Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Paulína Horonyová: „Náš športový výkon je ovplyvnený genetikou až na 66 %.“

genetika

V našej DNA je zapísané úplne všetko. Vieme z nej zistiť napr. aj náš športový potenciál, teda to, na aký druh pohybu máme talent a pôjde nám ľahšie, ale aj mnohé ďalšie predispozície.

V tejto epizóde sme sa na túto tému rozprávali s genetičkou Paulínou Horonyovou z DNA ERA.

Je to analýza DNA založená na najnovších výskumoch v oblasti genetiky, ktorá dáva príležitosť spoznať a pochopiť telo. Výsledky testov genetických predispozícií prezradia aj to, ktorým oblastiam zdravia sa oplatí venovať osobitnú pozornosť, aby sme mohli prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a namiesto čakania na možné riziká podniknúť kroky, ktoré smerujú k zdravšiemu a aktívnejšiemu životnému štýlu.

Ak máš radšej pozeranie podcastov, nech sa páči, prinášame ti ho aj vo video podobe:

Pozývame ťa do tohtoročnej 60-dňovej Výzvy do plaviek 🤗.

Ani tento rok nebude chýbať naša spoločná jazda, na ktorej odhalíš svoju silu, odvahu a sebavedomie ❤️. Čaká ťa nielen nadupaný program pre začiatočníkov aj pokročilých, ale takisto stravovacie videá s výživovým odborníkom Mgr. Michalom Páleníkom a rozhovory s fitshakeráčkami, ktoré sa podelia so svojimi silnými príbehmi.

Tak si nenechaj nič ujsť a pridaj sa k nám! Už 6. mája začíname 👇.

plavkova vyzva
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.