Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Chýba ti motivácia na cvičenie doma? Vieme, čo pomáha iným ženám

motivácia na cvičenie

Nie si spokojná s tým, ako sa cítiš vo vlastnom tele? Aj by si s tým chcela niečo začať robiť, ale bojíš sa, že nevydržíš? Ak na ceste za svojím lepším ja budeš sama, potom to môže byť náročnejšie. Ak sa na ňu vydáš s nami, rady ťa podržíme.

Spoločne s tebou sa budeme tešiť z každého tvojho pokroku, z každého brušáka, odcvičeného tréningu aj zabehnutého kilometra.

Potiahneme ťa, keď prídu ťažké chvíle a chuť všetko vzdať. Spoločne nájdeme tvoju silu, vnútorný oheň a motiváciu prekonať prekážky.

Hoci nie sme u teba doma, kde sa odohrávajú každodenné víťazstvá, stojíme za tebou v našej online skupine, ktorá bude tvojím útočiskom a inšpiráciou.

V skupine je nás viac ako 40 000. A neexistuje nič, čo sme nedokázali. Pridaj sa do nášho online sveta plného cvičenia, podpory a motivácie. S nami svoj cieľ dosiahneš 😉.

Spoločne sa tešíme z každého tvojho pokroku

V živote sú situácie, keď máš takú radosť, že by si ju najradšej vykričala do sveta. A zistenie, že je ti oblečenie zrazu voľné, k nim bezpochyby patrí. My sme tu pre teba, aby sme tvoju radosť umocnili :-).

cvičenie doma pre ženy

Prežívame s tebou všetky drobné víťazstvá

Deti sú ako špongia, nasávajú, čo od nás vidia, a opakujú to vo svojom správaní. A my s vami úplne najradšej prežívame takéto krásne malé-veľké víťazstvá v živote.

Vieme si robiť žarty z rovnakých vecí

Keď nemusíš veľa vysvetľovať, len sa vieš spoločne s niekým zasmiať na veciach, ktorým rozumiete rovnako. To je proste na nezaplatenie.

Navzájom sa vyhecujeme a potiahneme

Keď ťa kamoška zavolá na kávičku alebo do kina, ak nemáš na to vážny dôvod, nezvykneš odmietnuť, však? Platí to aj pri cvičení. Ľahšie sa namotivujeme, ak je v tom niekto spolu s nami. A my si vieme navzájom dávať menšie výzvy, hecovačky alebo sa aj bez priameho vyzvania dokážeme navzájom inšpirovať.

Máme pochopenie, ak cvičenie nejde podľa plánu

Nie vždy odcvičíme všetko podľa plánu, niekedy vynecháme sériu, inokedy na pár dní vypadneme z režimu. A je to v poriadku. Skvelé je, ak ťa to neodradí a naštartuješ sa znovu. Radi ti v tom pomôžeme :-).

Nájdeš si u nás parťáčku na svoje fit aktivity

Možno vo svojom okolí nepoznáš nikoho, komu by sa chcelo ísť na výlet do prírody či na turistiku. Avšak v našej Fitshaker rodinke medzi 40 000+ skvelými žienkami raz-dva nájdeš hneď niekoľko nových kamošiek, ktoré majú rovnaké predstavy o trávení voľného času ako ty.

Môžeš sa pochváliť aj s obyčajným zážitkom

Je super poznať komunitu rovnako nastavených žien, s ktorými môžeš zdieľať aj takéto úspechy, však?

Ponúkli sme ti len slabý odvar toho, akú silu má Fitshaker komunita. Nemusíš v nej byť aktívna a pridávať príspevky alebo dokonca komentovať ostatných. Mnohé žienky sa priznali, že dlhodobo v tichosti doma sledujú skupinu, motivujú ich rôzne premeny, príbehy, tipy a inšpirácie, ktoré tam dávate. A práve tieto krásne výsledky, ktoré sa tisíckam žien podarí dosiahnuť, sú aj vďaka tejto podpore, ktorú cítia.

A my zo srdca ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú šíriť zdravý spôsob života. Pretože naším cieľom je, aby bola každá žena fit a šťastná celý život.

Poď zažiť svoju premenu s nami aj ty. Pridaj sa do 40-dňovej výzvy Reštart po lete, kde si posvietime nielen na cvičenie, ale ukážeme si aj to, ako môže vyzerať zdravý jedálniček na jeseň.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Redaktor vo fitshakeri

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.