cysklisticke sortky s vysokym pasom
cysklisticke sortky s vysokym pasom
Fitshaker-oblecenie-na-cvicenie
fitshaker-crop-top-s-dlhym-rukavom
Fitshaker-oblecenie-do-fitka
Fitshaker kolekcia sportoveho oblecenia
@pociskova.nela-fitshaker-Basic kolekcia-croptop
@pociskova.nela-fitshaker-Basic kolekcia-croptop
barbora-krajcirova-fitshaker-cyklisticke-sortky
babsy-heriban-fitshaker-oblecenie-na-cvicenie
babsy-heriban-fitshaker-sortky-crop-top
babsy-heriban-fitshaker-sortky
babsy-heriban-fitshaker-sortky
adri-baluchova-fitshaker-sortky

Cyklistické šortky BASIC

Dostupné skladom

Šortky skvele sadnú, držia – nezošúchavajú sa pri cvičení, majú pohodlný FAKT vysoký pás a použili sme príjemný funkčný materiál.

29,90 €
Veľkosti XS 
1

Prvá BASIC kolekcia športového oblečenia vytvorená Fitshakerom, pre všetky aktívne ženy je tu! Vznikla s dôrazom na pohodlnosť, funkčnosť a praktickosť.

Počúvali sme vás a stavili na univerzálnu čiernu, ktorá sa hodí ku všetkému, skvele sa kombinuje a nikdy nevyjde z módy. Dali sme si záležať na zaujímavých strihoch z ktorých si vyberie každá (nielen) Fitshakeráčka. Ušili sme to, čo sme samy hľadali. Takže vy už hľadať nemusíte! ❤️

Cyklistické šortky sú vhodné nielen na bicykel, beh, turistiku, ale takisto sa hodia na celoročné online cvičenie v pohodlí domova s Fitshakerom. Špeciálne ich ocenia baby, ktoré trápia šúchajúce sa stehná pri športe, alebo bežnom fungovaní. A tiež sa potešia ak ich zoberiete vyvetrať do fitka. 🙂 Je len na vás, v čom radi cvičíte! Oblečko vás v tom obmedzovať nesmie. 😉

Pre celú kolekciu nohavíc (krátke, cyklistické šortky a dlhé legíny) sme použili rovnako pohodlný a dômyselne premyslený strih s vysokým pásom. Šortky skvele sadnú, držia - nezošúchavajú sa pri cvičení, majú pohodlný FAKT vysoký pás a použili sme príjemný funkčný materiál. My aj naše trénerky skrátka vieme v čom sa dobre cvičí a v čom sa ženy dobre cítia. 🙂

Cyklistické šortky u nás nájdete vo veľkostiach od XS až po XL. Vyberte si veľkosť, ktorú bežne nosíte. Ak však chcete aby vás šortky viac sťahovali, alebo sa rozhodujete medzi 2 veľkosťami, siahnite po menšej veľkosti, materiál a strih je veľmi flexibilný a prispôsobivý.

Materiál je priedušný a rýchlo schne. Na horúce letné dni vyskúšajte aj Krátke šortky a na tie chladnejšie Dlhé legíny.

Zloženie materiálu: 82% polyester, 18% elastén

Starostlivosť o produkt: Prať prevrátené na ruby na 30°, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, vyvarovať sa oderu s ostrými predmetmi.

Naša BASIC a COMPRESS kolekcia je ušitá v Poľsku z látok vyrobených v Poľsku.
Vznikla vo fér podmienkach. Našich dodávateľov, krajčírky aj návrhárky osobne poznáme, ako aj miesta, v ktorých pracujú.

Tabulka velkosti Fitshaker sportove oblecnie