Fitshaker-basic-dlhé-legíny-s-vysokým-pásom
Fitshaker-dlhe-leginy-s-vysoky-pasom
Fitshaker-sportove-oblecenie-na-cvicenie
Fitshaker-dlhe-leginy-Basic
Sona-skoncova-fitshaker-oblecenie-na-cvicenie
barbora-krajcirova-fitshaker-leginy
adri-baluchova-fitshaker-leginy

Dlhé legíny BASIC

Dostupné skladom

Vytvorili sme dlhé legíny, ktoré skvele sadnú, držia – nezošúchavajú sa pri cvičení, krásne tvarujú, majú pohodlný FAKT vysoký pás a príjemný funkčný materiál.

37,90 €
Veľkosti XS 
1

Prvá BASIC kolekcia športového oblečenia vytvorená Fitshakerom, pre všetky aktívne ženy je tu! Vznikla s dôrazom na pohodlnosť, funkčnosť a praktickosť.

Počúvali sme vás a stavili na univerzálnu čiernu, ktorá sa hodí ku všetkému, skvele sa kombinuje a nikdy nevyjde z módy. Dali sme si záležať na zaujímavých strihoch z ktorých si vyberie každá (nielen) Fitshakeráčka. Ušili sme to, čo sme samy hľadali. Takže vy už hľadať nemusíte! ❤️

Vyšperkovať legíny na cvičenie? Dá sa to vôbec? My sme sa o to pokúsili!

Vytvorili sme dlhé legíny, ktoré skvele sadnú, držia - nezošúchavajú sa pri cvičení, krásne tvarujú, majú pohodlný FAKT vysoký pás a príjemný funkčný materiál. My aj naše trénerky skrátka vieme v čom sa dobre cvičí a v čom sa ženy dobre cítia. 🙂

Legíny u nás nájdete vo veľkostiach od XS až po XL. Vyberte si veľkosť, ktorú bežne nosíte. Ak však chcete aby vás legíny viac sťahovali, alebo sa rozhodujete medzi 2 veľkosťami, siahnite po menšej veľkosti, materiál a strih je veľmi flexibilný a prispôsobivý. Fotky na reálnych ženách nájdete v galérii, aby ste si vedeli strih a dĺžku dobre predstaviť.

Materiál je priedušný, rýchlo schne a je vhodný do každého ročného obdobia.

Na horúce letné dni však vyskúšajte naše Krátke šortky alebo Cyklistické šortky.

Zloženie materiálu: 82% polyester, 18% elastén

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené na ruby na 30°, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.

Tabulka velkosti Fitshaker sportove oblcenie
Dlhé legíny BASIC