bylinkovy sypany caj na podporu imunity
bylinkovy sypany caj na podporu imunity
bylinkove caje Fitshaker
bylinkový sypaný čaj slovenský

Bylinkový čaj Imunita - sypaný

Dostupné skladom

Čajová zmes plná bylín, ktoré pôsobia priaznivo na podporu imunity.

6,90 €
1

Sychravé jesenné a zimné dni si vyžadujú poriadne posilniť imunitu. Preto je táto čajová zmes plná bylín, ktoré pôsobia priaznivo na podporu imunity. Bylinky v nej zvyšujú odolnosť organizmu a napomáhajú pri liečbe chrípky, nachladnutia alebo pri ďalších ochoreniach dýchacích ciest. Čajík má povzbudzujúce účinky, pomáha pri vyčerpaní a únave. Pôsobí protizápalovo, pomáha telu lepšie regenerovať.

Čaj má príjemnú ovocnú chuť a vôňu s jemne horkastým bylinkovým podtónom. Krásne zahreje a povzbudí organizmus, aby dokázal fungovať za každého počasia.

Bylinky na naše čajíky sa zbierajú na Slovensku alebo v Českej republike. (Prípadne, ak ich nie je dostatok, sa nakupujú v iných štátoch EÚ.) S láskou sa ručne miešajú a balia na Slovensku, aby mohli rozohriať a rozvoňať vaše domovy .

Zloženie: rakytník rešetliakový - plod 30 %, ruža šípová – plod  30 %, dúška materina – vňať 20 %, lipa malolistá – kvet 10 %

Príprava: 1 ČL zmesi zalejte 250 ml horúcej vody (90 ˚C) a lúhujte 5 minút. (ČL – čajová lyžička).

Užívanie: Na lepší pocit na duši aj na tele pijeme 1-, 2x denne podľa potreby. Dlhodobé užívanie vyžaduje pravidelné prestávky. Dbajte na dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu.

Hmotnosť: 50 g