flexibilna sportova podprsenka
flexibilna sportova podprsenka
Sona-skoncova-fitshaker-oblecenie-na-cvicenie
naty-kerny-fitshaker-sportova-podprsenka
naty-kerny-fitshaker-podložka na cvičenie
ester-porubcova-Fitshaker-sportova-podprsenka

Športová podprsenka BASIC

Dostupné skladom

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte je dokonalosť sama.🙂

29,90 €
Veľkosti S 
1

Prvá BASIC kolekcia športového oblečenia vytvorená Fitshakerom, pre všetky aktívne ženy je tu! Vznikla s dôrazom na pohodlnosť, funkčnosť a praktickosť.

Počúvali sme vás a stavili na univerzálnu čiernu, ktorá sa hodí ku všetkému, skvele sa kombinuje a nikdy nevyjde z módy. Dali sme si záležať na zaujímavých strihoch z ktorých si vyberie každá (nielen) Fitshakeráčka. Ušili sme to, čo sme samy hľadali. Takže vy už hľadať nemusíte! ❤️

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte je dokonalosť sama 🙂 Je pevná a prispôsobivá vďaka príjemnej gumičke, ktorá obopína hrudník a ramená. Strih podprsenky krásne tvaruje prsia, netlačí na hrudník a nedeformuje ho. Čerešničkou na torte je zaujímavé prekríženie gumičky na chrbte. 🙂 Funkčný športový materiál si zamilujete. Je pohodlný, príjemný a priedušný a rýchlo schne. Športová podprsenka je vyrobená z rovnakého funkčného materiálu ako legíny a šortky.

Športovú podprsenku u nás nájdete vo veľkostiach od XS až po XL. Vyberte si veľkosť, ktorú bežne nosíte. Ak sa rozhodujete medzi 2 veľkosťami, siahnite po menšej veľkosti, materiál a strih je veľmi flexibilný a prispôsobivý. Fotky na reálnych ženách nájdete v galérii, aby ste si vedeli strih a dĺžku dobre predstaviť.

Zloženie materiálu: 82% polyester, 18% elastén

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené na ruby na 30°, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.

Naša BASIC a COMPRESS kolekcia je ušitá v Poľsku z látok vyrobených v Poľsku.
Vznikla vo fér podmienkach. Našich dodávateľov, krajčírky aj návrhárky osobne poznáme, ako aj miesta, v ktorých pracujú.