Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Lady Vivian: „Krása inej ženy nám neuberá z tej našej.“

lady vivian

Veroniku Zelinku Mackovú poznáte pravdepodobne skôr pod jej umeleckým menom Lady Vivian. Je divadelnou herečkou, burlesque tanečnicou a iniciátorkou projektu Body Positive Slovakia, v rámci ktorého vedie ľudí k sebaláske a úcte k svojmu telu. Je tiež jednou z prvých členiek Bratislava Burlesque.

Ako performerka precestovala takmer celú Európu a zažila úspech v Edinburghu, Londýne, Nórsku, Rakúsku, Nemecku či Taliansku.

Veronika, alebo Lady Vivian, sa snaží presadiť pravú, plnokrvnú krásu žien a z tohto rozhovoru priam srší, že to, o čom rozpráva, aj žije a nie sú to len prázdne reči, ako sa mať viac rada. Je to proces, do ktorého sa však každá z nás môže ponoriť a posunúť sa tak o krok bližšie k sebe.

Ak máš radšej pozeranie podcastov, nech sa páči, prinášame ti ho aj vo video podobe:

Lady Vivian v podcaste správne povie, na tele je super hlavne to, že je funkčné. Poďme spolu pracovať na tom, aby nás nebolelo, dokázalo odniesť všade tam, kam potrebujeme, jednoducho, aby bolo vitálne a fit:

domáce cvičenie
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.