Fitshaker Novoročná výzva!

Chudneme pomaly. S rozumom. A raz a navždy.

Novoročná výzva začne už v januári 2018! Chceš získať infošky ako prvá?

Zažila si už ten pocit, keď si sa v plavkách pozrela na seba do zrkadla a bola si naštvaná? Nahnevaná na seba, na celý svet..."Veď prečo práve ja musím mať kilečká navyše? Celulitídu, veľké brucho, zadok... Prečo nemám to šťastie, že som sa nenarodila so super postavou?" Tento rok sa tomuto pocitu môžeš vyhnúť. Zmeniť to! Pretože všetky nástroje na krásnu postavu máš vo svojich rukách...stačí sa pustiť do PRÁCE NA SEBE!

Hovoríš si: "To nepôjde, skúšala som to už veľakrát...!" OMYL! Pôjde to! Máme pre Teba komplexný návod ako to dosiahnuť! V januári 2018 organizujeme 50-dňovú novoročnú výzvu. Budeme v nej spoločne chudnúť, cvičiť a zdravo sa stravovať...proste meniť svoje návyky i postavu k lepšiemu!

Výzva je určená pre všetky ženy, ktoré:

 • sa momentálne necítia vo vlastnom tele dobre,
 • chcú byť na seba v plavkách hrdé,
 • neboja sa pravidelného cvičenia,
 • chcú zmeniť svoje stravovacie návyky k lepšiemu,
 • chcú mať viac energie a menej tuku,
 • chcú schudnúť nielen do plaviek, ale natrvalo.
 • chcú vyformovať postavu a spevniť ochabnuté svalstvo

Čo ti táto výzva prinesie?

 • NOVÉ TELO

  Už žiadne fotky z dovolenky, pri ktorých sa na seba nemôžeš ani pozrieť! K tomu viac energie, lepšie trávenie i vyššie sebavedomie.

 • NOVÉ NÁVYKY

  Pravidelné cvičenie, zdravé stravovanie, viac úsmevu, menej stresu. Všetko sa naučíme. Pomaly a účinne.

 • ČAS NA SEBA

  Chvíľky, ktoré budú len tvoje. Chvíľky, kedy budeš cvičiť a vypneš všetky starosti z hlavy.

 • ZDRAVIE

  Zdravé telo nie je samozrejmosť. Je to dar, ktorý môžeš dať sama sebe! Daruj si ho tým, že začneš na sebe pracovať, cvičiť a zdravo sa stravovať.

S čím ti vo výzve pomôžeme?

S CVIČENÍM

Na každý deň dostaneš video na cvičenie na doma (PREMIUM). Čo je na nich skvelé, takmer všetky sú do 30 minút! Týždenný plán cvičenia bude zostavený presne podľa toho, aby si spaľovala tuky (intervalovými a kardio cvičeniami), posilnila svaly (pretože vďaka nim si môžeš zrýchliť svoj metabolizmus), ale aj regenerovala (napríklad cvičením Yogy, Pilatesu, či strečingu). A všetky videá budeš cvičiť s tými najlepšími slovenskými a českými trénerkami.

SO STRAVOVANÍM

Nebudeme ti dávať presný jedálniček na každý týždeň, pretože... my ti dáme niečo oveľa lepšie!Postupne Ťa naučíme správne sa stravovať na celý život. Taktiež ťa budeme zásobovať širokou škálou chutných a zdravých receptov.

SO VZDELÁVANÍM

Budeme ti posielať účinné rady a články priamo na mail. Taktiež každú nedeľu ťa čakajú videá o stravovaní s profi výživovým poradcom, trénerom a známou osobnosťou Martinom Šmahelom. Strava je totiž základom každej peknej postavy, ktorú môžeš mať aj ty.

S MOTIVÁCIOU A DISCIPLÍNOU

Budeme ťa podporovať, radiť ti, dodávať energiu. Celé 2 mesiace! A nielen my, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom pripravovanej skupiny na Facebooku. Taktiež si môžeš za zvýhodnenú cenu zakúpiť náš Fitness diár 2017 (výborný sprievodca a motivátor na celý rok), ku ktorému automaticky získaš aj od elektronický Fitness zápisník jedál a cvikov, ktorý si spolu vytlačíme a budeme si doň zapisovať  všetky jedlá počas dňa. Je zostavený tak, aby ťa motivoval k pravidelnému stravovaniu a k čo najhodnotnejšej strave.

Čo môžeš výzvou získať?

 • Videá na cvičenie na doma.
 • Množstvo zdravých a vynikajúcich receptov.
 • Každodennú motivácia a podporu.
 • Výživné informácie o zdraví, zdravom varení a stravovaní.
 • Spokojnejšie a krajšie telo.
 • Sebavedomie.
 • Viac energie a vitality.

Čo môžeš výzvou stratiť?

 • Kilogramy a tuk.
 • Oblečenie, pretože ti bude zrazu akési veľké.
 • Strach vyzliecť sa pred partnerom.
 • Nesprávne stravovacie návyky.
 • Minuloročné plavky.

Ako sa do výzvy zapojiť?

Vyber si z dvoch možností. Rozhoduj sa podľa toho, ako vážne to s tvojou premenou myslíš.

Garancia vrátenia peňazí až za 2 mesiace!
Rady a tipy ako schudnúť e-mailom
Prístup do Facebook udalosti o výzve
Cvičebný 60-dňový plán videí s profesionálnymi trénerkami
Úplne nové cvičebné videá, ktoré doteraz neboli zverejnené
Stravovacie odporúčania na každý týždeň vo forme videí s výživovou poradkyňou.
Možnosť súťažiť a vyhrať parádne ceny v hodnote takmer 1 000 Eur!
Možnosť osobného poradenstva cez e-mail
NON-STOP neobmedzený prístup k viac ako 160-tim cvičebným videám
Výber z 15-tich druhov cvičení
Viac ako 250 zdravých TIPOV ako odmena po odcvičení videa

Bezplatná účasť vo výzve

€0.00

Úžasné premeny len za 2 mesiace!

 • Janka
 • Miriama
 • Danka
 • Deniska
Premeny pochádzajú z našich predchádzajúcich výziev
 • Janka
 • Miriama
 • Danka
 • Deniska

S našou výzvou si zlepšili postavu aj:

 • Mirka Tomová Mirka Tomová ( -12 kg )
  Vždy som mala postavu guličky, čo sa po puberte ešte viac zhoršilo. Ručička váhy sa mi vyšplhala až na 107 kg a hoci som zhodila pár kíl, denne mi chýbala pevná vôľa a motivácia. Ďakujem Fitshaker tímu za "nakopnutie" na cestu za krajším a zdravším JA. Oceňujem hlavne pestré cvičenia, ktoré bavia a na ktoré sa teším. Je výborné, že za pol hodinky dokážete pracovať na celom tele. Po výzve sa mi ťažko vyberalo, do ktorého cvičenia sa pustím - favoritov mám totiž veľa. Týmto chcem pochváliť aj inštruktorky, ktoré sú samé veľkou motiváciou. Veľmi mi pomohli aj videá a články o stravovaní. Vyskúšala som aj mnohé zdravé recepty a zistila, že chutia výborne. Taktiež som sa naučila vymieňať klasické suroviny za zdravšie. Nestali sa z nich len náhrady, ale bežné vybavenie kuchyne. Pred novoročnou výzvou bola moja váha 100 kg a po nej 87,4 kg. Som vám veľmi vďačná za pomoc. 🙂
 • Anett Karáčová Anett Karáčová ( -6 kg )
  Skvelá myšlienka, a ešte lepší tím. Výzva ma nakopla, lebo som cvičenie odkladala a odkladala...výhovorka za výhovorkou. Vďaka výzve a celému tímu Fitshaker som schudla za 50 dní 6 kg. K tomu ma prestala bolieť chrbtica a cítim sa zdravšie. Mohla som cvičiť v pohodlí domova kedykoľvek sa mi chcelo alebo som mala čas. Premium členstvo a ten malilinký poplatok sú podľa mňa najlepšie investované peniaze do mňa. Cesta za zdravším ja nebola však len o cvičení, ale aj o podpore celého tímu Fitshaker. Zostala som chorá na 3 týždne a hneď po pár dňoch mi prišiel email, že im chýbam - s motiváciou, prečo to nevzdať. Bolo to veľmi milé. Po chorobe som nabehla naspäť na cvičenie a moja výzva nekončí. 50 dní bol naozaj návyk na pravidelné cvičenie. Malé nedostatky na začiatku okamžite riešili s ľudským prístupom na veľmi profesionálnej úrovni.
 • Barbora Herdová Barbora Herdová ( -15 kg )
  Zamilovala som si Fitshaker, pretože mi dal strašne veľa - cvičenie, rady o stravovaní a aj veľmi chutné receptíky. Ochutnala som jedlá, o ktorých som ani nepočula a zmenilo mi to život. Najviac sa mi však páčia cvičenia. Hlavne to, že sú to naše krásne slovenské baby, že krásne vysvetlia každý cvik, upozorňujú na správne držanie tela a dýchanie. Preto sa nesmierne teším, že môžem cvičiť správne v pohodlí domova. Počas cvičení neustále povzbudzujú a rátajú opakovania. Keď počujem „ešte štyri, to dáš“, tak sa naozaj prekonám a dám to! Vďaka Fitshakeru som novým človekom. 
 • Silvia Martonová Silvia Martonová ( -11 kg )
  Vo výzve sa mi podarilo schudnúť a úplne otočiť životný štýl o 180 stupňov. Naučila som sa variť nové jedlá a piecť zdravé koláčiky z vašej knihy Z fitka do kuchyne špeciál, ktorá je super! Pravidelne s vami cvičím a ste jednoducho super. Veľká, veľká vďaka!
 • Zuzana Dolinská Zuzana Dolinská ( - 3 kg )
  Som mamina 2 detí, podnikám, som žena v domácnosti a mám svoje koníčky. Vždy som mala výhovorky... nemám čas, mám dedičné boky a celulitídu, ktorej sa nikdy nezbavím... Ale skúsila som Fitshaker a ich výzvu do plaviek. Nie vždy sa mi chcelo cvičiť, ale motivovali ma skvelé videá a dokonca aj ich príspevky na Facebooku. Ak chcete spraviť na sebe zmenu, musíte sa obklopiť veľkou láskou k sebe. A to baby na Fitshakeri jednoducho vedia!
 • Jarka Grivalská Jarka Grivalská ( - 5 kg )
  Za jeden zo svojich najväčších úspechov považujem, že som zotrvala. Nie je to pre mňa prvýkrát, čo som sa snažila niečo so sebou urobiť, ale práve teraz sa mi naozaj podarilo výzvu dokončiť a čo je ešte dôležitejšie, pokračujem ďalej, pretože toto je len začiatok :-). Zmenila som stravovanie, jem viac zeleniny, ovocia, pijem viac vody a cvičím!! Aspoň raz za týždeň vyskúšam nejaký zdravý recept z knihy "Z Fitka do Kuchyne Špeciál" a snažím sa variť zdravšie pre celú rodinu.
 • Alexandra Kisucká Alexandra Kisucká ( - 7 kg )
  Vďaka cvičeniu sa cítim oveľa lepšie, som plná síl a energie, nevynechala som jediné cvičenie. Schudla som 7 kíl za 2 mesiace, ale najväčšia zmena sa udiala vo mne. Každý deň sa teším na cvičenie a až keď si odcvičím, som spokojná. ĎAKUJEM!

* referencie pochádzajú z dobrovoľného dotazníka zaslaného účastníčkam po skončení januárovej výzvy.


441 účastníčok nám uviedlo, že počas výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 1345 kg!

Ale to nie je všetko. POZNÁME VÝHERKYNE 13 exkluzívnych cien!

Hlavná cena:

Víkendový wellness pobyt pre 2 osoby v HOTELI PATINCE**** v hodnote 299 Eur! - Jana Kapitanova -6kg

Kategória do 70kg:

1. cena – Online nutričné poradenstvo od Jana Earl v hodnote 130€ - Lenka Horváthová -4,8kg

2. cena – Balíček športového oblečenia od BjornBorg v hodnote 110€ - Viera Kisucká -5kg

3. cena – Balíček prírodnej kozmetiky Dulcia s poradenstvom v hodnote 100€ - Zuzana Bisahová -3,5kg

4. cena – Balíček zdravia od Powerlogy v hodnote 40 € - Kristína Nestešová -3kg

5. cena – Voňavé darčekové balenie od MARK scrub v hodnote 42€ - Veronika Polievková -3kg

6. cena – Predplatné časopisu Fitštýl v hodnote 17,60€ -  Petra Barančoková -2kg

Kategória nad 70kg:

1. cena – Balíček športového oblečenia od BjornBorg v hodnote 150€ - Sju Bielená Bucová -5,1kg

2. cena – Pitný režim na 3 mesiace od yoortea.sk v hodnote 70€ -  Ivana Taračová -5kg

3. cena – Balíček zdravej výživy od SanusVita v hodnote 50 € - Anna Šimková -4kg

4. cena – Balíček kníh Z fitka do kuchyne 1, 2, 3, a Špeciál v hodnote 83 € - Zuzana Michalkova -6kg

5. cena - Cvičenie na celý rok cez Fitshaker.sk v hodnote 59 € - Blanka Kleštincová -2,5kg

6. cena - Voňavé darčekové balenie od MARK scrub v hodnote 42€ - Viera Valachová -2kg

Výherkyniam srdečne GRATULUJEME! Výherkyne budú kontaktované emailom.

Pre účasť v súťaži o ceny je potrebné mať k dispozícii náš Fitness diár 2017.  Kompletné podmienky súťaže nájdeš TU

Ako bude výzva prebiehať?

 1. Začíname už v januári 2018.
 2. Hneď v utorok ráno ťa bude od nás čakať e-mail so všetkými informáciami.
 3. Vo Fitshakri si nastavíš sekciu Novoročná výzva 2018, kde budeš mať pripravený plán cvičenia na každý deň okrem nedele. (PREMIUM)
 4. Každú nedeľu ťa bude čakať video o stravovaní, podľa ktorého sa budeš riadiť celý nasledujúci týždeň. (PREMIUM)
 5. Budeme ťa počas celých 2 mesiacov podporovať prostredníctvom e-mailov, ale aj v udalosti výzvy na Facebooku.
 6. Môžeš sa tešiť na parádne tréningy, recepty, hodnotné rady o strave, motivačné videá a možnosť vyhrať krásne ceny!
 7. Výzva bude končiť vo februári 2018.

V poslednej výzve do plaviek 2017 bolo zapojených 5500 žien!


Buď schudneš, alebo to máš zadarmo

Ešte si sa nerozhodla?


Svoj cieľ splním aj bez PRÉMIOVÉHO obsahu.Nepotrebujem videá na cvičenie, ani možnosť kedykoľvek si pozrieť videá zo záznamu
Chcem sa stať PREMIUM členkou a ísť do výzvy naplno!V ďalšom kroku je potrebné registrovať sa zdarma, až potom si objednať premium členstvo vo Fitshakeri

Výzvu do plaviek podporujú:

Čo chceš zapojením sa do výzvy docieliť?

Napíš nám do komentára a inšpiruj ostatných: