Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 2: Katka Runa o sebaláske a sebaprijímaní

sebaprijatie
Katarína Runa, sprievodkyňa žien na ceste za lepším a plnším životom, v tomto podcaste porozpráva o tom, prečo je dôležité mať sa rada. Ako porovnávanie sa, odmietanie a strach obmedzujú naše plné žitie a hlavne − čo s tým môžeme urobiť.

Katku môžete nájsť aj na jej stránke www.katarinaruna.sk a takisto v rámci Fitshaker Harmonickej výzvy, ktorú štartujeme v novembri 2020.
Katka popri online kurzoch pre ženy a popri starostlivosti o seba a domácnosť má 3 malé deti, mačku a psa (aj muža teda :-)) a vyzerá perfektne − v plnej sile a sebadôvere.
Katka kedysi dávno robila v rádiu aj s „naším" Milanom Lieskovským a čakala, či ju po toľkých rokoch rozpozná. Keďže Milanovi téma sebalásky nič moc nehovorila (asi ju má už „zmáknutú“ :-)), premýšľal počas Katkinho rozhovoru a do konca podcastu si spomenul :-).
Podcast
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.