Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 52: Bylinky a imunita na jeseň

miriam latečková

Miriam Latečková je mamina troch dievčat, vyštudovaná filozofka a takmer 15 rokov sa venuje alternatívnej medicíne. Za tento čas mala možnosť spoznať a naučiť sa viacero techník potrebných na pomoc ľuďom so zdravotnými problémami. Od bylinkovania, poradenstva v oblasti stravovania, liečby jedlom cez sviečkovanie, moxovanie až po klasickú čínsku medicínu vrátane akupunktúry, čínskej dietetiky a fytoterapie.

Ako veľká milovníčka byliniek a alternatívnej liečby založila projekt Babičkina záhrada a je autorkou kníh Bylinky z babičkinej záhrady, Bylinkár a herbár. V rozhovore sa dozvieš, aké bylinky ti pomôžu na jeseň posilniť imunitu.

ako podporit imunitu

Vieš, že už je to rok, čo ti prinášame pravidelne každý pondelok novú epizódu našich Fitshaker podcastov? Počula si už aj tie staršie?

zdravý životný štýl
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.