Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Stiahni si svoj DARČEK: E-book Recepty do krabičky len pre PREMIUM členov

recepty do krabičky

Nech ťa názov e-booku Recepty do krabičky nemätie. Nepôjde o žiadnu krabičkovú diétu.

Do e-booku sme vybrali recepty, ktoré sa dajú jednoduchšie vziať so sebou napr. do práce alebo na dlhšie cesty, túry či v lete na kúpalisko. A chutia rovnako výborne teplé aj studené. V našom výbere nechýbajú ľahké jedlá, ako sú šaláty, rôzne zeleninové placky, wrapy či toasty. Celkovo 20 skvelých receptov.

E-book nájdeš v sekcii Na stiahnutie v časti Receptové e-booky od 15. 5.

Jednotlivé jedlá si môžeš doplniť podľa seba, k plackám sa určite bude hodiť kopec zeleniny, fazuľová nátierka sa dá jesť na štýl hummusu, čiže si do nej môžeš namáčať surovú nakrájanú mrkvu, uhorku či napr. kaleráb.

Takisto si môžeš prispôsobiť náplň vo wrapoch či bielkovinu v šalátoch. Namiesto kuraciny či tuniaka z konzervy použi tofu alebo opečené krevety.

Veríme, že sme ťa inšpirovali a nabudúce si pripravíš niečo z tejto ponuky a vezmeš so sebou, nech už pôjdeš kamkoľvek 😉.

Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.