Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Miladka: „Teraz ma nezastaví moja pohodlnosť, pretože pohyb sa stal prirodzenou súčasťou môjho života.“

Mamička troch detí našla v cvičení šťastie 😊. Ako sama vraví, je to radosť z pohybu a to je pre nás dôležité. Tešíme sa, keď vás pohyb napĺňa a stane sa súčasťou vášho života, presne tak ako u Miladky 😊.

Miladka, váš vek by sme vám rozhodne netipovali, vyzeráte fantasticky, ako to robíte 😊?

Na celom tele mám strie, po pôrodoch 3 detí mi visí koža na bruchu. Detailné fotky by ukázali tvrdú realitu. Aj tvár nesie stopy veľmi zreteľne. Vrásky sú úplne všade, snáď okrem nosa.
Vek je proste len číslo. Moje telo je poznamenané tým, že som dala život trom úžasným ľuďom. 21, 19, 8 rokov. Moja tvár nesie stopy mojich radostí aj starostí, veľkej bolesti, keď som v 37 rokoch ovdovela... Mojej sily, lebo som si tým všetkým prešla s pomocou rodiny a priateľov až naspäť k svojmu šťastnému ja. Dnes som vo fáze, že ďakujem za každú stopu veku, lebo je to ako... kronika. No a táto vnútorná spokojnosť a pravidelné jemné cvičenie ma viedlo ďalej.
domáce cvičenie
 

Ako ste sa cítili, keď ste sa pustili do cvičenia s Fitshakerom?

Cítila som silu, kondíciu, každý úspech ma posunul ďalej. Olinka ma „vyhecuje“, pri nej sa potím a silniem. Andrejka svojím cvičením a láskavosťou hladí. Dáva mi sebavedomie a pružnosť. Dianka spája silu, krásu, láskavosť, humor. Zorku chcem niekedy zabiť, ale keď idem na biku do kopca a nevládzem, v hlave mi Zorka kričí: „Páli to, strašne to páli, ale drž.“ A ja fakt držím, lebo cítim, ako to funguje.
 

S kým cvičíte najradšej? So Zorkou 😊?

Ale chalani sú tiež perfektní, Matej, Jany, Fredy ma bavia. A čo to táram, Fitshaker ma baví celý, aký je 😊.
 

Ako vyzerá vaša strava?

Nemôžem robiť reklamu na stravu. Jem všetko okrem pečiva, milujem chlieb, nepečiem, takže kupovaný. Obmedzila som sladké, ale niekedy si dám aj kusisko čokolády, lebo PMS chute nepustia.
Nejako mi to nevadí. Nemám také to, že som zhrešila, teraz MUSÍM cvičiť. Ja nemusím. Chcem, baví ma to, teším sa z potu, teším sa z výsledku, rada sa obliekam inak než predtým.
formovanie postavy
 

Ako sa zmenil váš život po premene? Ako sa teraz cítite 😊?

Rozmýšľam, čo sa zmenilo. Okrem toho logického dôsledku, že sa cítim silnejšia, zdravšia a spokojná sama so sebou. Našla som v sebe radosť z pohybu. Akéhokoľvek. Predtým som vždy chudla a cvičila z takého popudu − to je hrozné, musím so sebou niečo robiť... Odpálila som sa za týždeň a znechutene som sa na to vykašlala. Vďaka vám som tentoraz na to išla úplne inak. Pomaly a isto. S chuťou a radosťou. A výsledky prišli. Cítim sa proste dobre. A viem, že teraz ma nezastaví moja pohodlnosť, pretože pohyb sa stal prirodzenou súčasťou môjho života. To je najväčšia zmena a za ňu som najviac vďačná. Našla som cestu k sebe.
 

Za čo ste Fitshakeru vďačná 😊?

Ďakujem vám z celého srdca, že ste. Že ste to nevzdali. Robíte úžasnú vec a ja o vás rozprávam v superlatívoch všade, kam sa pohnem. Priatelia si všimli zmenu − nielen na tele, ale hlavne v nálade, chodím skoro stále usmiata. Ste skvelá partia a stali ste sa neoddeliteľnou súčasťou môjho života.
cvičenie doma pre ženy
Miladka to ukončila nádherne, mne už neostáva nič iné, ako sa jej poďakovať za rozhovor 😊.
 
Ak sa chceš pustiť do cvičenia doma, vyskúšaj naše online fitko a vyber si z vyše 700 tréningov, alebo začni cvičiť v našej Novoročnej výzve 2021, kde ťa čaká 50 dní plný cvičenia, videá o strave a omnoho viac:
spaľovanie tuku
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.