Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Nina Menkynová: Objavenie a uzdravenie vnútorného dieťaťa 2

vnútorné dieťa

Tento rozhovor je pokračovaním témy vnútorného dieťaťa v nás, ktorý ste mohli počúvať v minulej epizóde.

Nina je terapeutka, koučka, lektorka, píše články a veľa publikuje . Zameriava sa najmä na individuálny koučing, terapeutickú prácu, ale aj na tímový koučing a nadstavbové tréningy mäkkých zručností. Ako psychologicky orientovaná terapeutka sa orientuje na osobnostný rozvoj, vzťahové záležitosti, facilitáciu konfliktov a profesionálny sprievod pri procesoch osobnej transformácie. Okrem toho už takmer 15 rokov učí jogu. Zo začiatku jej jogu a terapeutickú prácu ani nenapadlo prepájať. Čoraz viac však vníma prepojenia medzi naším telom a mysľou, dušou, emóciami. Pracuje s touto synergiou a využíva jej hĺbku. Venuje sa tiež systemickým konšteláciám a aj v tejto súvislosti sme sa rozhodli rozobrať tému konceptu vnútorného dieťaťa.

Dozviete sa:

  • Čo znamená, keď je naše vnútorné dieťa zranené?
  • Ako sa to prejavuje v dospelosti?
  • Ako ho vieme „poliečiť“ a prerámcovať prebraté vzorce?

Vnímaj, pátraj a buď zvedavá na to, čo sa ukrýva v tebe. U nás nájdeš nielen mnoho inšpiratívnych videí s odborníkmi, ale programy zamerané na ukľudnenie duše a myšlienok. Objavuj s nami seba samú ❤️.

online cvičenie
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.