Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

YOGA na Fitshakeri: cvičenie proti stresu, na podporu imunity aj pre rovnováhu tela a duše

„Chcela by som aspoň na chvíľku pokoj!“ Stáva sa ti, že si to náročnom dni povieš? Bývaš unavená fyzicky i psychicky? Chcela by si svojmu telu dopriať kvalitný čas a poďakovať sa mu za všetko, čo spolu zvládate? V tom prípade máme program dokonalý pre teba. YOGA. Odlož všetky starosti a vydaj sa s nami na cestu spoznávania nepoznaného. V dynamickom tempe zapojíš všetky svaly, zlepšíš si silu, flexibilitu a vypracuješ si krásnu, zdravú postavu. Zabudneš na všetky problémy a načerpáš nový prílev energie. Hlava sa vyprázdni a do tela vstúpi nový pocit radosti a uvoľnenia.

Krátko a stručne o programe YOGA

Cvičenia a zostavy, ktoré ti pomôžu stíšiť sa, príjemne zrelaxovať, ponaťahovať a zbaviť myseľ stresu i všetkých starostí.

S akými trénermi sa v programe YOGA stretnem?

Úprimne? Na trénerskú zostavu v programe YOGA sme veľmi pyšní. Svoje sily v nej spájajú odborníci na rôzne typy jogy. Power jogu si užiješ s Nikol Chovancovou. Stálicou, na ktorej tento program vyrástol. :-) Hatha jogu s Vandou Gallo. Mindulness jogu pre teba pripravuje Andrejka Peniaková a niekoľko špeci zostáv tu natočil aj Fredy Ayisi.
power joga
 

Koľko tréningov v programe nájdem?

Štyria tréneri natočili viac než 80 joga videí s mimoriadne rozmanitým zameraním. :-)
 

Je pre začiatočníkov alebo pokročilých?

Pri joge je dôležité ujasniť si jednu vec. Je pre každého. Každý ju zvládne cvičiť v rámci svojich fyzických možností, skúseností a cieľov. :-) Spája to najlepšie z najlepšieho pre telo aj dušu.
Je vhodná pre všetky vekové kategórie a aj pohlavia. O čom sa presvedčíš aj v samotných tréningoch. S inštruktormi cvičia aj muži, mladé kočky aj šarmantné dámy. 
cvičenie jogy
 

Aké ciele pomôže program YOGA dosiahnuť a komu sa bude páčiť?

Predstav si svoj deň. A teraz si z neho vyber chvíle, kedy potrebuješ načerpať energiu. Je to ráno? Pred spaním, alebo po príchode z práce?
Práve v tejto chvíli môžeš zahodiť všetky starosti a vydať sa na cestu poznávania nepoznaného. V dynamickom tempe zapojíš všetky svaly, zlepšíš si silu, flexibilitu a vypracuješ si krásnu, zdravú postavu. Zabudneš na všetky problémy a dostaneš sa k extra porcii energie. Hlava sa vyprázdni a do tela vstúpi nový pocit radosti a uvoľnenia. 
Ak je tvojím cieľom vytvorenie harmónie medzi telom, dušou a mysľou, budeš tento program milovať. 
joga cvicenie
 

Aké zaujímavé a špeciálne cvičenia v programe nájdem?

O špeciálne zostavy nie je v tomto programe núdza. :-) Nájdeš tu napríklad tieto zostavy:
👉 proti stresu.
👉 pre lepší spánok.
👉 vhodné počas menštruácie,
👉 navrhnuté pre bežcov a športovcov,
👉 na rozprúdenie metabolizmu,
👉 na podporu imunity,
👉 proti bolestiam hlavy a migrénam.
cvičenie proti stresu
 

Aké sú ohlasy žien, ktoré tieto tréningy absolvovali?

 
Marianka P.: „Predtým som cvičila jogu raz a nebavila ma... ale teraz ma to nejako chytilo a dokonca mi je málo :-). Ďakujem!“
 
Agi G.: „Úplne perfektné cvičenie, skvele som si oddýchla. Ďakujem Nikol :-). Máš veľmi upokojujúci hlas, robíš to úžasne! ;-)“
 
Janka S.: „Táto joga bola moc krásna. Miestami až umelecká. Niektoré cviky som neurobila presne, musím ich ešte niekoľkokrát vidieť. Teším sa!“
 
Lucka C.: „Ďakujem za toto cvičenie. Niekedy mám pocit, že máte nejakú vešticu, ktorá presne vie, čo v daný deň potrebujem.“
fredy ayisi joga
Cvičenie jogy nie je o tom, že musíš hneď zvládnuť všetky cvičenia tak ako tréneri. Ani oni to kedysi nedokázali. No pravidelným tréningom si vieš zlepšiť svoju ohybnosť a silu a časom ich dokážeš aj ty. Dôležité je, aby si sa v joga polohách cítila príjemne (jemné pnutie je v poriadku) a nechávala svoje telo, nech sa prekonáva. ;-)
 
Ak ťa tento program zaujal, radi ťa v ňom uvidíme:
yoga
 
Vyskúšaj si pozrieť aj tieto zostavy, aké cviky môžeš v joge čakať:
5 joga cvikov na podporenie jarnej očisty
O čom je Mindfulness joga s Andrejkou?
6x joga pozície na vybudovanie vôle a sily
Joga cvičenie na lepšiu náladu
Joga cviky na naštartovanie spomaleného metabolizmu
Fotka autora
Baška Línek
Redaktor vo Fitshaker

Nepoznám nudu a stereotyp. Snažím sa vždy „bojovať na viacerých frontoch“, pričom ich spoločným znakom je pocit spokojnosti, naplnenia a lásky. Svoju nekončiacu zvedavosť prenášam do zaujímavých rozhovorov, kreativitu do zdravých alternatívnych receptov a lásku do každej činnosti, ktorú robím. Čas chcem tráviť zmysluplne a osožne pre seba aj svojich blízkych. Milujem hory, jógu, bike, bežky, dlhé prechádzky, beh, turistiku, komiksy, čítanie a najviac zo všetkého svojho manžela, rodinu a priateľov. Verím, že kúsok pozitívneho myslenia, ktoré je dôležitou súčasťou môjho života, prinesiem prostredníctvom článkov, receptov, príspevkov a správ aj do toho tvojho. :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.