Veronikina premena: „Už som nepotrebovala na naštartovanie dňa kávu, ale zapnúť telku a cvičiť.“

Radosť, šťastie a energia… Tieto tri pocity sa Veronike vybavia, keď si spomenie na novoročnú výzvu. A pre nás sú jej slová ako balzam na dušu 😊. Tešíme sa, že naše kočky majú také krásne spomienky a myšlienky, keď myslia na cvičko s nami. Začítaj sa do Veronikinho príbehu a načerpaj kopu motivácie.

Veronika, gratulujem k prvému miestu v kategórii do 70 kg 😊. Aký to bol pocit, keď ste zistili, že práve vy ste na prvom mieste?

Pocit to bol neuveriteľný. Keď Fitshaker postol na FB, že už sú výsledky, so štipkou nádeje, že by sa mi podarilo čosi vyhrať, som pozrela mená. Jediné miestečko, kde sa iniciály zhodovali, bolo rovno to prvé. Skontrolovala som si emaily, no nič som nenašla. Iskierka nádeje časom zhasla, až kým mi neprišla správa od manažérky šťastia na FB. Juuuuj, email z 9. 4. zakotvil v spame a stratil sa tam. Až som ho vďaka vašej Tinke objavila a od radosti mi aj slzičky šťastia vyhŕkli.

ako schudnut z brucha

 

Ako si spomínate na výzvu? Aké pocity sa vám vybavia pri myšlienke na cvičenie počas nej 😊?

Radosť, šťastie, energia. Radosť bola o to väčšia, keď som Matúšove rady praktikovala akosi sama od seba v predstihu. Napríklad Matúš povedal − pridajte si aktivitu, a ja už som mala zaradený beh 🙃.

Ranné vstávanie sa stalo príjemným rituálom a nie mučiacim trestom. Už som nepotrebovala na naštartovanie dňa kávu, ale zapnúť telku a cvičiť.

 

Kedy ste na sebe začali pozorovať zmeny? Všimlo si ich aj okolie, a ak áno, aké boli jeho reakcie?

Zmeny sama na sebe asi pri obliekaní, keď boli veci zrazu pohodlnejšie. No nebyť fotiek a meraní kvôli výzve, ešte by som sama so sebou spokojná nebola.

Okolie si zmeny všimlo asi aj skôr ako ja a teší ma, že zmeny sú viditeľné. Najčastejšia otázka: „Už si schudla? A koľko, aspoň 10 kíl 😂?“

chudnutie brucha

 

S akým cieľom ste šli do výzvy a na koľko percent sa vám ho podarilo splniť?

Počiatočná váha 64 kg mala byť po výzve 58.

Tri kg na mesiac, pôvodne som chcela dať dole 4-5 kg, ale ak by sa mi to náhodou podarilo skôr, tak aby som sa neuspokojila, nepoľavila, ale, naopak, ešte sa „hecla“ 😂. Myslím, že si môžem uznať 100% úspech.

Záverečné váženie ukázalo číslo 59,3 kg.

Merania v cm január/marec:

  • paže 31/28
  • prsia 98/97
  • pás 84/77
  • boky 102/97
  • stehná 60/56
  • % tuku 30,1/28,2
  • svaly 33,5/34
  • voda 54,3/55,3

Premena

 

Ako sa cítite po výzve? Ste nadšená? Máte radosť? Neviete sa dočkať, kedy sa pustíte do ďalšej? Podeľte sa s nami o to, čo vám výzva dala a čo vás naučila 😊?

Jedna výzva sa skončila a chcem ďalšiu. 🏃‍♀️💪🧘‍♀️

Tak som si ešte 26. februára kúpila vstupenku na ČSOB polmaratón. Zabehnem ho zas, ideálne za rovnaký alebo málinko lepší čas. Potrebujem sa teda dostať pod 2 hodiny. Keďže termín pre koronu presunuli na september a pevne verím, že už sa pobeží, mám dosť času natrénovať to a prekonať svoj rekord.

Naučila som sa dodržiavať pitný režim, ako na optimálny pomer živín. Prišla som na chuť joge a strečingu.

 

Je niekto špeciálny, kto vás celý čas podporoval a komu by ste sa za to chceli teraz takto verejne poďakovať 😊?

Aďa, špeciálne poďakovanie patrí tebe, viem, že si to prečítaš 🙂. Ďakujem za každé slovíčko, motiváciu, inšpiráciu a som veľmi rada, že si ❤️.

Ďakujem za svoje skvelé dieťa Timiho (5 rokov), ktorého slová sú vždy také motivujúce: Mama, už si cvičila? Nie?! Choď cvičiť… Prípadne: Dnes som zabehla 12 km. On na to: To je málo, musíš zabehnúť 50 🙂!

Ďakujem tomu, kto mal nápad uverejniť pod každé odcvičené videjko motivačný citát.

Ďakujem sebe za to, že som sa konečne začala o seba znova starať.

výzva

Aj my ďakujeme Veronike, že sa podelila o svoje zážitky z výzvy. Tešíme sa z jej dosiahnutých výsledkov a prajeme veľa energie na zdolávanie všetkých prekážok, ktoré ju na ceste za zdravším JA postretnú.

 

Ak chceš tiež začať meniť svoju postavu, nabrať silu, zlepšiť kondičku a pracovať na krajších krivkách, pridaj sa do nášho online fitka Fitshaker.sk. Vyber si z ponuky vyše 600 cvičení, cvič v pohodlí domova kedykoľvek to tebe vyhovuje a po pár týždňoch či mesiacoch sa môžeš tešiť výsledkom:

ako schudnúť z brucha

 

Ak ťa zaujíma, ako sa darilo ďalším kočkám, prečítaj si aj:

Renátkina premena: „V tých najťažších časoch si treba spomenúť, čo človeka motivovalo na začiatku.“

Alickina premena: „Pevne verím, že fotka z februára je minulosť, už tak nikdy nechcem vyzerať.“

Jankina premena: „Celkovo, odkedy s vami cvičím, sa mi podarilo schudnúť 16 kg.“

Veronika Kašická

Článok bol pridaný dňa 30/06/2020 a zaradený do kategórie: Premeny   |   Autor: Veronika Kašická

Komentáre