Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Juliana (- 17 kg): „Aj keď na svojej ceste spadneš na dno, treba sa postaviť na nohy a ísť ďalej.“

premena

O tom, ako zmenil Fitshaker a cvičenie doma život úžasnej mamičke Julianke, nám prezradila v nasledujúcich riadkoch 😊.

Julianka nemala možnosť popri malom synčekovi chodiť do fitneska, no aj tak sa rozhodla, že sa bude venovať sama sebe, a jej výsledky sú úžasné 😊.

Julianka, ako a kedy ste sa dozvedeli o Fitshakeri a prečo ste sa rozhodli k nám pridať 😊?

O Fitshakeri som sa dozvedela z mamičkovskej skupiny na Facebooku. Jedna žienka sa tam pýtala, ako schudnúť popôrodné kilá, čo bola pre mňa zaujímavá téma. V komentároch som natrafila na mamičky, ktoré odporúčali bezpodmienečne Fitshaker 😊. Vyhľadala som si vašu stránku a celú ju prelustrovala. Veľmi ma zaujala, keďže ste fitnesko na doma. Našla som na vašej stránke aj žienky s výsledkami, ktoré boli úžasné a inšpirujúce, už to bolo pre mňa motiváciou. Neváhala som a pustila sa do toho – stiahla som si aplikáciu, zaplatila členstvo a začala cvičiť 😊.

cvicenie doma nohy

Aké výsledky vám prinieslo cvičko s Fitshakerom? Menej kíl, lepšiu kondíciu, lepšiu náladu 😊?

Stále, aj popri práci, som sa snažila udržiavať, cvičiť sama pre seba aspoň 3-krát do týždňa. Potom prišla úžasná správa a tou bolo tehotenstvo.

Asi každá matka vie, koľko dokáže pribrať žena počas tehotenstva. Ja som sa neobmedzovala, a čo si telo pýtalo, som si dopriala – či už to bolo sladké, keksy, alebo čipsy. Samozrejme, som to balansovala aj zdravým jedlom, no aj tak som sa s jedením rozbehla.

Ak mám byť úprimná, v tehotenstve som pribrala 25 kíl. Neľutujem nič, pretože som porodila úžasného syna, ktorý nám robí radosť každý deň. Po šestonedelí som začala cvičiť, chcela som sa totiž dostať k tej postave pred tehotenstvom, to bol môj cieľ.

Začala som s váhou 77 kíl, čo môžete vidieť aj na fotke – tá smutná dievčina, to som ja.

Zo začiatku to bol boj, veľmi ťažko sa mi cvičilo, zadýchavala som sa, no nepoľavila som a dala do toho všetko.

Veľkou oporou mi bol aj môj snúbenec Adam, ktorý na mojej psychike videl, že toto nie som ja, som smutná z toho, ako vyzerám, a pomáhal s dieťaťom v čase, keď som potrebovala cvičiť, pretože som mu vysvetlila, že toto je čas pre mňa.

Každý mesiac to šlo pekne dole, väčšinou tak 2-3 kilá, každým cvičením som mala lepšiu kondíciu a pridala som k tomu aj hodinové prechádzky s kočíkom. Mala som aj lepšiu náladu, pretože po cvičení som bola plná endorfínov.

cvicenie doma s jednoruckami
cvicenie doma s vlastnou vahou

Vráťme sa ešte k cvičeniu. Zapojili ste sa aj do nejakej výzvy alebo ste si vybrali program a cvičili podľa neho 😊?

Keď som si stiahla Fitshaker, nemala som na bruchu nejakú strašnú diastázu a vybrala som si program 21-dňová cesta za krásnym bruškom. Vďaka tomuto programu mi ubudli kilá čo bolo podľa mňa super, že veľmi pekne vždy vysvetlili každé cvičenie a ako pri ňom dýchať. ň

Bolo to úžasné, lebo síce som cvičila aj pred Fitshakerom, no systematicky zle 😅. Už len z tohto pohľadu to bolo pre mňa veľmi prínosné. Potom som cez vašu stránku natrafila na výzvu, ktorú pripravujete, a tá ma hneď oslovila 😊. Bol to Reštart po lete, ktorý som si odcvičila poctivo skoro celý až na jeden týždeň, keď som dostala covid, no cvičenia som sa potom snažila aj tak dobehnúť 😄. Už je po výzve a ja sa už teším, čo pre nás pripravujete, a verte, že stojím v prvom rade ako človek, ktorý sa na 100 % zapojí a nevie sa dočkať 😊.

efektívne cvičenie doma
jedalnicek na chudnutie

Upravili ste aj stravu? Ak áno, ako a čím ste sa inšpirovali 😊?

Stravu som upravila, a to tak, že som si pripravovala zdravé raňajky a večere, kde som sa inšpirovala aj Fitshakerom.

Hlavne mailami, ktoré mi chodia, sú tam veľmi chutné inšpirácie, no obedy som mala klasické ako predtým 😊. Povedala by som, že som si v strave našla taký svoj balans, ktorý mi vyhovuje, no nemusí to takto vyhovovať každému . Veľkou zmenou pre mňa bolo aj to, že som v múčnych jedlách nahradila obyčajnú múku za špaldovú, a čo sa týka pečiva, keď ho už papám, jem len kváskový chlebík .

chudnutie z brucha

Vraveli ste, že ste mamička 😊, a popri starostlivosti o dieťatko je menej času na fitnesko. Je to tiež jeden z dôvodov, prečo vám vyhovuje cvičiť doma 😊?

Áno, som novopečená mamička a určite mi toto vyhovuje viac ako nejaké fitnesko. Som doma, nemusím nikam chodiť, poriadne zapotiť sa viem aj tu. Vlastním činky, expandery a nesmie chýbať ani podložka.

Cvičenie doma má veľa výhod a takto mi to vyhovuje.

Vaša premena je naozaj krásna a viditeľná na prvý pohľad 😊. Ako na ňu reagovalo okolie a po koľkých týždňoch ste si začali všímať zmenu vy 😊?

Ďakujem krásne. Okolie na ňu reagovalo veľmi príjemne, či už to bola rodina, alebo priatelia 😊. Každý sa pýtal, čo robím, ja som stále odpovedala, že cvičím s Fitshakerom, ktorý vrelo odporúčam všetkými desiatimi, a, samozrejme, aj je to aj stravou .

Každý mesiac som si na sebe všimla nejakú zmenu, videla som to hlavne na váhe, a to ma posúvalo čoraz viac vpred 😊.

kardio trening

Na záver mám už len jednu otázočku – ako sa cítite, keď sa teraz pozriete do zrkadla 😊? V čom sú tie pocity iné oproti tým, ktoré ste mali na začiatku? A čo by ste odkázali svojmu starému ja 😊?

Cítim sa fyzicky aj psychicky fajn, veľmi mi to pomohlo, je to taký čas pre mňa 😊. Psychicky spomínam aj pre to, lebo po pôrode som sa na seba nevedela pozrieť do zrkadla, a teraz sa mi na seba pozerá super, pretože vidím, ako napredujem ❤️.

Svojmu starému ja by som odkázala, že aj keď na svojej ceste spadneš na dno, treba sa postaviť na nohy a ísť ďalej a nikdy sa nevzdávať 😊. Týmto výsledkom určite nekončím, pokračujem ďalej a teším sa na vaše ďalšie výzvy .

Poď pracovať na svojom zdravšom tele s nami, tak ako Julianka 😊💪. Ak chceš ešte viac nakopnúť svoju motiváciu peknými kúskami športového oblečenia, môžeš navštíviť náš e-shop. Uchmatni si ten svoj obľúbený priamo tu 👇😍

cvičenie doma pre ženy
Crop top s dlhým rukávom BASIC

Crop top s dlhým rukávom BASIC

Elegantný funkčný Crop top, v ktorom budete za každých okolností vyzerať úžasne a sexy.

37,90 €
Dostupné skladom
Cyklistické šortky BASIC

Cyklistické šortky BASIC

Šortky skvele sadnú, držia – nezošúchavajú sa pri cvičení, majú pohodlný FAKT vysoký pás a použili sme príjemný funkčný materiál.

29,90 €
Dostupné skladom
Expandery na spodnú časť tela

Expandery na spodnú časť tela

Sada štýlových expanderov na posilňovanie spodnej časti tela v 3 odporových stupňoch.

26,90 €
Dostupné skladom
Kĺzavé disky

Kĺzavé disky

Kĺzavé disky vám umožnia posilniť si všetky svaly vďaka cvikom s hmotnosťou vlastného tela.

 

9,90 €
Dostupné skladom
Overball

Overball

Multifunkčná pomôcka pri všetkých typoch cvičení.

5,90 €
Dostupné skladom
Protišmyková podložka na cvičenie v novom dizajne

Protišmyková podložka na cvičenie v novom dizajne

Táto kvalitná podložka posunie tvoje cvičenie na vyššiu úroveň.

59,90 €
Dostupné skladom
Tričko s krátkym rukávom BASIC

Tričko s krátkym rukávom BASIC

Trendy tričko s krátkym rukávom po lakte s rázporkami po bokoch je MUST HAVE kúsok, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku. 🙂

Niektoré chýbajúce veľkosti budú čoskoro doskladnené!

26,90 €
Dostupné skladom
Dlhé legíny BASIC

Dlhé legíny BASIC

Vytvorili sme dlhé legíny, ktoré skvele sadnú, držia – nezošúchavajú sa pri cvičení, krásne tvarujú, majú pohodlný FAKT vysoký pás a príjemný funkčný materiál.

37,90 €
Dostupné skladom
Športová podprsenka BASIC

Športová podprsenka BASIC

Krásna praktická športová podprsenka s prekrížením na chrbte je dokonalosť sama.🙂

29,90 €
Dostupné skladom
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.