Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Fitshaker podcast č. 34: Získaj sebavedomie a ženskú silu pomocou Burlesque

ako získať sebavedomie

Catrice Cat je jedna z pár žien, ktoré na Slovensku robia Burlesque show – vystúpenia, kurzy a v korona období aj online hodiny. Burlesque ťa naučí uvoľniť sa do svojho tela, svojej ženskosti aj zvodnosti. Je to o tom, dovoliť si byť ženská, nech vyzerám akokoľvek. Prijať svoju vlastnú podobu ženskosti a rovnako tak krásnu rôznorodosť ostatných žien.

Totálne sexy burlesque a foto prejav Catrice Cat dopĺňa jej jemný, až hanblivý verbálny prejav. Na jednej strane divoká a na druhej nežná a hanblivá. Veď také sme snáď všetky, nie 😊?

ako byť zvodná

Vypočuj si aj ďalšie zaujímavé podcasty:

zdravie
Fotka autora
Andrea Peniaková
Inštruktorka vo Fitshakeri

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Joga a Gravid Joga v Bratislave a online (www.fb.com/cviceniaba, IG: @andrea_mindfulflow). Som tiež maminou 3-ročnej dcérky. Viesť cvičenia mi vždy dávalo veľký zmysel, pretože sú súčasťou starania sa o svoj fyzický aj duševný wellbeing. Postupom času sa stále len viac utvrdzujem, že Pilates aj Joga sú úžasné nástroje na to, ako sa cítiť vo svojom tele dobre, zdravo a vitálne. Či už je to vaše primárne cvičenie, alebo ako doplnok a podpora k ostatným športom a druhom pohybu, ktoré robíte. Teším sa na vás vo videjkách na Fitshakeri!

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.