Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Kika Belicová: „Vráťme sa do tela a mysle detí.“

deti

Kika je nadšenkyňa jogy a hravej edukácie detí. Práve tie ju priviedli k podstate a hlbšiemu zmyslu jej života.

Od narodenia dcérky Hanky sa vzdeláva v téme alternatívne, projektové a zážitkové učenie. Robí kurzy, webináre a vyučuje deti v škôlkach i na školách. Aktuálne spolupracuje s Novoškolou v Zlatých Moravciach.

Okrem toho robí kurzy detskej jogy a je autorkou knihy a edukatívnych kariet Malá Haňa (aj v angličtine). Kniha i karty spolu vytvárajú koncept, ktorého cieľom je prepojenie pohybu a učenia hravou formou, rozvíjanie rešpektu, úcty, empatie, nadhľadu i vďačnosti.

To všetko sú témy, ktoré patria nielen k joge, ale aj bežnému životu. Ruch, rýchlosť doby však neumožňujú tieto témy preberať preventívne, s plnou koncentráciou. Väčšinou sa riešia až vtedy, keď sa vyskytne nejaký problém. Príčina ostáva hlboko v detskej duši a je potrebné o nej v bezpečnom prostredí hovoriť.

Viac informácií o Kike, jej projekte a knihách nájdete na malahana.sk.

Nové epizódy podcastov ti prinášame pravidelne každý týždeň. Vypočuj si rozhovory aj s inými inšpiratívnymi hosťami:

podcasty
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.