HARMÓNIA TELA A DUŠE – Rovnováha a silný core tela

Info o videu:

Od začiatku cvičenia sa pokúsime upriamiť všetku pozornosť na seba samú. Po náročných dňoch si to zaslúžime! V doske precvičíme bruško a paže. Následne sa povenujeme koordinácií v pozícií tanečníka, výpadoch a lastovičke. Po cvikoch v stoji budeme hľadať rovnováhu aj v sede v pozícií kolísky. Cvičenie ukončíme cvičením zameraným na rovnováhu stredu tela a zaslúženou relaxáciou!

Pomôcky: podložka na cvičenie

NESTAČILO TI? Pilates cvikmi za krásnym bruškom

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Yoga, Gravid Yoga, BabyBalance v Bratislave, kde pôsobím ako lektorka už vyše 10rokov. Zacvičiť si so mnou môžete aj keď nie ste v Bratislave, a to online cez Fithaker. Pilates - na posilnenie tela, spevnenia stredu tela a pre zdravý chrbát. Mindfulness Yoga v mojom podaní je zameraná hlavne ...

Zobraziť viac

Komentáre