Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

DARČEK: Nákupný zoznam od Miška Páleníka

čo nakupovať

Vo Výzve do plaviek 2024 sa objaví jeden z najznámejších odborníkov na výživu Michal Páleník, ktorého môžeš poznať či už zo známej televíznej šou o chudnutí, alebo ako autora knihy Vystúpte z kolotoča diét. Michal je zároveň aj spoluzakladateľom a členom správnej rady Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu.

Pripravených je 8 skvelých tém, ktoré sú nabité množstvom praktických informácií (napr. prečo je lepšie natrieť si na chlieb horčicu a nie maslo; prečo chrúmať mrkvu, keď odchádzam z práce a pod.), a rovnako aj živý webinár, kde účastníci výzvy budú môcť Miškovi položiť otázky. Okrem toho sme si pripravili aj e-bookNákupný zoznam, kde nájdeš odporúčania na konkrétne potraviny priamo od Miška.

Nákupný zoznam nájdeš aj v sekcii Na stiahnutie v záložke Ostatné PDF materiály od pondelka 6. 5. 2024.

Si zvedavá, aké veci budeme s Miškom vo videách rozoberať? Pozri si ukážky v tomto článku:

Srdečne ťa do tohtoročnej 60-dňovej Výzvy do plaviek pozývame 🤗.

Možno ťa zaujíma, čo ťa vo výzve okrem komplexného stravovania a nákupného zoznamu čaká. Pozri sa, čo máme pre teba pripravené, priamo tu 👇!

👉 Harmonogram cvičenia na každý deň s našimi profi trénermi rozdelený na 2 úrovne – pre začiatočníkov a pre pokročilých –, za ktorým stojí odborník v oblasti fitnes, pohybu, skupinových cvičení, telesnej výchovy a športovej edukológie.

👉 Motivačné videá NAKOPNI SA! Sú to rozhovory s našimi ženami o ich úžasných premenách, ale aj rozhovory s našimi top trénermi o témach, ktoré ľudí najviac trápia v procese ich premeny.

👉 K Nákupnému zoznamu získaš aj ďalší e-book ZADARMO: Recepty do 20 minút.

👉 Krásna podporujúca komunita v našej skupine Cvičíme doma s Fitshaker

👉100+ bonusov na stiahnutie, ako sú napríklad jedálničky (aj pre vegetariánov, vegánov či histaminikov), receptové e-booky (napr. Recepty do krabičky) či meditácie a videotréningy.

👉 Súťaž o skvelé ceny od našich partnerov v hodnote 3 000 €.

👉 Tvoje zdravé, spokojné a energické JA 😍🫵

Nedaj si ujsť šancu a pridaj sa k nám! Začíname už 6. mája 👇.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.