Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

DARČEK na stiahnutie pre premium členov: Soundhealing na elimináciu strachov ako mp3 aj mp4

zvuková terapia

Pre našich premium členov sme si opäť pripravili darček. Ide o soundhealingové video s Luckou Nosko venované strachom. Zameriame sa na ich elimináciu, aby už nad nami nemali takú moc, resp. zameriame sa aj na našu stabilitu. Na to, aby sme dokázali vnímať sebadôveru, sebahodnotu. A boli naplnení energiou.

Ako sa vlastne Lucka Nosko k soundhealingu dostala, si môžeš vypočuť aj v našom podcaste:

Prečo soundhealing vyskúšať?

Ak nevieš, čo si pod týmto pojmom predstaviť, ide v podstate o zvukovú terapiu. Nerobíš nič, iba vnímaš zvuky a vibrácie. Je to vlastne veľmi príjemná forma relaxácie, odreagovania sa.

Pri tejto terapii sú nástroje iné ako v iných hudobných stopách. Vytvárajú širokú škálu rezonancie, sú to tzv. živé tóny, ktoré dokážu s nami pracovať a nastoliť v nás harmóniu.

Soundhealing nám vie pomôcť vo všetkých sférach nášho bytia. Poskytuje benefity na fyzickom tele aj mentálnom zdraví. Prináša utíšenie, pomáha odstraňovať zablokovanie, vieme sa viac napojiť na prítomný okamih.

soundhealing meditácia
lucka nosko soundhealing
Soundhealing vo formáte mp3 ako zvukovú stopu, ale aj vo formáte mp4 ako video nájdu naši premium členovia v sekcii Na stiahnutie v záložkách Pesničky/mp3 a Video/mp4.

Aj v našej 5-týždňovej výzve Harmónia tela a duše 2023 dostanú účastníci darček – soundhealing zameraný na harmonizáciu tela a mysle, sprítomnenie sa. Okrem toho nás čaká nabitý program plný cvičenia, meditácií, inšpiratívnych rozhovorov s top hosťami. Ideš do toho s nami?

harmónia tela a duše
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.