HARMÓNIA TELA A DUŠE – Pilates cvikmi za krásnym bruškom

Info o videu:

Jednoduchá a zahrievacia kombinácia na úvod nás zahreje a pripraví naše telo aj myseľ. Na cvičenie sa budeš určite tešiť. :-) Doprajeme si zaujímavú variáciu dámskeho kliku, hojdačku, budeme rolovať chrbátik a mnoho ďalšieho. Chrbátik precvičíme v sede, stoji aj na štyroch. Čaká nás dynamická zostavička, zamakáme si a bruško dostane zabrať. To však predsa chceme nie? :-) Na záver svojmu brušku poďakujeme, prijmeme ho a budeme akceptovať. Veď je našim parťákom na ceste za zdravším a krajším ja! :-)

Pomôcky: podložka na cvičenie

Info o cvičení

V tejto výzve budeme spolu objavovať svoju vnútornú krásu, harmóniu a radosť zo života. Telo si budeme hýčkať pravidelným cvičením Jogy a Pilatesu a myseľ naladíme na pozitívnu vlnu prostredníctvom meditácií. Do toho zdravé stravovanie a množstvo krásnych videí o zlepšovaní svojho JA.

Jednou vetou: Objavovanie harmónie tela a duše prostredníctvom cvičenia a unikátneho programu na 40 dní.

Potrebné pomôcky: Podložka na cvičenie

Vhodné pre: každého (začiatočníkov i pokročilých)

Ciele: Nájsť životný balans, zrelaxovať myseľ aj telo.

Inštruktorka

Andrea Peniaková

Som inštruktorka cvičení Pilates, Mindfulness Yoga, Gravid Yoga, BabyBalance v Bratislave, kde pôsobím ako lektorka už vyše 10rokov. Zacvičiť si so mnou môžete aj keď nie ste v Bratislave, a to online cez Fithaker. Pilates - na posilnenie tela, spevnenia stredu tela a pre zdravý chrbát. Mindfulness Yoga v mojom podaní je zameraná hlavne ...

Zobraziť viac

Komentáre