Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Miriama (-4 kg): „Dnes, aj vďaka Honzovi a jeho ponožkám, dávam drepy ako násťročná.“

chudnutie vďaka cvičeniu

Miriamka nám prezradila, čo pre ňu znamená pohyb, cvičenie a zdravý životný štýl. Aké výsledky sa jej podarilo dosiahnuť a ako vyzerala cesta k novej postave, si prečítaj hneď teraz.

Miriamka, čo pre vás znamená cvičenie, pohyb a šport?

Pohyb pre mňa celkovo predstavuje relax, neskutočne šťastný a vyčerpávajúci dobrý pocit hneď po cvičení, šport má vynikajúci vplyv na zdravie, kondičku a v mojom prípade aj na pleť.

ako rychlo schudnut doma

Ako ste sa dozvedeli o Fitshakeri? Prečo ste sa rozhodli práve pre výzvu s nami 😊?

Fitshaker som zaregistrovala vďaka reklame na sociálnych sieťach. Nejaké výzvy som už absolvovala, takže mám dobré skúsenosti, čo sa týka vedenia inštruktorov a striedania intenzity i štruktúry cvičebného plánu. Nemusíte v daný deň uvažovať, čo cvičiť. Je to skutočne pohodlné.

nedarí sa schudnúť

Keď sme už pri výzve, páčila sa vám 😊? Užili ste si ju? A hlavne, splnila vaše očakávania?

V každej výzve oceňujem rozmanitosť koncotýždňových náučných videí so stále sa meniacimi výživovými poradcami. Neskutočne som si ju užila, miestami som prekonávala samu seba a moja kondička výrazne stúpla. Konečne mi vidieť nejaké to svalstvo, hlavne pekáč, ale na povrchu sa ešte hanbí ukázať.

Čakala som väčší úbytok váhy, ale vcelku som spokojná, lebo centimetre potešili. Úspech je pre mňa 17 kilogramov dole počas 6 mesiacov. Problémom bolo zladiť cviky s mojou diastázou, ešte stále to nie je okej.

Nedám sa však zastaviť, aj keď mi kilá stoja aj mesiac a viac. Základ je neprestať, zaujímať sa o to, čo si vložím do úst, a položiť si otázku, kam smerujem tým, čo robím, čo je cieľom, a hlavne to, či som ochotná brať pohyb ako súčasť života alebo len oddrieť výzvu a koniec.

Sama za seba poviem, že bez pohybu som bola nenaplnená, podráždená a ubolená.

Dnes, aj vďaka Honzovi a jeho ponožkám, dávam drepy ako násťročná.

ako schudnúť zdravo

Keď porovnáte pohľad do zrkadla na seba pred a po výzve, v čom sa líšili emócie vo vás? Opíšete nám to 😊?

Hlavne v odraze. Poviem vám, veľmi nerada som chodievala okolo zrkadla, jeho odraz ma trošku deprimoval.

Dnes sa pred ním zastavím, poviem pár lichôtok, pošlem si božtek a poviem – IDEŠ, CICA.
ako cvicit doma a schudnut

Cvičili ste pravidelne každý deň alebo občas prišiel aj deň, keď ste videjko vynechali? Čo je, samozrejme, v poriadku 😊.

Jogu som si nechávala na piatok ako pohodovú bodku za ťažkým týždňom. Cvičila som svedomito, pravidelne, napriek dvom či trom videjkám, ktoré som nevládala docvičiť, pretože som bola miestami premotivovaná (korčule, prechádzky, bicykel), videla som, že musím zmierniť tempo a nechať telo oddýchnuť. Mám pocit, že práve preto som nedosiahla požadovaný výsledok. Teraz po výzve a 2-týždňovom pokojovom režime som opäť v kole.

ako sa zbavit tuku

Po koľkých dňoch ste na sebe začali pozorovať prvé zmeny?

Po každom cvičení som sa cítila ako kulturistka, hlavne po cvičení s Olinkou, tá ma posunula o 2 levely vyššie.

Bolo to tak zhruba v prvej polovici výzvy. Ja sama som to nejako nevedela posúdiť a manžel mi povedal, že rozdiel uvidí, až keď sa úplne vyzlečiem 🙈.

ako schudnut doma

Aký je váš fitnes plán do budúcna 😊?

Môj plán je hýbať sa, hýbať sa, hýbať sa a neprestať. Samozrejme, nepohrdnem nejakou tou výzvou a zostávam hrdou členkou Fitshaker rodinky 😊.

Cíť sa aj ty plná energie, menej ubolene, maj lepšiu náladu či pleť. Cvičenie ti prináša tak veľa výhod, s nami za tréningami nemusíš ani nikam chodiť, môžeš si ho užiť z pohodlia domova online hocikedy budeš mať chuť:

domáce cvičenie
Fotka autora
Veronika Kašická
Redaktor vo Fitshaker

Úsmev na tvári, varecha v ruke a stále nové nápady. Tak nejako by som sa charakterizovala. Baví ma vymýšľať nové, zdravé a hlavne bezlepkové recepty na ktorých si pochutí naozaj každý. To že som komunikatívna a rada sa rozprávam s ľuďmi si môžete všimnúť na rozhovoroch ktoré pravidelne pribúdajú na našom blogu. Preto ak ti chýba motivácia rýchlo si nejaký prečítaj. ????

Kategórie

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.