zdrava rucne robena sviecka zo sojoveho vosku
zdrava rucne robena sviecka zo sojoveho vosku
prirodna sviecka so sojoveho vosku
sojova sviecka so salviou a eukalyptom
sviecka s vonou salvie a eukalyptu

Sviečka - Domáci wellness (Limitovaná edícia)

Dostupné skladom

Ručne vyrobená sviečka zo sójového vosku s prírodnými silicami šalvie a eukalyptu.

16,90 €18,90 €
1

Tento rok sme sa ti rozhodli priniesť spolu s harmonickou výzvou tvoj súkromný Domáci wellness. Intenzívna vôňa prírodných silíc šalvie a eukalyptu v tejto prírodnej sviečke harmonizuje a upokojuje myseľ, podporuje dobrú náladu a priaznivo pôsobí aj na dýchacie cesty.

Zatvor oči, nadýchni sa a predstavuj si, že si v nádhernom prostredí prírodných kúpeľov, kde žblnká potok, šumí lístie a spieva vtáctvo :). Nadýchni sa a vnímaj revitalizujúce a uvoľňujúce účinky prenikavej prírodnej vône šalvie a eukalyptu. Táto jedinečná vôňa domáceho wellnessu sa dokonale hodí k joge a meditáciám počas harmonickej výzvy, ale napríklad aj k čítaniu dobrej knižky pod teplou dekou.

Venuj si počas jesenného a predvianočného času pár minút každý deň a prines do svojho domova pokoj a rovnováhu z prírody.

Charakteristika vône: intenzívna, bylinková, svieža.

Sviečka sa vyrába ručne na Slovensku a s láskou. Vznikla odlievaním čistého sójového vosku bez GMO a má arómoterapeutické účinky. Vonia vďaka prírodným siliciam (esenciálnym olejom) a prírodným vonným olejom. Použitý je len čistý bavlnený knôt, ktorý neobsahuje parafínový vosk, olovo a chemické látky, ktoré spomaľujú horenie.

Sójový vosk je zdravšou alternatívou ku klasickému parafínovému vosku. Počas horenia sa do prostredia uvoľňuje omnoho menšie množstvo spálenín. Je šetrnejší k nášmu zdraviu a tiež ekologickejší. Topí sa pomalšie a vy sa tak z vône môžete tešiť dlhšie ako pri klasickej sviečke z parafínového vosku.

Čistá váha vosku je 180 g, čas horenia je cca 48 hodín.

Sviečka je odliata do skla, s bavlneným knôtom. Použité silice sú šalvia a eukalyptus.

Šalvia má výraznú intenzívnu bylinkovú vôňu s jemne kvetinovým podtónom. Vôňa šalviového esenciálneho oleja stimuluje našu myseľ, pôsobí harmonizujúco a upokojujúco. Priaznivo pôsobí aj na dýchacie cesty.

Eukalyptus sa vyznačuje charakteristickou prenikavou sviežou vôňou, chladivou a osviežujúcou. Uvoľňuje dýchacie cesty, podporuje imunitný systém, čistí vzduch, pôsobí antimikrobiálne a antibakteriálne. Eukalyptus pôsobí povzbudzujúco na nervový systém. Stimuluje dobrú náladu.

 

Bezpečnostné informácie:

Nekonzumovať!

Skladujte mimo dosahu detí a zvierat!

Neprenášajte horiacu sviečku!

Umiestnite mimo dosahu horľavých materiálov, mimo prievanu!

Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami – aspoň 10 cm!

Odporúčania pri použití: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Odporúčame nechať horieť sviečku 3-4 hodiny. Zabezpečí sa rovnomerné horenie a topenie vosku. Pred zapálením sviečky skontrolujte, či je vosk čistý, prípadné nečistoty odstráňte ešte pred zapálením sviečky.