Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

MASTERPACK na Fitshakeri: tréningy pre pokročilé namixované v jednom programe

Ako je na tom tvoja súčasná kondícia a sila? Ak veľmi dobre a potrebuješ mať aj pri cvičení pocit, že je to pre teba poriadna výzva, a hľadáš spôsoby, ako si každý tréning sťažiť, potom je náš nový program MasterPack určený aj tebe. Poď si o ňom prečítať viac a zisti, s akými trénermi sa v ňom stretneš, koľko tréningov v programe nájdeš a aj čo naň hovoria prvé lastovičky, ktoré si ho hneď po oznámení jeho spustenia prepli a už cvičia.

Krátko a stručne o programe MASTERPACK

Desiatky tréningov na jednom mieste pre všetky ženy, ktoré sú v cvičení pokročilé a chcú si poriadne zamakať, zlepšovať sa a posúvať ďalej svoje limity :-).
treningovy plan na doma
 

S akými trénermi sa v programe MASTERPACK stretnem?

Pri tréningoch sa stretneš až s 11 profesionálnymi trénermi, ktorí preveria tvoju silu a kondičku na tej najvyššej úrovni ;-). Každý z nich má dlhoročné skúsenosti a v rámci svojho odboru je skutočný profesionál.
Tešiť sa môžeš napr. na zaberačky Olinky Bartalskej, Diany Hô Chí, Zuzky Light, Jána Kempu, Zory Czoborovej a ďalších skvelých trénerov, ktorí ti ukážu, že aj počas niekoľkých desiatok minút sa dá „kvalitne zničiť“.
treningovy plan pre zeny
 

Koľko tréningov v programe nájdem?

Aktuálne (k 10. 3. 2021) je pre teba pripravených 56 tréningov, t. j. 8 týždňov dennodenných výziev a sebaprekonávania na MASTER leveli náročnosti.
treningovy plan pre zeny na doma
 

Je pre začiatočníkov, alebo pokročilých?

MASTERPACK je určený ženám, ktoré cielene vyhľadávajú a uprednostňujú náročnejšie tréningy. Zároveň svoje možnosti poznajú a už majú čo-to odcvičené. Tréningy ocenia tie z vás, ktoré pracujú na zlepšovaní kondičky, formovaní postavy aj budovaní svalov. A, samozrejme, tie, ktoré silové, dynamické aj kardio tréningy cielene vyhľadávajú, nie sa im vyhýbajú :-).
V tomto programe sú namiešané tie najväčšie „vypaľovačky“ z programov Sexy Body, HIIT, Intense, TABATA, Yoga a Pilates.
 

Aké ciele pomôže program MasterPack dosiahnuť a komu sa bude páčiť?

Tento program je pre každú ženu, ktorá miluje ten pocit po cvičku, keď vie, že zo seba dala všetko a posunula opäť hranice svojej sily, kondície a odhodlania. Pomôže ti teda pri chudnutí, formovaní aj zlepšovaní kondičky. Kompletný balíček aktívnej ženy ako vyšitý :-).
 

Aké sú ohlasy žien, ktoré tieto tréningy absolvovali?

Mo Nika: „Riadna potenica, ale odmakané 🙂 🙂.“
Alica T.: „Odcvičené, ale som hotová... Moje hodinky prvýkrát ukázali viac spálených kalórií, ako je odporúčané pri videu.“
Zuzana P.: „Tak Olinka nesklamala, ona v pohodičke, ja fučím ako parný valec aj s chladením = pot kvapkal dostatočne 🙂. Nevzdávam sa 😉.“
Ľudmila S.: „Cvičila som so Zuzkou prvýkrát a som milo prekvapená 🙂. Žiadne besné menenie polôh ani žiadne krkolomné kombinácie cvikov😄. Až na ten drep na jednej nohe, ten som zatiaľ nedala 😄. Musím to zhodnotiť ako jedno z najlepších cvičení, čo som zatiaľ na Fitshakeri cvičila 🙂.“
 
Ak si sa v riadkoch vyššie našla aj ty, neváhaj a vyskúšaj náš fit program pre pokročilých:
online cvicenie
 
Vyskúšaj aj tieto domáce tréningy:
Vynikajúci silový domáci tréning pre ženy aj mužov
MEGA účinný tréning na chudnutie aj pre ženy
4x MEGA účinné cviky na spevnenie rúk a brucha
Fotka autora
Simona Kollárová
Redaktor vo Fitshaker

Mojou životnou filozofiou je žiť v harmónii mysle, tela a duše. Som absolútnym milovníkom jedla, ktoré by malo byť z môjho pohľadu vždy vyvážené, nutrične bohaté a z tých najkvalitnejších surovín. Vysoká kvalita neznamená vždy aj vysokú cenu, rovnako ako vysoká cena nezaručuje kvalitu. Pohyb je mojím prostriedkom ako vypnúť. Fascinuje ma, čo telo všetko dokáže, koľko sily v sebe skrýva. Čo dáte, to sa vám vráti, a u vášho tela to platí dvojnásobne. Verím, že moje články vám budú pomáhať pri hľadaní svojich vlastných odpovedí a moje recepty obohatia vašu kuchyňu. Ak máš radšej instagram, môžeš ma sledovať ako @foodistheroot

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.