Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Exkluzívny DARČEK len pre premium členov: E-book so 44 vianočnými receptami

recepty na vianoce

Opäť po roku sme pre našich skvelých premium členov ako poďakovanie pripravili vianočný e-book. Na jeho výrobe sa okrem Fitshaker tímu podieľali naši redaktori, tréneri aj výživári. Spolu sme dali dohromady až 44 chutných receptov.

E-book budeme našim premium členom posielať presne na Mikuláša 6. 12. ráno, a rovnako ho nájdu aj v sekcii na stiahnutie v záložke Vianočné e-booky.

Aké recepty sme do e-booku pripravili?

V e-booku nenájdeš len sladkosti, ale rovno hotové menu. Začneme raňajkami. Namiesto vyjedania vianočných koláčikov hneď od rána skús začať svoj deň výživnými raňajkami. Ako inšpirácia ti môže poslúžiť až 10 receptov, ktoré sme do e-booku ukryli.

lievance recept
zapekane vlocky
zdrave ranajky

Ďalej sme si pripravili až 8 hrejivých polievok, nech odľahčíme trávenie po sviatkoch. Nebudú chýbať ani tipy na štedrovečernú rybu či ďalšie 4 hlavné jedlá, ktorými si môžeš spestriť voľné dni. Jedlá sú však vhodné na celé zimné obdobie, nemusíš ich pripraviť len počas Vianoc.

hubová polievka
losos s batatmi
cestoviny s tekvicou

Samozrejmosťou v e-booku budú recepty na sladké koláčiky. Ukážeme si 7 koláčov, ktoré pečieme vcelku na plechu a sú buď ochutené plnkou, alebo inou posýpkou. Potom to budú 4 recepty na drobné pečivo.

Na záver e-booku sme pridali aj pár slaných receptov, ktoré sa hodia, napr. keď príde návšteva či na silvestrovské oslavy. Nájdeš tam recept na zaujímavé obložené chlebíčky, šunkové rolky, parmezánové krekry, lososovú nátierku aj dip z pečených paprík. E-book ukončíme receptami na hrejivé nápoje.

obcerstvenie na silvestra
hrejivý hruškový nápoj

Celkovo nájdeš v e-booku až 44 receptov. Veríme, že je z čoho vyberať a nájdeš si medzi receptami zopár takých, ktoré vyskúšaš.

Chýbajú ti ešte nejaké darčeky pod stromček? Pozri si aj náš e-shop, kde toho nájdeš kopec – od kolekcie oblečenia cez skvelé fitnes pomôcky až po chutné zdravé potraviny.

vianočné darčeky
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Redaktor vo fitshakeri

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.