Prístup na túto stránku majú len registrovaní návštevníci

Registrácia je zadarmo, odkaz nájdeš nižšie ;-)

Tvoja e-mailová adresa

Tvoje heslo

alebo sa prihlás cez facebook/ twitter

Späť na klasické prihlásenie

Nevieš si spomenúť na svoje heslo? Získaj nové na tejto stránke!

Ešte nie si zaregistrovaná? Registruj sa zdarma TU.

Ukončenie zmeny typu členstva

Dokončenie zmeny typu členstva

VIANOČNÝ DARČEK!

Máš od nás PREMIUM členstvo zadarmo až do 26.12.2015 do polnoci. Aby si stihla aspoň trošku spáliť tie vianočné koláčiky ;-)

Prajeme príjemné cvičenie :-)

Fitshaker tím

Naozaj chceš vynulovať svoje štatistiky?

Kliknutím na Áno zmažeš štatistiky – deň cvičenia, odcvičené hodiny a spálené kalórie.

Ukončenie testu

Naozaj chceš predčasne ukončiť test? Nezistíš tak, aké cvičenie je pre teba najlepšie.

Chceš si zmeniť program?

Momentálne máš nastavený program . Chceš ho zmeniť na program Blog?

Blog

Geniálne pohostenie pre návštevy: Syrovo-mrkvová roláda s medvedím cesnakom

21/04/2017   |   PotréningovéReceptyVegetariánskeVeľkonočné   |   Autor: Júlia Rašlová


mrkvova rolada so syrom a medvedim cesnakom

Milujem vymýšľať nové chuťovky, hlavne pre moje návštevy. Ak nemám čas, nakrájam na tanier na rýchlo syr so zeleninou, ale pokiaľ čas dovolí, viem sa v kuchyni vyblázniť. Syr má úžasnú vlastnosť, že keď sa roztopí, pôsobí ako spojivo rôznych surovín. V tomto prípade to bola mrkva a pomohli mu k tomu aj vajcia, ktoré boli z farmy z voľného chovu. Chuť a kvalita takýchto vajec je úplne iná ako tých bežne dostupných v reťazcoch a dá sa povedať, že sa najviac podobajú domácim vajciam. Preto, ak chceš dosiahnuť výbornú chuť svojho jedla, dbaj vždy na kvalitu jednotlivých surovín. Čítať ďalej

V ktorej fáze mesiaca sa najľahšie chudne? Je to spln, nov či iná fáza?

21/04/2017   |   VšeobecnéZdravie   |   Autor: Nikol Chovancová


v ktorej faze mesiaca sa najlepsie chudne

Vplyv mesiaca na život riešili ľudia od nepamäti. V minulosti sa riadili jednotlivými fázami mesiaca pri starostlivosti nielen o svoje telo, ale aj domácnosť a úrodu. Na každom človeku sa intenzita vplyvu mesiaca prejavuje rôzne. Záleží, akí sme vnímaví a citliví. Najmä my ženy prežívame jednotlivé fázy mesiaca veľmi silno, pretože sme väčšinou viac v spojení so svojím telom. Prečo nás mesiac ovplyvňuje? A ako vlastne?

Čítať ďalej

Zdravý tvarohový koláč ala Kinder mliečny rez. Úplne bez múky!

21/04/2017   |   BezlepkovéFitness dezertyRecepty   |   Autor: Veronika Kašická


tvarohové kinder rezy

Ani si nevieš predstaviť, ako veľmi sa teším, že je znova jar. Konečne, hoc ešte v deke prehodenej cez plecia, si môžem vychutnať ráno kávu na slnkom zaliatej terase. Všetko navôkol kvitne a z každého kúta počuť spievať vtáčiky. Po dlhej zime každému dobre padne že je opäť teplo. Presne vtedy prichádza tá chvíľa, kedy začínam opäť variť a piecť ľahké, svieže a chutné dobroty, ktoré sa presne hodia k tomuto počasiu. Každoročne, medzi moje recepty patria aj tieto ľahučké tvarohové rezy. Sú tak ľahké na prípravu, že ťa vôbec neoberú o čas strávený s rodinou. Tak sa do toho pusťme. Čítať ďalej

FOTONÁVOD: Ako precvičovať brušné svaly s diastázou? – časť II.

20/04/2017   |   CvičenieTehotenstvo   |   Autor: Andrea Spišiaková


ako precvicovat brusne svaly

V predchádzajúcom článku som ti ukázala prvé 4 cviky, ktoré môžeš cvičiť pri problémoch s diastázou. V tejto druhej časti by som sa rada venovala ďalším oblastiam. Povieme si, ako k diastáze pristupovať pri bežných denných aktivitách a ako tieto cviky kombinovať s inými športovými činnosťami. A nebudú chýbať ani ďalšie 4 cviky, ktoré ti pomôžu zmierniť diastázu ako takú. Pustime sa do čítania. :-)

Čítať ďalej

3 skvelé pomazánky na raňajky. Skús na každý deň inú!

19/04/2017   |   RaňajkyRecepty   |   Autor: Júlia Rašlová


nátierky na raňajky

Raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Naštartujú metabolizmus po nočnom spánku a dodajú nám energiu do celého dňa. Nátierky sú jednou z možností, ako si pripraviť chutné jedlo hneď na začiatku dňa. Ponúkam tri alternatívy, s ktorými si raňajky naozaj vychutnáš. Tak smelo do chystania raňajok, nech máš krásny deň! :-)

Čítať ďalej

Nebuď ráno na kašu! Quinoa, amarant, pohánka a 3 ďalšie ťa skvele zasýtia

18/04/2017   |   PotréningovéRaňajkyStravovanie   |   Autor: Veronika Kašická


krupicova kasa nie je in

Spomínam si, ako by to bolo dnes, keď sme doma jedávali krupicovú kašu na večeru. Po dome sa šírila vôňa rozpusteného masla a my sme sa všetci rýchlosťou blesku nahrnuli k stolu a čakali na svoju porciu. Plný tanier horúcej krupice s grankom a maslom bude vždy moja obľúbená spomienka na detstvo. Čím som však bola staršia, začala som si všímať, že na pultoch obchodov, začali pribúdať aj iné druhy kaší, ktoré som dovtedy vôbec nepoznala. Dlho som nerozmýšľala a nakúpila som si z každého druhu jednu. Môžem ti povedať, že neľutujem a teraz ti prezradím, prečo ich milujem. Mimochodom, sú to skvelé kaše na raňajky.

Čítať ďalej

Špargľa a medvedí cesnak na jednom tanieri. Priprav túto chutnú špargľovú polievku

17/04/2017   |   PolievkyRecepty   |   Autor: Tatiana Šimončičová


spargla a medvedi cesnak do polievky

Jar prebúdza nielen naše zmysly, no najmä prírodu. A tá sa nám hneď zo začiatku zavďačuje fantastickými zdrojmi vitamínov. Jedným z nich je aj medvedí cesnak. Vo veľkom sa využíva na jarné detoxikačné kúry, pomáha však tiež na žalúdočné problémy, bolesti hlavy, vysoký krvný tlak a úžasne posilňuje imunitu práve na jar. Môžeš si z neho vyrobiť pesto, tinktúru, či si ho uchovať v mrazničke. No a špargľa? Tá je fantastická kedykoľvek, aj keď sa práve snažíš schudnúť. Obsahuje veľa vody, vlákniny, bielkovín a zároveň minimum tukov a sacharidov. No a ako bonus dokopy tvoria geniálnu chuť. Stačí ti len vybehnúť do lesa po medvedí cesnak, kúpiť čerstvú špargľu a nachystať Vitamilk 😊. Čítať ďalej

Lahodný grepovo-smotanový zákusok bez múky. Pohladí tvoje telo i dušu

14/04/2017   |   Fitness dezertyReceptyVeľkonočné   |   Autor: Antónia Puškášová


kolac s grepom

Nenáročný a chuťovo bohatý grepovo-smotanový zákusok bez múky, vhodný k slávnostnému stolu aj všednému vychutnávaniu. Jeho príprava je jednoduchá a zloženie dostupné a zdravé. Odporúčam všetkým, ktorým robí múka zle alebo ju chcú obmedziť. Hodí sa ku káve, k ovociu alebo len tak, ak ťa začne honiť chuť na sladké.

Čítať ďalej

Je tvoj jedálniček bohatý na zdravé tuky? Vieme prečo by si mala jesť arašidové maslo!

14/04/2017   |   Stravovanie   |   Autor: Veronika Kašická


arašidové maslo

Milujem arašidové maslo! No nebolo tomu vždycky tak. Mám za sebou aj zlú skúsenosť, kedy som si povedala, že arašidové maslo už nikdy viac! No, keď som ochutnala to pravé arašidové maslo, zmenila som názor. Dúfam, že po prečítaní článku mu dáš šancu aj ty. Chceš vedieť, aké by to skutočné arašidové maslo malo byť? Tak čítaj ďalej. :-)

Čítať ďalej

Jablkovo-citrusové smoothie: reštart ideálny hneď na ráno!

14/04/2017   |   RaňajkyReceptySmoothies   |   Autor: Antónia Puškášová


jablkovo citrusove smoothie

Naštartuj svoje telo s týmto čerstvo pripraveným nápojom, ktorý ti dodá dostatok vlákniny, vitamínov a podporí tvoj imunitný systém. Zdravé smoothie je skvelou voľbou k raňajkám! Ranný rituál pri krájaní ti pomôže vyčisť myseľ a dobre sa naladiť na nový deň.

Čítať ďalej

Vyhľadávanie

Cvičenie na doma

Cvičenie na doma
×

Sleduj priame prenosy zdarma!

Cvič podľa videí, alebo sa inšpiruj našimi video diskusiami o zdraví a chudnutí. Registrácia je zdarma.