Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Jankina premena (- 6 kg): „Byť niekde na presne určený čas bolo pre mňa veľmi stresujúce.“

„Cítim sa super a mám lepšiu kondičku.“ To sú slová Janky, ktoré nás v tomto rozhovore veľmi potešili. Janka hľadala spôsob, ako popri deťoch cvičiť a nájsť si čas na seba. My sme splnili všetky kritériá, ktoré mala, a preto s nami zhodila krásnych 6 kíl. Je to frajerka a veľmi sympatická žienka 😊. Tešíme sa, že nám poskytla rozhovor, a ty si ho môžeš prečítať práve teraz.

Janka, vy s nami cvičíte už dlhšie. Myslím, že ste s nami absolvovali už aj novoročnú výzvu. Bola pre vás tá do plaviek jasnou voľbou 😊? Čo sa vám na výzve najviac páčilo?

Áno, áno, novoročná výzva bola moja prvá. A teda po nej som pokračovala v cvičení s Fitshakerom a plavková výzva bola jasným pokračovaním 😊.

S akou váhou ste sa do výzvy pustili a na akej ste skončili 😊? Splnili ste svoj cieľ?

V januári som vážila 66 kíl, čo bol pre mňa bod zlomu. Teraz po šiestich mesiacoch vážim cca 60 kg.
chudnutie doma
 

Vieme, že ste mamička, bol aj preto Fitshaker pre vás jasnou voľbou? Vyhovuje vám možnosť cvičiť z domu, kedykoľvek máte čas?

Už dlhšie som hľadala spôsob, ako začať cvičiť, ale pri dvoch malých deťoch mi časy cvičení vo fitneskách nevyhovovali. Skrátka, byť niekde na presne určený čas bolo pre mňa veľmi stresujúce a navyše som nenašla cvičenie, ktoré by ma naozaj bavilo. Cvičenie s Fitshakerom ma však začalo baviť veľmi rýchlo. Bolo krátke, takže som to zvládala vtesnať do svojho dňa.
 

Zmenili ste počas premeny aj jedálniček, alebo ste jedli zdravo vždy? Ako vyzerá váš jedálny lístok? Čo dobré si dávate, keď máte chuť troška zhrešiť 😊?

No, časy fast foodu mám už dávnejšie za sebou a odkedy mám deti, snažím sa variť zdravo. Ja som však veľmi „fičala“ na sladkom... Po ťažkom dni som sa „odmeňovala“ čokoládou alebo čipsmi. S tým som skončila. Ešte stále si dám 2 kúsky koláča, keď pečiem, alebo kúsok torty, keď oslavujeme, ale nepečiem už každý deň a obmedzila som pečivo, čo si myslím, že dosť pomohlo.
premena
 

Ako sa cítite? V čom sa tie pocity líšia od tých, ktoré ste mali na začiatku?

Cítim sa super! Mám lepšiu kondičku. Cvičenie, pri ktorom som na začiatku zomierala, teraz dávam v pohode a ani svalovicu už nemávam. Telo si zvyklo, a keď jeden deň necvičím, chýba mi to a niekedy som schopná ešte o 22. ísť si zacvičiť.
 

Mali ste vo výzve aj obľúbeného trénera alebo trénerku, na ktorých ste sa vždy tešili?

V novoročnej výzve som si užívala tréningy s Dianou Hô Chí a Janym Landlom, teraz si užívam Dianku, ale aj Andrejku s pilatesom, ktorému som prišla na chuť.
ako schudnúť doma
 

Chceli by ste niečo odkázať Fitshakeru 😊?

Len to, že je super a že ďakujem.
 
Ak aj tebe vyhovuje cvičiť v čase, ktorý vyhovuje tebe bez toho, aby si sa niekam presúvala, nahliadni do nášho virtuálneho fitka Fitshaker.sk. Cvičiť môžeš v ktoromkoľvek programe chceš, dokonca aj ich striedať. Na výber máš až z vyše 600 tréningov:
fitshaker výzva
 
Medzi naše Fitshakeráčky patria aj tieto žienky a toto sú ich príbehy:
Erika: „Ja osobne mám najradšej, keď pri tréningu vydám zo seba všetko.“
Silvia (- 15 kg): „Na začiatku výzvy som si spravila fotky, ako už nikdy nechcem vyzerať.“
Jitkina premena: „Ležet a říkat to nejde je blbost.“
Maruškina premena: „Zrazu som pochopila, aký dar mám – zdravé telo.“
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.