Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Všetky svoje OBĽÚBENÉ články a videá môžeš mať pokope. Ako na to?

oblubene

Rada sa túlaš po našom Fitshaker blogu a hľadáš inšpirácie či už na zdravé varenie, alebo zaujímavé články, vďaka ktorým sa vieš dostať na „zdravšiu vlnu“? No stáva sa ti, že občas nájdeš skvelý recept alebo zaujímavý článok, keď sa chceš však k nemu vrátiť, nevieš ho ani za nič znova nájsť?

Tak toto naše dnešné odporúčanie ti dokáže veľmi uľahčiť život.

Možnosť ukladať medzi obľúbené je dostupná len pre registrovaných užívateľov.
fitshaker

Vedela si o tom, že články či cvičenia si vieš označiť srdiečkom, a tak sa dostanú medzi tvoje Obľúbené? Túto možnosť nájdeš v úvode alebo závere každého článku.

cvičenie na doma

Vo svojom profile sa k nim potom jednoducho kedykoľvek preklikneš a vieš si znova prečítať, čo ťa zaujalo, a archivovať si to tak dlho, ako len potrebuješ. Pokojne aj navždy 😊.

zdravá výživa

To však nie je všetko. V sekcii Obľúbené si vieš zvlášť ukladať obľúbené cvičenia, ktoré tak už nikdy medzi tisíckami ďalších nestratíš, ale i obľúbené články.

Vlastné kolekcie obľúbených cvičení či článkov

Úplne skvelé je, že si vieš vytvárať aj nové kolekcie, aby si sa ľahko vo svojich obľúbených položkách vyznala.

tréningy na doma
Takto si napríklad môžeš vytvoriť kolekciu cvičení či receptov, ktoré chceš vyskúšať, prípadne podcastov, ktoré ťa najviac zaujali, alebo článkov, ktoré si rada prečítaš ešte raz.

Ako to vieš urobiť?

Je to nesmierne jednoduché. Poďme si to vysvetliť krok za krokom.

  1. Preklikni sa do sekcie Obľúbené vo svojom profile.
  2. Na pravej strane nájdeš možnosť + Nová kolekcia. Sem napíš názov kolekcie, napr. Zdravé recepty, a klikni na Potvrdiť. Týmto máš kolekciu vytvorenú.
  3. A keď objavíš na Fitshaker blogu článok či recept, ktorý by sa ti sem hodil, klikni na srdiečko pri ňom a priamo na názov kolekcie, kam si ho chceš uložiť. To isté platí aj pre cvičenia, videorecepty a archív videí a pod.
  4. Hotovo! Článok je uložený a ty si postupne môžeš vytvárať zbierku svojich obľúbených článkov, cvičení či iných videí.
zdrave recepty

Nehodí sa ti dané video alebo článok do žiadnej z tvojich vytvorených kolekcií? Nič to! Priamo pri ukladaní videjka či článku do obľúbených si môžeš novú kolekciu jednoducho vytvoriť. Pozri sa, ako na to:

posilnenie vrchnej casti tela

Boli pre teba tieto informácie užitočné alebo si ich už poznala? Prípadne využiješ? Dúfame, že áno a svoj profil si tak pekne prispôsobíš sebe, aby si v ňom našla všetko, čo ťa zaujíma na jednom mieste. Pekne prehľadne a zorganizovane. Nech sa ti v tom darí 😊.

Ak chceš využívať tieto výhody, staň sa aj ty naším členom.

online cvičenie
Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktorka vo Fitshakeri

Milujem poctivé veci, nechávam sa inšpirovať šikovnými ľuďmi a bavím sa knižkami, varením a ďalšími maličkosťami, ktoré prináša každý deň. Robím veci, ktoré mi prinášajú radosť a tie zvyšné obmedzujem na minimum. Som veľký fanúšik dobrého jedla, kvalitných potravín, pozitívneho myslenia a všetkého zdravého. A myšlienky z týchto oblastí budem s vami rada zdieľať.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.