Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Harmónia tela a duše 2023: Pre 28 výherkýň sme si pripravili ceny vo výške 3 005 eur

súťaž

Nemusíš hľadať ďaleko, aby si našla svoj vytúžený pokoj. Harmonická výzva je tu pre teba. Pomôže ti nájsť potrebný oddych a vniesť rovnováhu a harmóniu do tohto uponáhľaného sveta. Čas pre teba, čas pre tvoje mentálne zdravie, čas na spomalenie.

Okrem toho, že vo výzve načerpáš potrebnú energiu, súťažíš aj o hodnotné ceny, ktoré nám venovali naši skvelí partneri.

Všetky účastníčky, ktoré splnia podmienky súťaže, môžu získať niektorú z týchto cien. A skutočne sa je na čo tešiť 🙂.

Cena pre absolútnu víťazku:

Expedičný let balónom ponad Vysoké Tatry pre jednu osobu od Najzážitky.sk

Tak toto sme tu ešte nemali! Hlavná cena tejto výzvy bude skutočne zážitková. A myslíme to naozaj! Absolútna víťazka bude môcť vychutnať expedičný let balónom ponad Vysoké Tatry od Najzážitky.sk. Dobrodružný let z vtáčej perspektívy umožní objaviť nepoznané, spozorovať nečakané a zdokumentovať nezabudnuteľné. Počas súkromného letu, ktorý bude trvať 2 a viac hodín, budú výherkyni k dispozícii pilot aj letový stevard starajúci sa o jej pohodu :).

Jednoducho dobrodružstvo, ktoré musíš zažiť na vlastnej koži :).

Cena je pripravená pre jednu výherkyňu a jej hodnota je 330 €.

zážitková cena

Štedrý balíček (nielen) menštruačných nohavičiek od SAYU

Ekologické a ekonomické. V dnešnej dobe existuje množstvo udržateľných alternatívnych pomôcok pri menštruácii. Jednou z nich sú práve menštruačné nohavičky. Aby boli naše dni pohodlnejšie, česká značkaSAYU ich špeciálne navrhla tak, aby boli príjemné a zároveň šetrné k našej pokožke. Neobsahujú nanostriebro a ich vnútorná vrstva je vyrobená z merino vlny. Nezabúdajú ani na našu prírodu. Používaním menštruačných nohavičiek nielen že ušetríš, ale chrániš aj našu planétu :).

Naši kamaráti zo SAYU nám do výzvy venovali 2x štedrý balíček, ktorý obsahuje rôzne modely menštruačných nohavičiek, lanolínové a intímne mydlo a ručne vyrobenú sójovú sviečku.

Ceny sú pripravené pre 2 výherkyne v celkovej hodnote až 500 €.

menštruačné nohavičky

FitStream PRO mixér od spoločnosti FitStream

Najvýkonnejší, prenosný, ľahký, nabíjateľný a vodoodolný. Áno, aj také sú vlastnosti jedinečného FitStream PRO mixéra od spoločnosti FitStream.

Nos so sebou svoj zdravý životný štýl. Priprav si obľúbené smoothie či iný zdravý nápoj, kam sa len pohneš. Či už si milovníkom športu, podnikáš, si zaneprázdnený rodič, alebo pokojne aj všetko súčasne, oceníš ho nielen ty, ale aj tvoje okolie.

Ceny sú pripravené pre 7 výherkýň v celkovej hodnote 385 €.

zdravé nápoje

Darčeková poukážka na nákup chutných dezertov od spoločnosti Kolatch

Poteš svoje chuťové poháriky lahodnými dezertmi od Kolatch. Sladkosť, ktorá sa neodmieta 🙂. Vychutnaj ju bez výčitiek kedykoľvek a kdekoľvek. To všetko z kvalitných surovín a v praktickom balení vhodnom na cesty, do školy alebo aj do kancelárie. Ich ikonické tuby s jedinečnými príchuťami ulahodia malým aj veľkým maškrtníkom.

Až tri z vás môžu vyhrať darčekovú poukážku v hodnote 100 € na nákup týchto chutných dezertov.

Ceny sú pripravené pre 3 výherkyne v celkovej hodnote 300 €.

darčeková poukážka

Kompletná BASIC kolekcia športového oblečenia od Fitshakera

Pohodlná, funkčná a nadčasová. Pre všetky aktívne ženy sme vytvorili našu prvú Fitshaker BASIC kolekciu športového oblečenia. Stavili sme na klasickú čiernu farbu. Hodí sa ku všetkému a skvelo sa kombinuje. Záležať sme si dali aj na zaujímavých strihoch, ktoré sadnú (veríme) každej :).

Pre jednu výherkyňu sme si pripravili kompletnú BASIC kolekciu, ktorá sa skladá zo šiestich základných kúskov – zo športovej podprsenky, z trička s krátkym rukávom, z crop topu s dlhým rukávom, z krátkych a cyklistických šortiek a dlhých legín.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu v hodnote 188 €.

športové oblečenie

Hygge balíček vlneného nórskeho svetra spolu s vlnenými papučami od Hygge štýl

Počula si už o význame slova hygge? Tento termín pochádza z Dánska a môžeme ho definovať ako „útulno“, pohodlie, životný štýl či nálada alebo radosť zo života. Hygge je dôležité cítiť. A práve pocit dánskej pohody k nám na Slovensko priniesol Hygge štýl.

Tento dánsky koncept šťastného života môžeme vniesť k tebe domov aj my s hygge balíčkom. Krásny vlnený nórsky sveter a teplučké vlnené papuče, ktoré zahrejú aj v tých najchladnejších dňoch.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 184 €.

hygge štýl

Balíček troch zdravých sójových sviečok v betóne od Jemnô

Jemnô k prírode aj k zdraviu. Pod touto slovenskou značkou sa ukrýva práca šikovnej Barborky, samotnej zakladateľky, ktorá vyrába zdravé ručne odlievané sójové sviečky s použitím prírodných silíc. S láskou ich namiešala aj pre dve z vás a zaliala do krásnych betónových nádob. Každá z výherkýň získa kombináciu troch takýchto sviečok.

Vône, ktoré si zamilujete na prvý nádych :).

Ceny sú pripravené pre 2 výherkyne v celkovej hodnote 156 €.

zdravé sviečky

Osobný kuchár Luli Chef Midi od mamigo.sk

Luli Chef Midi od mamigo.sk je osobný kuchár, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Skvelý pomocník do kuchyne na varenie príkrmov či rýchleho obeda za pár minút. Dokáže pripraviť mixované aj nemixované polievky, príkrmy pre deti, kaše, smoothies, ale aj rastlinné mlieka. Vďaka svojmu objemu navarí buď jednu väčšiu porciu (450 ml), alebo dve menšie (spolu 600 ml).

Zamilujú si ho aj všetci tí, ktorí chcú zapracovať na svojej štíhlej línii.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 139 €.

rýchly obed

Balíček cvičebných pomôcok od Fitshakera

Chýbajú ti doma kvalitné pomôcky na cvičenie? My z Fitshakera sme si pre jednu z vás pripravili „vybombený“ balíček plný tých najobľúbenejších pomôcok, ktoré ti zaručia kvalitný tréning. Balíček zahŕňa súpravu expanderov na spodnú časť tela a na precvičenie celého tela v 3 odporových stupňoch. Vysokokvalitná protišmyková podložka ti zase vytvorí ideálne podmienky na cvičenie doma.

Ďalej sú to kĺzavé disky na spevnenie celého tela a multifunkčný overball, ktorý oceníš najmä pri balančných či relaxačných cvičeniach.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 129 €.

cvičebné pomôcky

Intenzívny omladzujúci balíček na jesenný reštart pleti od DULCIA Natural

Zmena počasia našej pleti dáva zabrať. Obzvlášť v týchto chladných dňoch, keď si zaslúži extra starostlivosť. Prírodná luxusná kozmetická značka DULCIA Natural preto vytvorila špeciálny balíček na jesenný reštart pleti. Predstavuje 6-týždňovú intenzívnu omladzujúcu kúru, ktorá je zameraná na obnovu pleti po letných mesiacoch.

V jesennom balíčku nájdeš očné sérum, nočnú pleťovú esenciu, omladzujúcu masku, hĺbkový píling a retinol booster – night care.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 100 €.

reštart pleti

Darčeková poukážka na nákup kníh od Vydavateľstva Tatran

Chladné večery pri kozube, šálke čaju a s knihou v ruke. Aj teba láka táto predstava :)? S Vydavateľstvom Tatran ti to radi splníme a môžeš sa tak ponoriť do sveta nových príbehov a dobrodružstiev prostredníctvom darčekovej poukážky do knižného sveta v hodnote 100 €. Využiješ ju na nákup tovaru na ich e-shope.

Vydavateľstvo Tatran ponúka široký výber kníh rôznych žánrov od inšpiratívnych autorov, pre deti či dospelých.

Tak čo, už vieš, ktorým príbehom začneš :)?

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 100 €.

knižná výhra

Balíček domácich rastlinných produktov od Farma Tekvička

Tekvicová sezóna je v plnom prúde a počas tejto výzvy jednoznačne nemôžeme vynechať poctivé produkty od Farmy Tekvička. Táto kedysi malá rodinná farma, začínala s pestovaním tekvíc, no dnes sa ich výroba rozšírila natoľko, že v ich ponuke nájdeme široké množstvo produktov, ktoré distribuujú široko-ďaleko.

S Farmou Tekvička ti radi doplníme zásoby rastlinných produktov (nielen) z tekvíc, ale aj zdravých olejov či iných kvalitných surovín :).

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 100 €.

rastlinné produkty

Darčeková karta na nákup produktu podľa vlastného výberu od CCC

Čižmy, poltopánky, tenisky, mokasíny, lodičky či iné doplnky, každý si príde na svoje. Výber je ozaj široký. A teraz máš jedinečnú šancu, ako si uchmatnúť nový kúsok bez výčitiek, či už ako odmenu za kvalitný tréning, alebo iba tak pre radosť :). Predsa len, topánok nie je nikdy dosť. Spoločnosť CCC do tejto výzvy venovala darčekovú kartu na nákup produktu podľa vlastného výberu v hodnote 50 €.

Karta môže byť využitá vo všetkých kamenných predajniach CCC na Slovensku.

Ceny sú pripravené pre 2 výherkyne v celkovej hodnote 100 €.

darčeková poukážka

Zdravý, chutný a voňavý Fitshaker balíček plný kvalitných produktov

Fitshaker balíček plný (nielen) nových chutí a vôní. Naše novinky, ktoré ti predstavujeme ešte za horúca! Tento rok sme sa rozhodli priniesť ti spolu s výzvou aj limitovanú edíciu ručne vyrábanej sójovej sviečkyDomáci wellness. Vôňa prírodných silíc šalvie a eukalyptu upokojuje myseľ, podporuje dobrú náladu a priaznivo pôsobí na dýchacie cesty. Na vytvorenie domácej pohody sa okrem sviečky hodí aj šálka horúceho čaju. Vytvorili sme ho v dvoch verziách – sypaný bylinkový čaj Rovnováha a Imunita.

Ďalšou novinkou sú naše zdravé a výživné raňajkové kaše v dvoch originálnych príchutiach – kakao, kokos, marhuľa a mango, ananás, pitahaya. Dochutiť si ich môžeš našimi stálicami – orieškovými maslami BIO Lieskové oriešky & Čokoláda, BIO Kešu & Kokos a BIO Arašidy & Protein.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 94 €.

zdravý balíček

Arómodifuzér s prírodnými esenciálnymi olejmi od Život s olejom

Arómodifuzér slúži na šetrné rozptyľovanie esenciálnych olejov do priestoru. Vytvára vodnú paru, vďaka ktorej miestnosť rýchlo prevonia, zvlhčí vzduch a napomáha tak zdravšiemu dýchaniu. V závislosti od druhu esenciálnych olejov môžu pôsobiť upokojujúco, energizujúco, tonizujúco a relaxačne.

Život s olejom si pre jednu z vás pripravil balíček, v ktorom nájdeš krásny arómodifuzér do bytu spolu s prírodnými esenciálnymi olejmi s vôňou Vianoc.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 90 €.

esenciálne oleje

Handmade macramé carpet Sunset od ÓKRASNE

Vnes si do bytu kúsok jesene! Macramé carpet Sunset jedinečného dizajnu vo farbách prírody. Tento úchvatný ručne pletený bytový doplnok od ÓKRASNE je vytvorený s láskou a so zmyslom pre detaily. Jeho 100 % bavlnená priadza zaručí, že ti poslúži ešte veľa rokov.

Urob si svoj domov ešte pohodlnejší a krajší 🙂.

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 60 €.

doplnky do bytu

Trio kvalitných čajov s čajovým infúzerom v špeciálnej drevenej krabičke od SRI LAN TEA

Počula si už o čajoch od SRI LAN TEA? V ich ponuke nájdeš kvalitné sypané čajepôvodom z čarokrásnej Srí Lanky. Tie sa postarajú o jedinečný zážitok od jeho prípravy až po samotnú degustáciu.

Balíček, ktorý nám SRI LAN TEA do výzvy venoval, obsahuje trio cejlónskych čajov – čierneho, zeleného a bieleho. Ten si môžeš pripraviť v ich jedinečnom čajovom infúzeri bez použitia akýchkoľvek vrecúšok či iných pomôcok. Jednoducho, rýchlo a ekologicky. A to všetko v unikátnej drevenej krabičke zhotovenej špeciálne pre teba :)!

Cena je pripravená pre 1 výherkyňu a jej hodnota je 50 €.

sypané čaje

Ďakujeme všetkým našim kamarátom a partnerom v jednom 🙂!

Zapoj sa do súťaže o tieto hodnotné ceny a buď bližšie k svojmu šťastnejšiemu a zdravšiemu JA.

Harmónia tela a duše 2023
Fotka autora
Ivka Pavlišinová
Marketingová asistentka

Kreatívna duša, ktorá rada tvorí krásu na plátne aj v živote. Možno pre niektorých vzhľadom odmeraná, no pre blízkych som veľmi láskavá, milujúca a empatická. Nápady a pozitívnu energiu nachádzam v prírode (aj) so svojim štvornohým chlpáčom. Moja introvertná povaha sa mení v spoločnosti blízkych priateľov, kde sa zo mňa stáva zábavná a ukecaná osôbka. Občas aj v roli psychiatra a inokedy pacienta. Svoje voľné chvíle vypĺňam sledovaním dokumentov, drám či thrillerov. Ak zrovna nič nepozerám, pochutnávam si na dobrom jedle.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.