Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Výzva do plaviek 2018: Ako získať sexy postavu za 60 dní?

premeny
Letná dovolenka je už za rohom, no ty pri pohľade do zrkadla nie si spokojná s tým, čo tam vidíš? Až doteraz ti to nevadilo, pretože voľnejšie oblečenie dokáže čo to ukryť? Myslíš si, že už je neskoro začínať na sebe niečo meniť? Omyl!!! Aj za 60 dní môžeš s premakaným plánom dosiahnuť viac, ako si vieš teraz predstaviť. Čítaj ďalej a dozvieš sa viac. ;-)

Pripravili sme pre teba 60-dňovú Výzvu do plaviek 2018. Naučíš sa chudnúť s rozumom a raz a navždy. Predstavíme ti pekne po poriadku, čo ťa v nej čaká:

1. Online cvičebné video na každý deň

Každý týždeň dostaneš rozpis videí na nasledujúcich 7 dní. Harmonogram cvičení bude zostavený tak, aby si za daný týždeň spaľovala tuky (v intervalových a kardio cvičeniach), posilňovala a budovala svaly, zároveň ich aj regenerovala (pri strečingu, joge a pilatese). Každé cvičebné video bude zhruba do 30 minút. Ak ti nebude stačiť, vždy bude pre teba pripravené aj bonusové video. A naopak, ak bude nami navrhnutá verzia videa náročnejšie, budeš mať k dispozícii aj ľahšiu alernatívu.
Vo videách sa budeš stretávať s najlepšími slovenskými a českými trénerkami, ako napríklad s Maggie Kažimírovou (profesionálna trénerka a majterska Európy Bikini Fitness ), Olinkou Bartalskou (s ňou budeš "plakať" pri HIIT cvičeniach), s Vandou Dita Gallo (profesionálnou lektorkou jogy s certifikátmi z ďalekej Indie), s Leou Grančič (pri jej cvičeniach neostane tričko suché), s Jankou Budayovou (intervalové cvičenia budú vaše), s Andrejkou Peniakovou (zregenerujete spolu pri pilatese), s Jankou Jánošíkovou (budete spolu formovať svaly). A možno budú aj nejaké prekvapenia. ;-)
cviky na chudnutie
 

2. Stravovacie videá s profi výživovou poradkyňou, odborníčkou na správnu životosprávu a populárnou osobnosťou Mirkou Luberdovou

Bez zmeny stravovacích návykov to nepôjde. Darmo sa budeš snažiť formovať postavu do plaviek, ak po ťažkom tréningu nahádžeš do seba čosi mega nezdravé. Ale rovnako to nepôjde ani v prípade, že budeš držať nezmyselné hladovky či diéty. Preto ti každú nedeľu pripravíme video, kde sa dozvieš kopec zaujímavých (a hádam aj nových) informácií o strave. Nebudú chýbať témy ako: termický efekt potravín, rozoberieme jednotlivé makroživiny (sacharidy, tuky, bielkoviny), či si povieme niečo o lepku a laktóze. A nezabudneme ani na zdravé recepty. ;-)
 

3. Pravidelná dávka motivácie a podpory

Aby si to po prvých pár dňoch nevzdala, postaráme sa o to, aby si vydržala v počiatočnej motivácii. Pre tento účel bola založená špeciálna skupina na Facebooku, kde ťa nebudeme motivovať len my, ale aj vy navzájom. A ak budeš mať krízu, prípadne sa budeš chcieť poradiť, táto naša Fitshaker rodinka (ako sa navzájom nazývame) tu bude pre teba. ;-)
Ale nezabudneme aj na dávku motivácie v pravidelných newslettroch zhruba 3-4x do týždňa. A ak ťa najviac baví Instagram, vedz, že aj tam nájdeš poriadnu dávku motivácie.
A nezabudnime ani na náš blog, kde ťa každý deň čaká nová dávka motivácie, či inšpirácia na zdravý recept. A pokiaľ miluješ nástenky, na našom Pintereste si tiež prídeš na svoje.
Pamätaj si, že na ceste za zdravším JA ťa budeme sprevádzať aj my všetci ostatní. ;-)
chudnutie
 

4. Hráme o 21 fantastických cien

Z roka na rok je vás čoraz viac a pre nás je stále ťažšie vybrať len 11 výherkýň. Preto sme sa rozhodli urobiť to toho roku trošku veselšie a vyhrať vás bude môcť dvojnásobne viac. Paráda, však? Samozrejme zvíťazíte všetky už len tým, že nabehnete na zdravé návyky a zmeníte svoje postavy k lepšiemu. Ale vecné ceny potešia vždy. Na toto sa môžeš tešiť:
Kategória žien, ktoré mali pred výzvou do 70 kg, súťažia o:

 • vegan parfem EDP Mythique Iris 50 ml + roll-on Mythique Iris 10 ml v hodnote 87 € od bioparfemka.sk

 • balíček kokosových a iných zdravých pochutín v hodnote takmer 66 € od Ty kokos!

 • balíček kníh Z fitka do kuchyne 1, 2 a 3 v hodnote 63,80 €

 • 60 € poukážka na nákup plaviek na saxana.sk

 • raňajkový balíček Gabby´s granola v hodnote 60 €

 • chrumkavý balíček Yes chips v hodnote takmer 60 €

 • balíček prírodnej kozmetiky na opaľovanie od olival.sk v hodnote cca 60 €

 • balíček zdravých kozmeceutík Larens v hodnote cca 42 € od Zdravá pleť


Kategória žien, ktoré majú pred výzvou nad 70 kg, súťažia o:

 • celodennú vstupenku pre 2 osoby VITAL PACKET od Aquapark Poprad v hodnote 68 €

 • balíček zdravých potravín Ravita vo fairtrade nákupnej taške + smoothie mixér Sencor v hodnote cca 65 €

 • ročné členstvo vo Fitshakeri v hodnote 59 €

 • balíček zdravia od biodiacelia.sk v hodnote cca 50 €

 • raňajkový balíček Gabby´s granola v hodnote 60 €

 • balíček prírodnej kozmetiky na opaľovanie od olival.sk v hodnote cca 60 €

 • organický kozmetický balíček od bioruža.sk v hodnote cca 55 €

 • balíček zdravých kozmeceutík Larens v hodnote cca 42 € od Zdravá pleť


 

POZOR! Budú aj špeciálne ceny!

Rozhodli sme sa pripraviť aj zopár špeciálnych cien. Čo to znamená? Vieme, že niektoré ste s nami absolvovali už nejednu výzvu a vaše pokroky sú viditeľné o čosi pomalšie, ako u ostatných. Prípadne počas výzvy nechudnete, ale naopak formujete postavu, čím niekedy dokonca priberiete. A keďže chceme oceniť čo najviac z vás, rozhodli sme sa vytvoriť špeciálnu kategóriu, ktorá nebude limitovaná váhou.
Jednoducho v nej pri posudzovaní vyberieme tie z vás, pri ktorých budeme najviac pociťovať, že by si ocenenie zaslúžili, hoci sa do predchádzajúcich 2 kategórií nedostali.
A aké ceny v tejto špeciálnej kategórii budú?

 

Hlavná cena Výzvy do plaviek 2018

Hlavnou výhrou bude pobyt pre 2 osoby na 2 noci v najmodernejšom wellness hoteli v Tatrách Horizont Rezort **** s polpenziou a neobmedzeným vstupom do Mountain Wellness. Hotel sa nachádza sa len 2 km od centra Tatranskej Lomnice.
Hotel ponúka široké možnosti trávenia voľného času, vysoký komfort služieb a najmodernejšie vybavenie aj pre tých najnáročnejších hostí. Nie nadarmo bude pobyt v ňom hlavnou výhrou pre jednu z vás. Tvoja usilovnosť, ktorú vynaložíš počas 60-ich dní bude odmenená ponorením sa do ticha prírody, kde sa ti dostane zaslúženého relaxu. Budeš si môcť vychutnať wellness, nádherné výhľady na tatranské štíty, proste dokonalý oddych.
ubytovanie
Tak čo, presvedčili sme ťa, že sa oplatí zapojiť sa? Získať vysnívanú postavu nie je vôbec nemožné. Registruj sa ešte dnes na www.fitshaker.sk/vyzva/.
Začíname už 2.mája 2018!
výzva
 
A aby sme ťa presvedčili, že to naozaj ide, pozri si príbehy žien, ktoré s nami vo výzvach boli a toto dosiahli:
V Novoročnej výzve 2018 s nami dosiahli ženy aj takéto výsledky
Víťazka Výzva do plaviek 2018 schudla 6 kg aj popri malom synčekovi na materskej
Čo dosiahli ženy v Novoročnej výzve 2017? Toto sú ich úspechy
Fotka autora
Katarína Vrbičanová
Head of Content

Moje telo je to jediné, s kým musím prežiť celý život. Nie je to len klišé fráza, ale niečo, podľa čoho sa snažím žiť. Rada objavujem nové zdravé recepty, obklopujem sa pozitívnymi vecami a zbožňujem pohyb. Táto trojkombinácia je pre mňa dôvod, prečo som aj ja súčasťou Fitshakera :-)

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.