Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Ideálne podmienky na cvičenie? S fitshaker aplikáciou ich nepotrebuješ.

appka na cvicenie

Vieš o tom, že Fitshaker má aj svoju prvú mobilnú aplikáciu. My s z nej samozrejme megalomansky tešíme, no vnímaj ju prosím ako neustále rastúci organizmus, ktorý vylepšujeme, dopĺňame a rastieme s ňou.

Stiahnuť aplikáciu môžeš tu:

Čo aplikácia obsahuje?

Našu aplikáciu neustále vylepšujeme a dopĺňame o nové funkcie, no už teraz si môžeš vychutnávať toto:

  • kalendár s harmonogramom cvičení - presne vidíš, čo ťa v ktorý deň čaká, ale aj spätne si vieš pozrieť ktoré dni a čo si cvičila
  • nepáči sa ti vybrané video? Aj v aplikácii vidíš alternatívne či bonusové cvičenia (vyber si ľahšiu/ťažšiu verziu, alebo si pridaj cvičenie naviac)
  • možnosť uložiť video medzi obľúbené - aplikácia je naviazaná na tvoje konto, to, čo si uložíš srdiečkom medzi obľúbené, uvidíš vo svojom konte aj na iných zariadeniach
  • pridaj vlastné cvičenia - ak nemáš zrovna náladu na to, čo vidíš v daný deň v ponuke, jednoducho si pridaj vlastné cvičenie. Jednoducho pomocou filtra si vyber podľa dĺžky, obtiažnosti, na čo je cvičko zamerané a pod.
  • pridaj vlastnú aktivitu - sleduješ si počet krokov? behávaš? bola si na bicykli? alebo si robila inú vlastnú aktivitu a chceš si to poznačiť? Aj to ti v aplikácii umožníme.

Ďakujeme!

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.