9x zdravé fit tyčinky

Tyčinky s označením potréningové, energetické či RAW, ktoré kúpiš v obchode môžu vo svojom zložení schovávať skrytý cukor. Ak si chceš byť istá tým, čo vkladáš do svojich úst a hľadáš dobrotu, ktorú si dopraješ napríklad po tréningu, či pri náročnej aktivite, pozri si výber našich receptov na takéto super snacky.

Zdravé RAW tyčinky na 3 spôsoby

Kakaovú, kokosovú či jablkovú. Ktorú si vyberieš ty? Vo všetkých tvoria základ datle a potom je už len na tebe, ako ich ďalej skombinuješ. Doplň oriešky, kokos, sušené jablká, kakao alebo škoricu. Vznikne ti dobrota, ktorú môžeš zbaliť aj deťom do školy, či sebe do práce. ;-)

Pozri RECEPT na 3x RAW tyčinky

raw desiata

Domáce müsli tyčinky

Kombinácia orechov a kakaa je naozaj neodolateľná. Príprava ti nezaberie veľa času, no a pri jedení domácich tyčiniek budeš mať zo seba super pocit.

RECEPT na domáce müsli tyčinky nájdeš tu.

domace musli tycinky

RAW proteínové tyčinky

V tomto recepte bol konkrétne použitý konopný proteín, tekvicové a slnečnicové semienka, mandle, sušené ovocie a kakao. Poriadne vitamínová bomba, čo povieš? :-)

Pozri RECEPT na RAW proteínové tyčinky.

proteinove tycinky

RAW čokoládové tyčinky

S ingredienciami je to stále podobné, dôležitý je ich pomer. V tomto recepte prevláda, ako inak, kakao. Už sa aj tebe zbiehajú slinky? :-)

RECEPT na čokoládové RAW tyčinky nájdeš tu.

čokoládové tyčinky

Rýchly a jednoduchý müsli snack

Máme tu aj niečo, čo sa pečie. Pozostáva z ovsených vločiek (ak si celiatik, vymeň ich za pohánkové), banánu, jablka, sušeného ovocia a orieškov. Nakombinuj si to podľa svojej chuti.

Pozri RECEPT na müsli snack.

musli snack

Mätovo-čokoládové kocky

V tomto recepte skús vynechať polevu a nakrájaj si to na tyčinky. Určite ťa mentolová mätová chuť v ústach príjemne osvieži.

RECEPT na RAW mätovo-čokoládové kocky úplne bez múky tu.

dezert s matou

Proteínové klbká so škoricou

Tak teraz sme ťa asi trošku zmiatli. Celý čas hovoríme o tyčinkách a zrazu toto? Jednoducho sme to tu museli dať, aby si videla, že proteíny môžeš schovať nielen do tyčiniek. Pokojne ich zakomponuj aj do netradičného receptu na sladkosť pre športovcov.

Tu nájdeš recept na sladkosť pre športovcov – proteínové škoricové klbká.

proteinovy dezert

Ako si sa mohla sama presvedčiť, vytvoriť si doma fit tyčinku je veľmi jednoduché. Stačí na to zopár ingrediencií, mixér a chladničku. Ak to všetko doma máš, nič ti nebráni pustiť sa do skúšania. Ktorou tyčinkou začneš ako prvou? :-)

 

Vedela si, že kniha Z fitka do kuchyne 1 je venovaná výlučne receptom, ktoré môžeš jesť po cvičení?

zdrave recepty z fitka do kuchyne 1

 

Pozri ďalšie recepty, ktoré môžeš jesť po cvičení:

Kurací šalát s tekvicou hokkaido

Avokádo plnené vajíčkom

Miešané vajíčka s cuketou

Katarína Vrbičanová

Článok bol pridaný dňa 20/10/2017 a zaradený do kategórie: DesiataPotréningovéRAW surová stravaReceptyRecepty s proteínom   |   Autor: Katarína Vrbičanová

Komentáre