Chceš si zacvičiť toto video?

Najprv si musíš aktivovať členstvo. Pozri si výhody, ktoré získaš.

DĹŽKA VIDEA
37:00
Obtiažnosť
Stredná
SPÁLENÉ KALÓRIE
115 kcal
Hodnotenie videa
5.0
Inštruktor
Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Obľúbené
Inštruktor
Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA

Hľadanie vnútorného pokoja a harmónie s jogou

informácie o cvičení

Cítiš sa v strese a pod tlakom množstva povinností? Daj si toto cvičko jogy so Zuzkou. Pomôže nám harmonizovať následky stresu a nájsť pocit vnútorného pokoja a harmónie.

Na začiatok sa naladíme na seba prostredníctvom dychových techník. Len v sebe nájdeme istotu, stabilitu a pokoj. Dychové cvičenia nám v tom budú nápomocné.

Následne nás bude čakať séria pozícií, ktoré sú účinné, ak zažívame stresové situácie a chceme sa upokojiť. Zbavíme sa tiež napätia v tele a spojíme sa so svojím vnútrom. Zuzka nám ukáže aj jednu z najlepších antistresových ásán, ktorou je Krokodíl – môže pomôcť zastaviť prichádzajúci stav úzkosti.

Určite nevynechajme ani záverečnú relaxáciu, ktorá je nesmierne dôležitá, aby sme nechali doznieť účinky jogovej lekcie. Naša myseľ i telo sa krásne zrelaxujú a my sa budeme cítiť ľahšie.

Pomôcky: podložka na cvičenie, 2x jogablok

Pomôcky

Vhodné

Inštruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Som spolumajiteľkou jogového štúdia v Prahe a programovou riaditeľkou Rezortu Svätá Katarína. Na Fitshakeri sa so mnou môžete stretnúť pri cvičení jogy v programe YOGA , ale aj v harmonickej výzve, ktorá sa začína každý rok začiatkom novembra a končí sa pred Vianocami. Harmonická výzva je po skončení archivovaná, aby si si ju mohla pustiť aj mimo tohto koncoročného obdobia. Výzvu a všetky jej predchádzajúce ročníky nájdeš na stránke programy . Vzdelanie a licencie: ATVS Palestra, Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Karlova Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) Športové licencie a osvedčenia z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitnes, výživa a masáže. Venovala som sa štúdiu mnohých štýlov jogy, a to: hatha joga power joga jogová terapia tantra joga kundalini joga joga pre tehotné a po pôrode vin joga fly joga restorative joga v súčasnosti sa hlbšie venujem tantrickým tradíciám v joge a kriya joge (para a ishta yoga) Verím, že prostredníctvom jogy spoznávame nielen sami seba – Om namo narayanaya.
Čítať viac

Zapojené partie

SHOULDERSCHESTBICEPSTRICEPSFOREARMABSQUADSCALVESGLUTESLATS
Celé telo

Moja poznámka

Páči sa ti tento program? Predtým, ako si ho zacvičíš si musíš aktivovať členstvo

Klasické fitko

Svoje krivky vystavuješ na verejnosti

Jedno miesto, tí istí ľudia

Zápchy, preplnená MHD, preplnené parkoviská

Mnoho času stráveného mimo domova

Hľadanie opatrovateľky alebo fitka s detským kútikom

Musíš si obliecť drahé trendy oblečenie aby si zapadla

Keď odídeš z hodiny skôr, cítiš sa trápne

Cca 80 €/ mesiac

rounded arrowcompare

Fitshaker PREMIUM

Doma na teba nikto nepozerá

Cvič kedykoľvek chceš

Stačí prísť k zariadeniu s internetom a cvičíš

Viac času na rodinu a priateľov

Počas cvičenia môžeš strážiť deti

Cvič v pokoji aj v pyžame a nenalíčená

Cvičenie môžeš kedykoľvek prerušiť

Len null€/ mesiac

info icon

100% záruka vrátenia peňazí. Vyskúšaj PREMIUM členstvo na 2 mesiace. Ak si myslíš, že to nestojí za € mesačne, ihneď ti vrátime peniaze a zrušíme účet bez akýchkoľvek otázok a pripomienok.

warranty