Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Nájdi vnútornú krásu a sebaistotu

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Stredná
106 kcal
4.6
34 min
0 videní

Informácie o cvičení

Poďme sa ponoriť do svojho vnútra a objaviť sebaistotu pri tejto lekcii jogy. Zaslúžiš si pol hodinku času len a len pre seba. Sľubujeme, že ti pomôže k väčšej spokojnosti a radosti.

Na úvod nás čakajú dychové cvičenia, ktoré uvoľnia naše telo, pomáhajú odstrániť následky stresu z organizmu a privedú nás do väčšej vnútornej pohody. Dokonca sa vďaka nim vie rozžiariť aj naša pleť a my sa budeme cítiť sebaistejšie a krajšie. 😊

Zuzka nás prevedie viacerými jogovými pozíciami, ktoré nám pomôžu k pocitu väčšej sebaistoty. Napríklad pozícia Bojovníka 2, ktorá nás podporí vo väčšej sile a stabilite. Symbolom krásy je v joge symbol lotosu, preto si dáme aj pozíciu Lotosového kvetu. Zacvičíme si aj pozíciu Ryby, ktorá otvára oblasť hrudníka, srdce a tiež nás otvára vyšším emóciám, ako je, napr. pocit lásky a odpustenia.

Rozlúčime sa záverečnou relaxáciou, ktorá ešte umocní dopad jogových ásán na naše telo a my budeme mať priestor počúvať hlasu nášho srdca. Uži si tento vzácny čas. 😊

Pomôcky: podložka na cvičenie, 2x jogablok, (voliteľné - deka, vankúš)

Pomôcky

Deka / Vankúš
Yoga blok / Kniha

Inštruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Som spolumajiteľkou jogového štúdia v Prahe a programovou riaditeľkou Rezortu Svätá Katarína. Na Fitshakeri sa so mnou môžete stretnúť pri cvičení jogy v programe YOGA , ale aj v harmonickej výzve, ktorá sa začína každý rok začiatkom novembra a končí sa pred Vianocami. Harmonická výzva je po skončení archivovaná, aby si si ju mohla pustiť aj mimo tohto koncoročného obdobia. Výzvu a všetky jej predchádzajúce ročníky nájdeš na stránke programy . Vzdelanie a licencie: ATVS Palestra, Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Karlova Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) Športové licencie a osvedčenia z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitnes, výživa a masáže. Venovala som sa štúdiu mnohých štýlov jogy, a to: hatha joga power joga jogová terapia tantra joga kundalini joga joga pre tehotné a po pôrode vin joga fly joga restorative joga v súčasnosti sa hlbšie venujem tantrickým tradíciám v joge a kriya joge (para a ishta yoga) Verím, že prostredníctvom jogy spoznávame nielen sami seba – Om namo narayanaya.
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP