 50 dní bol naozaj návyk na pravidelné cvičenie. Malé nedostatky na začiatku okamžite riešili s ľudským prístupom na veľmi profesionálnej úrovni.
 • Barbora Herdová Barbora Herdová ( -15 kg )
  Zamilovala som si Fitshaker, pretože mi dal strašne veľa - cvičenie, rady o stravovaní a aj veľmi chutné receptíky. Ochutnala som jedlá, o ktorých som ani nepočula a zmenilo mi to život. Najviac sa mi však páčia cvičenia. Hlavne to, že sú to naše krásne slovenské baby, že krásne vysvetlia každý cvik, upozorňujú na správne držanie tela a dýchanie. Preto sa nesmierne teším, že môžem cvičiť správne v pohodlí domova. Počas cvičení neustále povzbudzujú a rátajú opakovania. Keď počujem „ešte štyri, to dáš“, tak sa naozaj prekonám a dám to! Vďaka Fitshakeru som novým človekom. 
 • Silvia Martonová Silvia Martonová ( -11 kg )
  Vo výzve sa mi podarilo schudnúť a úplne otočiť životný štýl o 180 stupňov. Naučila som sa variť nové jedlá a piecť zdravé koláčiky z vašej knihy Z fitka do kuchyne špeciál, ktorá je super! Pravidelne s vami cvičím a ste jednoducho super. Veľká, veľká vďaka!
 • Zuzana Dolinská Zuzana Dolinská ( - 3 kg )
  Som mamina 2 detí, podnikám, som žena v domácnosti a mám svoje koníčky. Vždy som mala výhovorky... nemám čas, mám dedičné boky a celulitídu, ktorej sa nikdy nezbavím... Ale skúsila som Fitshaker a ich výzvu do plaviek. Nie vždy sa mi chcelo cvičiť, ale motivovali ma skvelé videá a dokonca aj ich príspevky na Facebooku. Ak chcete spraviť na sebe zmenu, musíte sa obklopiť veľkou láskou k sebe. A to baby na Fitshakeri jednoducho vedia!
 • Jarka Grivalská Jarka Grivalská ( - 5 kg )
  Za jeden zo svojich najväčších úspechov považujem, že som zotrvala. Nie je to pre mňa prvýkrát, čo som sa snažila niečo so sebou urobiť, ale práve teraz sa mi naozaj podarilo výzvu dokončiť a čo je ešte dôležitejšie, pokračujem ďalej, pretože toto je len začiatok :-). Zmenila som stravovanie, jem viac zeleniny, ovocia, pijem viac vody a cvičím!! Aspoň raz za týždeň vyskúšam nejaký zdravý recept z knihy "Z Fitka do Kuchyne Špeciál" a snažím sa variť zdravšie pre celú rodinu.
 • Alexandra Kisucká Alexandra Kisucká ( - 7 kg )
  Vďaka cvičeniu sa cítim oveľa lepšie, som plná síl a energie, nevynechala som jediné cvičenie. Schudla som 7 kíl za 2 mesiace, ale najväčšia zmena sa udiala vo mne. Každý deň sa teším na cvičenie a až keď si odcvičím, som spokojná. ĎAKUJEM!

* referencie pochádzajú z dobrovoľného dotazníka zaslaného účastníčkam po skončení januárovej výzvy.


901 účastníčok uviedlo, že počas výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 2826 kg!

Chcem medzi ne patriť aj JAV ďalšom kroku REGISTRÁCIA

Ale to nie je všetko. Aj tento rok hráš o úžasné ceny!

Kategória žien, ktoré mali pred výzvou do 70 kg, súťažia o:

1. cena – vegan parfem EDP Mythique Iris 50 ml + roll-on Mythique Iris 10 ml v hodnote 87 € od bioparfemka.sk

2. cena – balíček kokosových a iných zdravých pochutín v hodnote takmer 66 € od Ty kokos!

3. cena – balíček kníh Z fitka do kuchyne 1, 2 a 3 v hodnote 63,80 €

4. cena – 60 € poukážka na nákup plaviek na saxana.sk

5. cena – raňajkový balíček Gabby´s granola v hodnote 60 €

6. cena – balíček Yes chips v hodnote takmer 60 €

7. cena – balíček prírodnej kozmetiky na opaľovanie od olival.sk v hodnote cca 50 €

8. cena – balíček zdravej kozmeceutiky Larens v hodnote cca 42 € od Zdravá pleť

Kategória žien, ktoré majú pred výzvou nad 70 kg, súťažia o:

1. cena – celodenná vstupenka pre 2 osoby VITAL PACKET od Aquapark Poprad v hodnote 68 €

2. cena – balíček zdravých potravín Ravita vo fairtrade nákupnej taške + smoothie mixér Sencor v hodnote cca 65 €

3. cena – ročné členstvo vo Fitshakeri v hodnote 59 €

4. cena – balíček zdravia od biodiacelia.sk v hodnote cca 50 €

5. cena – raňajkový balíček Gabby´s granola v hodnote 60 €

6. cena – organický kozmetický balíček od bioruža.sk v hodnote cca 55 €

7. cena – balíček prírodnej kozmetiky na opaľovanie od olival.sk v hodnote cca 50 €

8. cena – balíček zdravej kozmeceutiky Larens v hodnote cca 42 € od Zdravá pleť

+ špeciálne ceny v hodnote 200 €

Pre účasť v súťaži o ceny je potrebné mať k dispozícii náš Fitness diár 2018.  Kompletné podmienky súťaže nájdeš TU

Ako bude výzva prebiehať?

 1. Začíname 2. mája 2018.
 2. Predvečer výzvy Ti pošleme e-mail so všetkými informáciami.
 3. Vo Fitshakeri si nastavíš sekciu Výzva do plaviek 2018, kde budeš mať pripravený plán cvičenia na každý deň okrem nedele.
 4. Každú nedeľu ťa bude čakať video o stravovaní, podľa ktorého sa budeš riadiť celý nasledujúci týždeň.
 5. Budeme ťa počas celých 60 dní podporovať prostredníctvom e-mailov, ale aj v udalosti výzvy na Facebooku.
 6. Môžeš sa tešiť na parádne tréningy, recepty, hodnotné rady o strave, motivačné videá a možnosť vyhrať krásne ceny!
 7. Výzva bude končiť začiatkom júla 2018 (akurát, aby si sa mohla pochváliť okoliu v nových plavkách)

Buď schudneš, alebo to máš zadarmo

Prihlasovanie predĺžené! Máš na to už len:

arrow
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ DO VÝZVYV ďalšom kroku sa registruješ na Fitshaker.sk a potom si objednáš PREMIUM členstvo

Môžete mi zopakovať, čo všetko ma vo výzve čaká?

arrow

Výzvu do plaviek podporujú:

PS1: Čo si dnes kúpiš za 5,90 Eur? Dáš si cheescake s kamoškou? Alebo cafe latté? A čo by si povedala na krásne telo, vyššie sebavedomie a dobrý pocit, ktoré získaš vďaka našej výzve? Tím inštruktoriek, tréneriek a výživových poradcov dalo do výzvy celé svoje know-how v hodnote stoviek eur. Tieto informácie nikde inde nenájdeš!

PS2: Ešte stále váhaš? Vyskúšaj to, nemáš nič stratiť. Automaticky od nás získavaš 2-mesačnú garanciu na vrátenie peňazí bez zbytočných otázok. Môžeš sa nám ozvať aj mesiac po skončení výzvy.

IDEM DO TOHO NAPLNO!V ďalšom kroku nasleduje registrácia

Čo chceš zapojením sa do výzvy docieliť?

Napíš nám do komentára a inšpiruj ostatných: