Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Katka: „Harmonická výzva mi dala priestor zastaviť sa, donútila ma nájsť si čas na seba.“

harmonická výzva

Katka, vy ste mamička a v čase harmonickej výzvy 2022 ste mali doma malé bábätko 😊. Ako sa vám podarilo nájsť si čas pre seba a na cvičenie 😊?

Mamina ma už od detstva viedla k zdravému životnému štýlu, takže pre mňa je cvičenie a zdravé stravovanie neoddeliteľnou súčasťou života.

S Fitshakerom som cvičila celé tehotenstvo a ani som nepredpokladala, že by sa to malo niekedy zmeniť. Potom však prišiel pôrod a dieťa.

Začiatok pre mňa naozaj nebol ľahký a mala som milión dôvodov, prečo sa k cvičeniu nevrátiť.

Bez cvičenia som to však nebola ja a naozaj som sa necítila dobre fyzicky a ani psychicky.

Vďaka obrovskej podpore a pomoci manžela som hneď, ako mi to zdravotný stav umožnil a syn zvládol chvíľku bezo mňa, začala postupne skúšať cvičiť a pár týždňov nato prišiel mail od Fitshakera, že sa začína harmonická výzva.

Harmónia bola presne to, čo som hľadala, a na ľahšie verzie jogy a pilatesu som si už trúfla.

cvičenie

Ako sa vám harmonická výzva páčila, pridali by ste sa aj do ďalšej 😊?

Harmonická výzva je od minulého roka moja srdcovka a prichádza v čase, keď ju najviac potrebujem. Takže so mnou rátajte aj v tohtoročnej.

cvičenie pre ženy

Vy ste vo výzve aj vyhrali, prekvapilo vás to, potešila vás výhra?

Ja som v tej výzve vyhrala hneď dvakrát. Prvýkrát som vyhrala, keď som odcvičila všetky tréningy. Bola to výhra nad sebou a obavami, že ako matka už nebudem mať čas na seba.

Druhej výhre som najskôr neverila, pretože som nikdy nič nevyhrala, ale naozaj mi prišli turistické topánky od BeLenky, ktoré s láskou nosím na naše potulky po horách so synom v nosiči.

Čo vám harmonická výzva dala? Pomohla vám s nejakými problémami?

Dala mi priestor zastaviť sa, donútila ma nájsť si čas na seba v podobe cvičenia a zbavila ma bolestí chrbta a hlavy, ktoré sa mi pred výzvou objavovali čoraz častejšie a intenzívnejšie.

Ja viem, cvičiť sa dá aj bez výzvy, ale keby som tam nemala ten kalendár, ktorý sa zazelená po odcvičení, a nechodili mi inšpirujúce emaily od vás, veľakrát by som si povedala, že stačí až zajtra.

Táto výzva je aj plná hostí, ako sa vám páčili rozhovory s nimi 😊?

Doteraz neviem, ako sa to Fitshakeru podarilo, ale hostia a prednášky boli akoby priamo ušité na mňa. Viackrát sa mi stalo, že hosť v prednáške hovoril presne o mojom aktuálnom probléme.

Musím sa však priznať, že pre veľký spánkový deficit, ktorý som v tom období mala, sa mi raz stalo, že ma pokojný hlas hosťa uspal.

Dopraj si vzácny čas pre seba. Každý deň aspoň chvíľočku. Je to veľmi dôležité, aby sme lepšie spoznali samy seba, svoje potreby a cítili sa vo svojom živote spokojne. Harmonickú výzvu sme zostavili pre všetky ženy, ktoré sa chcú o seba postarať. Nielen o svoje telo, ale i o svoju myseľ ❤️.

Zaži to s nami aj ty a preži tieto jesenné dni vo väčšej radosti, láske a pohode 😊.

Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.