VIDEOTRÉNING: MEGA intenzívne cvičenie na doma so Zuzkou Light

Už nejakú tú dobu pravidelne cvičíš a cítiš, že zvládneš viac? Tak tento tréning od jednej z najpopulárnejších fitness tréneriek vo svete – Zuzky Light, si nemôžeš nechať ujsť. Je to poriadny zaberák, avšak takú svalovicu po tréningu si zaručene už dlho nemala. :-D

Tento tréning sa skladá zo 6 cvikov, ktoré sú skutočne intenzívne a určite k nim budeš potrebovať činku či fľašu naplnenú vodou a niečo kĺzavé. Zuzka vo videu používa disk na kĺzanie, ty môžeš byť kreatívnejšia. Ak máš doma kĺzavú plávajúcu podlahu, vystačíš si napríklad s ponožkou. A ak máš doma koberec, použi napríklad jednorázový papierový tanier.

Vysvetlíme si postupne prevedenie každého z nich, aby si si následne mohla spokojne zapnúť videjko a makať jedna radosť. ;-)

 

1.CVIK: Výpad šikmo vzad s prechodom do výpadu do strany

Vezmeš si činku pekne rovno pred seba a vykročíš do výpadu šikmo vzad. Následne plynule prejdeš do výpadu do strany a naspäť. Pozor, pri výpadoch musí byť brucho pevné a chrbát vystretý.

cviky na zadok

 

2.CVIK: „Žaba“

Daj sa do pozície plank, z ktorej spolu s nádychom priťahuješ kolená k lakťom a s výdychom sa vraciaš naspäť.

cviky na ramena

 

3.CVIK: Výpad dozadu v podrepe

Opäť si vezmeš činku rovno pred seba, dáš sa do mierneho podrepu a vystrčíš nohu spolu s výdychom do klasického výpadu vzad. Pozor, aby si mala chrbát stále rovný.

ako schudnut

 

4.CVIK: „Criss – cross“

Tento cvik začneme znova v pozícii plank, pritiahneme kolená k hrudníku, prekrížime nohy a vystrčíme ich do strany. Následne opakujeme to isté do druhej strany.

cviky na brucho

 

5.CVIK: Strelec v podrepe

Činku držíme pred sebou, pätu dáme na disk či handričku a ideme spolu s nádychom čo najviac dole do drepu. Pozor, boky idú poriadne dozadu, bruško je pevné a chrbát držíš stále vystretý.

cviky s činkami

 

6.CVIK: Príťahy činky v planku a následný výkop do strany

Nachystaj si pred seba činku na zem, daj sa opäť do pozície plank, následne pritiahni činku k hrudníku a ideš spolu s výdychom výkop do strany. Pozor, neprehýbaj sa v bokoch, bruško musí byť stále pevné.

cviky na ruky

 

Cviky sme si podrobne vysvetlili, preto neváhaj stlačiť PLAY a poď si zacvičiť spolu s nami:

 

POZOR!!! Páči sa ti toto videjko a chcela by si si zacvičiť so Zuzkou Light viac takýchto intenzívnych tréningov? Tak určite neváhaj a pridaj sa k nám na Fitshaker.sk! :-)

cvicenie doma

 

Mrkni aj na tieto intenzívne tréningy:

HIIT fototréning od trénerky Jany Earl, po ktorm budeš žmýkať tričko

HIIT videotréning od trénerky Olinky, bude to riadna makačka

HIIT tréning s Jankou Jánošíkovou, ktorý ťa dostane do formy!

Simona Kollárová

Článok bol pridaný dňa 30/09/2018 a zaradený do kategórie: Cvičenie   |   Autor: Simona Kollárová

Komentáre