Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 56: Vierka Ayisi: „Prácou na sebe dokážeme zmeniť svoje podvedomé vzorce správania!“

sebarozvoj

Vierka Ayisi na ceste svojho života pochopila, že jej poslaním je vedenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónii, vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra.

Stretnúť ju môžete na hodinách jogy, meditácie, zvukoterapie či synchronizácie srdca. V rámci svojich workshopov prednáša a organizuje ženské diskusné kruhy na témy vnútornej radosti, harmónie a sily. Je súčasťou „harmonického komanda“ a v rámci štyridsaťdňovej harmonickej výzvy vás prevedie technikami, ktoré vás dokážu napojiť na svoje hlbšie ja. Prezradí aj to, ako si dobíja baterky ona sama, prečo rada trávi čas v prírode a nemá rada zimu.

Vierka nemá rada zimu a, naopak, miluje tropické krajiny a pobyty v nich osamote a v tichu.

Poď na sebe pracovať aj ty do harmonickej výzvy. Predĺžili sme možnosť prihlásiť sa do dnes (8. 11. 2021) do 20-tej hodiny:

Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.