Aktuálne prebieha prihlasovanie do výzvy Harmónia tela a duše. Viac na www.harmonickavyzva.sk

Viac informácií TU

60-dňová VÝZVA DO PLAVIEK

Nie kvôli iným...

Ale kvôli sebe!

Začíname 4. mája 2020 (PRIHLASOVANIE BOLO UKONČENÉ!)


Tvoje krajšie a zdravšie ja za 60 dní! Prijmeš VÝZVU?

Hovoríš si: "Toto leto nemusím chudnúť...aj tak budeme všetci doma!" ? Áno, možno máš pravdu. Možno nebudú otvorené kúpaliská, nepoletíme k moru, nebudeme potrebovať 3 ks nových plaviek... Ale vieš čo? Cítiť sa skvele vo vlastnom tele je tak úžasný pocit! Je to pocit, ktorý chceme dopriať úplne každému. Preto sme tento 5-ty ročník Výzvy do plaviek nezrušili, ale snažili sa ju urobiť ešte lepšou ako kedykoľvek predtým! 🙂

Vo výzve do plaviek budeme pravidelne cvičiť, zdravo sa stravovať, navzájom sa podporovať a motivovať...a vďaka tomu nielen chudnúť, ale najmä zlepšovať svoje zdravie a posilňovať imunitu. Pretože tvoje telo si to zaslúži!

Ako to funguje?

KAŽDÝ DEŇ CVIČEBNÉ VIDEÁ (CCA 30 MINÚTOVÉ)

Na každý deň dostaneš video na cvičenie na doma. Týždenný plán cvičenia bude zostavený podľa toho, aby si spaľovala tuky (intervalovými a kardio cvičeniami), posilnila svaly (pretože vďaka nim si môžeš zrýchliť metabolizmus), ale aj regenerovala (napríklad cvičením Yogy, Pilatesu, či strečingu). A všetky videá budeš cvičiť s tými najlepšími slovenskými a českými trénerkami a trénermi.

VIDEÁ O STRAVOVANÍ KAŽDÚ NEDEĽU

Každú nedeľu ťa čakajú videá o stravovaní s odborníčkou na zdravú životosprávu a so zakladateľkou JimeJinak.cz, s Evkou Cikrytovou. Evka trpela vyše 30 rokov mnohými zdravotnými problémami, obezitou a práve vďaka rastlinnej strave zažila úplný zvrat a s ňou krásny úbytok na váhe. Dnes pomáha tisíckam žien upraviť svoj jedálniček a budovať nové návyky. Postupne, týždeň po týždni, si budeme "servírovať" hodnotné informácie o stravovaní s dôrazom na RASTLINNÚ stravu. Evka fandí prvopotravinám, prirodzenej strave, striedmej kuchyni našich prababičiek a tradičnej čínskej medicíne. Veríme, že z jej videí si odnesieš veľa nových a hodnotných informácií.

PRAVIDELNÁ DÁVKA MOTIVÁCIE A PODPORY

Budeme ťa podporovať, radiť ti, dodávať energiu. Celé 2 mesiace! A nielen my, ale aj všetky ostatné ženy z výzvy, prostredníctvom špeciálnej skupiny na Facebooku. Taktiež si môžeš za zvýhodnenú cenu zakúpiť náš Fitness diár alebo Fitness kalendár - výborných sprievodcov a motivátorov na celý rok 2020.

ZDRAVÉ RECEPTY NA CELÝ TÝŽDEŇ (od raňajok až po večeru)

Tento jedálniček pre teba pripravila Evka Cikrytová (jimejinak.cz), s ktorou sa budeme stretávať aj v stravovacích videách. Základom bude rastlinná strava plná živín, farieb a úžasných chutí. Vďaka tomuto jedálničku krásne odlahčíš trávenie a naštartuješ metabolizmus. Ako stvorený do Výzvy do plaviek! 🙂

NOVINKA! VIDEORECEPTY

Variť z knihy je jednoduché, ale variť podľa videreceptu ešte jednoduchšie...a hlavne zábavnejšie. Natočili sme pre Teba sériu video receptov s našimi TOP inštruktormi ;-). Poď s nami objavovať tajomstvá kuchyne tých najskúsenejších ;-).

Čo ti táto výzva prinesie?

 • ZLEPŠENIE ZDRAVIA

  Pretože pohyb a zdravá strava dokážu hotové zázraky.

 • NOVÉ KRIVKY

  Pretože naše cvičenia máme overené na tisíckach žien a fungujú!

 • VEĽA ÚSMEVU

  Pretože cvičenie je radosť. Ak ešte pre teba nie, veríme, že bude.

 • VIAC SEBALÁSKY

  pretože sa budeme učiť pracovať na sebe nielen zvonka, ale i zvnútra.

Cvičiť budeš s TOP trénerkami a trénermi:

Ako bude vyzerať tvoj mesačný harmonogram?

Akým témam sa budeme venovať v stravovacích videách?

 

Pre koho je táto výzva určená?

 • pre ženy všetkých vekových kategórií (mladá, či zrelá...nezáleží na veku, ale na odhodlaní!),
 • pre ženy, ktoré sú v cvičení začiatočníčky i profíčky (začneme zľahka a ak ti bude málo, môžeš si pridať bonusové video. Ak to bude pre teba náročné, môžeš si zvoliť ľahšiu verziu cvičenia),
 • pre ženy, ale potešíme sa ak sa zapoja celé rodiny (už teraz sa tešíme na fotky! :-)),
 • ...a najmä pre všetkých, ktorí sa neboja výziev a chcú sa cítiť skvele vo vlastnom tele.
VÝZVA JE URČENÁ AJ PRE MŇA

Koľko ma to bude stáť?

Výzva do plaviek s Fitshakerom
Viac ako 35 tisíc spokojných klientiek
7,90-mesačne

A za to získaš:

 • 60-dňový plán cvičebných videí s profesionálnymi trénerkami
 • Alternatívne videá na výber (ľahšie cvičebné video- pre začiatočníkov alebo bonusové video - ak si chceš zacvičiť viac)
 • Stravovacie FIT videá s výživovou poradkyňou Evou Cikrytovou
 • Rady a tipy ako schudnúť e-mailom niekoľkokrát do týždňa
 • Podpora od ostatných členiek v špeciálnej Facebook skupine o výzve
 • Možnosť súťažiť a vyhrať skvelé ceny v hodnote viac ako 2 000 Eur!
 • Úplne nové cvičebné videá, ktoré doteraz neboli na Fitshakeri zverejnené
 • Neobmedzený prístup k ďalším viac ako 600 cvičebným videám na Fitshakeri
 • Výber z 15-tich ďalších druhov cvičení popri výzve
 • Zdravé tipy a triky ako odmena po odcvičení videa
 • Až 2-mesačnú garanciu vrátenia peňazí
 • Zdravé a chutné recepty do e-mailu každý týždeň
 • Podpora a motivácia od celého Fitshaker teamu, aby si vydržala až do konca
 • INFO! Členstvo si môžeš platiť ako dlho budeš chcieť. Keď sa rozhodneš, že už nechceš pokračovať, môžeš hocikedy členstvo vo Fitshakeri zrušiť

+ 2 darčeky zadarmo!

 • Meditácia vďačnosti

  Naše telo je obrovský dar. Občas je však náročné chudnúť, ak neprijímame svoje telo a jeho krásu. V tejto meditácii budeme ďakovať. Ďakovať za naše krásne telo a za všetko čo dokáže. Má úžasné, liečivé účinky…najmä pri pravidelnom počúvaní.

 • Motivačné videá s trénermi

  S trénermi budeš nielen cvičiť, variť, ale aj sa motivovať. Trénerka Di ti prezradí svoj recept na parádne bruško, Andrejka techniky na budovanie väčšej sebalásky, Olinka tipy ako sa namotivovať, ak sa ti nechce cvičiť. A ďalší…veď uvidíš.

Aj Ty môžeš takto zmeniť svoje telo len za 2 mesiace!

Pre lepší detail si vyber premenu zo stĺpca vľavo
Aj ja chcem takúto zmenu

S našou výzvou si zlepšili postavu aj:

 • Mirka Tomová Mirka Tomová ( -12 kg )
  Vždy som mala postavu guličky, čo sa po puberte ešte viac zhoršilo. Ručička váhy sa mi vyšplhala až na 107 kg a hoci som zhodila pár kíl, denne mi chýbala pevná vôľa a motivácia. Ďakujem Fitshaker tímu za "nakopnutie" na cestu za krajším a zdravším JA. Oceňujem hlavne pestré cvičenia, ktoré bavia a na ktoré sa teším. Je výborné, že za pol hodinky dokážete pracovať na celom tele. Po výzve sa mi ťažko vyberalo, do ktorého cvičenia sa pustím - favoritov mám totiž veľa. Týmto chcem pochváliť aj inštruktorky, ktoré sú samé veľkou motiváciou. Veľmi mi pomohli aj videá a články o stravovaní. Vyskúšala som aj mnohé zdravé recepty a zistila, že chutia výborne. Taktiež som sa naučila vymieňať klasické suroviny za zdravšie. Nestali sa z nich len náhrady, ale bežné vybavenie kuchyne. Pred novoročnou výzvou bola moja váha 100 kg a po nej 87,4 kg. Som vám veľmi vďačná za pomoc. 🙂
 • Anett Karáčová Anett Karáčová ( -6 kg )
  Skvelá myšlienka, a ešte lepší tím. Výzva ma nakopla, lebo som cvičenie odkladala a odkladala...výhovorka za výhovorkou. Vďaka výzve a celému tímu Fitshaker som schudla za 50 dní 6 kg. K tomu ma prestala bolieť chrbtica a cítim sa zdravšie. Mohla som cvičiť v pohodlí domova kedykoľvek sa mi chcelo alebo som mala čas. Premium členstvo a ten malilinký poplatok sú podľa mňa najlepšie investované peniaze do mňa. Cesta za zdravším ja nebola však len o cvičení, ale aj o podpore celého tímu Fitshaker. Zostala som chorá na 3 týždne a hneď po pár dňoch mi prišiel email, že im chýbam - s motiváciou, prečo to nevzdať. Bolo to veľmi milé. Po chorobe som nabehla naspäť na cvičenie a moja výzva nekončí. 50 dní bol naozaj návyk na pravidelné cvičenie. Malé nedostatky na začiatku okamžite riešili s ľudským prístupom na veľmi profesionálnej úrovni.
 • Barbora Herdová Barbora Herdová ( -15 kg )
  Zamilovala som si Fitshaker, pretože mi dal strašne veľa - cvičenie, rady o stravovaní a aj veľmi chutné receptíky. Ochutnala som jedlá, o ktorých som ani nepočula a zmenilo mi to život. Najviac sa mi však páčia cvičenia. Hlavne to, že sú to naše krásne slovenské baby, že krásne vysvetlia každý cvik, upozorňujú na správne držanie tela a dýchanie. Preto sa nesmierne teším, že môžem cvičiť správne v pohodlí domova. Počas cvičení neustále povzbudzujú a rátajú opakovania. Keď počujem „ešte štyri, to dáš“, tak sa naozaj prekonám a dám to! Vďaka Fitshakeru som novým človekom. 
 • Silvia Martonová Silvia Martonová ( -11 kg )
  Vo výzve sa mi podarilo schudnúť a úplne otočiť životný štýl o 180 stupňov. Naučila som sa variť nové jedlá a piecť zdravé koláčiky z vašej knihy Z fitka do kuchyne špeciál, ktorá je super! Pravidelne s vami cvičím a ste jednoducho super. Veľká, veľká vďaka!
 • Zuzana Dolinská Zuzana Dolinská ( - 3 kg )
  Som mamina 2 detí, podnikám, som žena v domácnosti a mám svoje koníčky. Vždy som mala výhovorky... nemám čas, mám dedičné boky a celulitídu, ktorej sa nikdy nezbavím... Ale skúsila som Fitshaker a ich výzvu do plaviek. Nie vždy sa mi chcelo cvičiť, ale motivovali ma skvelé videá a dokonca aj ich príspevky na Facebooku. Ak chcete spraviť na sebe zmenu, musíte sa obklopiť veľkou láskou k sebe. A to baby na Fitshakeri jednoducho vedia!
 • Jarka Grivalská Jarka Grivalská ( - 5 kg )
  Za jeden zo svojich najväčších úspechov považujem, že som zotrvala. Nie je to pre mňa prvýkrát, čo som sa snažila niečo so sebou urobiť, ale práve teraz sa mi naozaj podarilo výzvu dokončiť a čo je ešte dôležitejšie, pokračujem ďalej, pretože toto je len začiatok :-). Zmenila som stravovanie, jem viac zeleniny, ovocia, pijem viac vody a cvičím!! Aspoň raz za týždeň vyskúšam nejaký zdravý recept z knihy "Z Fitka do Kuchyne Špeciál" a snažím sa variť zdravšie pre celú rodinu.
 • Alexandra Kisucká Alexandra Kisucká ( - 7 kg )
  Vďaka cvičeniu sa cítim oveľa lepšie, som plná síl a energie, nevynechala som jediné cvičenie. Schudla som 7 kíl za 2 mesiace, ale najväčšia zmena sa udiala vo mne. Každý deň sa teším na cvičenie a až keď si odcvičím, som spokojná. ĎAKUJEM!

* referencie pochádzajú z dobrovoľného dotazníka zaslaného účastníčkam po skončení januárovej výzvy.


1 772 účastníčok uviedlo, že počas výzvy schudli dokopy NEUVERITEĽNÝCH 5 723,3 kg!

Chcem medzi ne patriť aj JAV ďalšom kroku REGISTRÁCIA

Ale to nie je všetko. Aj tento rok hráš o úžasné ceny!

Pre účasť v súťaži je potrebné mať náš Fitness diár 2020 SK, alebo Fitness diář 2020 CZNOVINKA, tentoraz je možné súťažiť aj s naším Fitness kalendárom 2020 (SK). Neboj, stíhaš si jeden z týchto titulov zakúpiť aj po spustení výzvy ;-). POZOR! Diár nemusíš vlastniť, pokiaľ sa chceš zúčasniť len výzvy (bez súťaže). Kompletné podmienky súťaže nájdeš tu.

Ako bude výzva prebiehať?

 1. Začíname 4. mája 2020.
 2. Predvečer výzvy Ti pošleme e-mail so všetkými informáciami.
 3. Vo Fitshakeri si nastavíš sekciu Výzva do plaviek 2020, kde budeš mať pripravený plán cvičenia na každý deň okrem nedele.
 4. Každú nedeľu ťa bude čakať video o stravovaní, podľa ktorého sa budeš riadiť celý nasledujúci týždeň.
 5. Budeme ťa počas celých dvoch mesiacov podporovať prostredníctvom e-mailov, ale aj v skupine výzvy na Facebooku.
 6. Môžeš sa tešiť na parádne tréningy, recepty, hodnotné rady o strave, motivačné videá a možnosť vyhrať krásne ceny!
 7. Výzva bude končiť začiatkom júla 2020 (akurát, aby si sa mohla pochváliť okoliu v nových plavkách ;-)).

Buď schudneš, alebo to máš zadarmo

Finančný výťažok z výzvy venujeme na pomoc s pandémiou COVID-19 (aby sme čím skôr mohli aj tie plavky využiť 😉 ). Peniažky pošleme 6.mája organizácii Ktopomozeslovensku.

REGISTRÁCIE DO VÝZVY SÚ UZAVRETÉ! Na prihlásenie máš:

arrow
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ DO VÝZVY

Ako vyzerajú naše cvičebné videá?

arrow

Výzvu do plaviek podporujú:

PS1: Čo si dnes kúpiš za 7,90 Eur? Dáš si cheescake s kamoškou? Alebo cafe latté? A čo by si povedala na krásne telo, vyššie sebavedomie a dobrý pocit, ktoré získaš vďaka našej výzve? Tím inštruktoriek, tréneriek a výživových poradcov dalo do výzvy celé svoje know-how v hodnote stoviek eur. Tieto informácie nikde inde nenájdeš!

PS2: Ešte stále váhaš? Vyskúšaj to, nemáš nič stratiť. Automaticky od nás získavaš 2-mesačnú garanciu na vrátenie peňazí bez zbytočných otázok. Môžeš sa nám ozvať aj mesiac po skončení výzvy.

IDEM DO TOHO NAPLNO!V ďalšom kroku nasleduje registrácia