Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

BONUSový e-book na stiahnutie pre členov: Vzorový redukčný jedálniček na 14 dní

chudnutie jedálniček

Pre účastníkov 40-dňovej výzvy Reštart po lete sme v spolupráci s certifikovanou výživovou poradkyňou Ivkou Maheľovou pripravili jedálniček na chudnutie. Jedlá v jednotlivých dňoch sú vyskladané tak, aby spolu dávali cca 1 500 – 1 700 kcal. Každý deň je zložený z raňajok, obeda, večere a zo snacku, ktorý si môžeme dopriať na desiatu alebo olovrant.

Jedlá sú sezónne, vhodné na jeseň. Nebudú chýbať recepty s tekvicou, so slivkami, s jablkami, hruškami, hubami či koreňovou zeleninou.

Pozri si malú ukážku, na aké recepty sa v ňom môžeš tešiť:

E-book nájdu všetci premium členovia aj v sekcii Na stiahnutie v záložke Jedálničky.

Ak ešte nepatríš k našim premium členom, vedz, že podobné darčeky pripravujeme pravidelne.

Pridaj sa k nám aj ty. Napríklad teraz s nami tisícky žien cvičia v 40-dňovej výzve Reštart po lete, kde nás čaká nielen pestrý harmonogram cvičenia, ale aj výživné videá s inšpiratívnymi hosťami (ukážky si pozri v tomto článku), kopec podpory a na konci skvelé výsledky :-).

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.