bylinkovy sypany caj na podporu dusevnej rovnovahy
bylinkovy sypany caj na podporu dusevnej rovnovahy
bylinkove caje sypane

Bylinkový čaj Rovnováha - sypaný

Dostupné skladom

Mix hrejivých, liečivých a povzbudivých bylín, ktoré sa postarajú o dokonalú rovnováhu tela aj duše.

6,90 €
1

Jeseň a zima prinášajú so sebou rôzne zmeny nielen počasia, ale aj nálad. Práve preto sme namiešali skvelý mix hrejivých, liečivých a povzbudivých bylín, ktoré sa postarajú o dokonalú rovnováhu tela aj duše .  Vôňa tohto čaju je príjemne osviežujúca a chuť prirodzene sladká. Pôsobí upokojujúco pre telo i myseľ a zároveň povzbudzujúco pre dušu. Vyslovene zahreje na srdci.

Bylinky sme starostlivo vyberali také, ktoré podporia relaxáciu, duševnú pohodu, a zároveň posilnia fyzické zdravie. Pôsobia priaznivo na podporu imunity, tráviacej i dýchacej sústavy, ako prevencia proti chorobám. Majú podporný účinok aj pri samotnej liečbe rôznych ochorení –napríklad pri reumatizme, chrípke, kašli či iných ochoreniach dýchacích ciest.

Bylinky na naše čajíky sa zbierajú na Slovensku alebo v Českej republike. (Prípadne, ak ich nie je dostatok, sa nakupujú v iných štátoch EÚ.) S láskou sa ručne miešajú a balia na Slovensku, aby mohli rozohriať a rozvoňať vaše domovy .

Zloženie: jahoda obyčajná – list  20 %, ríbezľa čierna – list 20 %, baza čierna – kvet, 20 %, medovka lekárska – vňať, 20 %, sedmokráska obyčajná – kvet 20 %

Príprava: 1 ČL zmesi zalejte 250 ml horúcej vody (90 ˚C) a lúhujte 5 minút. (ČL – čajová lyžička).

Užívanie: Na lepší pocit na duši aj na tele pijeme 1-, 2x denne podľa potreby. Dlhodobé užívanie vyžaduje pravidelné prestávky. Dbajte na dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu.

Hmotnosť: 50 g