Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Teraz môžeš u nás cvičiť presne to, čo ti vyhovuje. Namixuj si cvičenia podľa seba

moj kalendar

Ak s nami už cvičíš, určite dobre vieš, že keď si vyberieš z našej ponuky nejaký program alebo výzvu, automaticky sa ti do tvojho kalendára nahrajú cvičenia na každý deň. Potom presne vidíš, čo a v akom poradí ti odporúčame cvičiť, aby si dosiahla čo najlepšie výsledky.

No vedela si o tom, že toto nie je jediná možnosť, ako si naplniť kalendár tréningmi? Cvičenia si totiž môžeš namixovať aj podľa seba. Prípadne si zmeniť len niektoré cvičenie, ktoré ti nevyhovuje (napr. kvôli dĺžke tréningu, druhu cvičenia či trénerovi, ktorý ti nie je úplne po chuti). Sama si tak tvorcom svojho tréningového plánu presne podľa svojej preferencie.

I keď sa snažíme pripraviť programy tak, aby vyhovovali čo najväčšej skupine ľudí, je nám jasné, že každý z nás je jedinečný, a preto ti dávame priestor, aby si si mohla vybrať a zmeniť, čo uznáš za vhodné. Nech ti každé cvičko robí čo najväčšiu radosť 😊.

Ako si zostaviť vlastný harmonogram cvičení?

O pár dní chystáme mini výzvu na držanie tela. Nemáme ju nahodenú ako program na stránke, no pripravujeme k nej harmonogram cvičení, ktorý budeš mať k dispozícii. A ty si môžeš tieto cvičká pekne nahrať do svojho kalendára, aby si ich mala pripravené, keď budeš mať chuť dať si svoju polhodinku😊.

Poďme si na príklade nastavenia cvička k tejto mini výzve ukázať, ako výmena cvičenia v kalendári funguje. Je to naozaj jednoduché:

1. Otvor si svoj kalendár a klikni na dátum 11. marec (je to deň, keď sa táto mini výzva začína).

2. Zobrazí sa ti cvičko, ktoré máš naplánované na tento deň. Ak ho chceš zameniť za iné, klikni vpravo na ikonku „3 bodky“ a textík „Vymeniť cvičenie“.

cvičenie doma pre ženy

3. Potom si nájdi cvičko, ktoré sa ti páči (ak ideš do mini výzvy, toto je cvičenie 1.dňa). Do vyhľadávania môžeš dať konkrétny názov preferovaného cvičenia, no môžeš využiť aj filter alebo si vybrať z obľúbených tréningov či zo živých prenosov. Tých možností je veeeľmi veľa a všetko záleží len na tvojom vkuse.

tréning

4. Nakoniec len klikni na vybrané cvičenie, a keď pri ňom zaškrtneš prázdne okienko vpravo hore, rozsvieti sa tlačidlo „Vymeniť cvičenie“. Odklikni ho a hotovo. Cvičenie v kalendári máš vymenené.

chudnutie

5. A takto vieš postupne upraviť v kalendári aj ďalšie cvičenia.

Môžeš si to pekne otestovať, keď spustíme mini výzvu na držanie tela. Štartujeme už 11. marca a veľmi ti ju odporúčame. Tešíme sa na teba 😊.

zdravý chrbát
Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktorka vo Fitshakeri

Milujem poctivé veci, nechávam sa inšpirovať šikovnými ľuďmi a bavím sa knižkami, varením a ďalšími maličkosťami, ktoré prináša každý deň. Robím veci, ktoré mi prinášajú radosť a tie zvyšné obmedzujem na minimum. Som veľký fanúšik dobrého jedla, kvalitných potravín, pozitívneho myslenia a všetkého zdravého. A myšlienky z týchto oblastí budem s vami rada zdieľať.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.