Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Nový darček pre PREMIUM členov: Jarné zelené bylinky

bylinky na jar

Pre PREMIUM členov sme aj v apríli pripravili darček, ktorý nájdeš v sekcii na stiahnutie. Jar je už v plnom prúde a k nej neodmysliteľne patria i zdravé zelené rastlinky. Bylinky, ktoré možno rastú v tvojej záhrade a ani si netušila, akú majú liečivú moc 😊.

Pripravili sme ťahák, kde nájdeš 9 zelených byliniek, s ktorými sa stretneš počas jari, a infošky, kedy ich zbierať, ktoré ich časti a na čo nám vedia poslúžiť. Okrem nich si (nielen) na jar môžeš doma pripraviť aj klíčky, ktoré sú úžasnou zásobárňou živín. V ťaháku sa čo-to dočítaš i o nich.

Tento ťahák nájdeš v sekcii na stiahnutie už od 14. 4.

Staň sa i ty PREMIUM členom a získaj tento darček už 14. 4. Určite ti bude počas jarných dní parádnym pomocníkom, ako môžeš posilniť svoje zdravie a podporiť imunitu 😊.

Fotka autora
Romana Cibulková
Redaktor vo Fitshaker

Milujem poctivé veci, nechávam sa inšpirovať šikovnými ľuďmi a bavím sa knižkami, varením a ďalšími maličkosťami, ktoré prináša každý deň. Robím veci, ktoré mi prinášajú radosť a tie zvyšné obmedzujem na minimum. :-) Som veľký fanúšik dobrého jedla, kvalitných potravín, pozitívneho myslenia a všetkého zdravého. A myšlienky z týchto oblastí budem s vami rada zdieľať.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.