Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Daruj si na Vianoce vyváženú stravu: Vzorový jedálniček na 1 deň na stiahnutie ZADARMO

recepty na chudnutie

Aj na 3. adventnú nedeľu ti chceme venovať DARČEK. Tento vzorový jedálniček na chudnutie na jeden deň sme pripravili ako ukážku toho, čo môžeš jesť počas sviatkov. Nechýbajú raňajky, sladká desiata, na obed si pripravíme rezeň, k nemu šalát, na olovrant opäť niečo sladké a na záver dňa si doprajeme polievku a roládu. Asi sa ti ani nechce veriť, že toto sú jedlá, ktoré môžeš jesť aj pri redukcii hmotnosti, však?

Nezabudni si pozrieť aj odporúčané články pod týmto príspevkom. Aj tam nájdeš ďalšie vzorové jedálničky. Ber ich, prosím, iba ako inšpiráciu. Nie sú tam zohľadnené faktory ako vek, pohlavie, typ práce, chuťové preferencie, intolerancie a mnoho iného, ktoré dokážu zohľadniť výživoví poradcovia pri zostavovaní individuálnych jedálničkov na mieru.

Spoznaj aj ďalšie inšpirácie na zdravé varenie a pečenie:

vianocne darceky pre zeny
Fotka autora
Katka a Simča
Redaktor vo Fitshaker

V našich článkoch ti budeme prinášať spojenie toho, čo každá z nás vie najlepšie. Katka sa ako šéfredaktorka snaží počúvať, čo si pýtate a podľa toho vytvárať relevantný obsah, ktorý by mal byť čo najviac nápomocný. Simča ako trénerka sa aj vo svojej praxi snaží venovať strave do hĺbky. V našich článkoch ti prinesieme odpovede na otázky, ako by mohol vyzerať zdravý jedálniček, prečo je lepšie pripravovať si jedlo zdravším spôsobom, ukážeme si nejaké porovnania a pod. Veríme, že to bude prínosné a dozvieš sa v našich článkoch množstvo nových informácií. Príjemné čítanie!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.