Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Silová joga ako výzva na sebaprekonanie sa

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Stredná
133 kcal
4.8
44 min
0 videní

Informácie o cvičení

Poďme si dnes spoločne so Zuzkou a Deniskou vychutnať pocit sily, energie a vitality. :-) Čaká na teba lekcia jogy, ktorá bude obsahovať duchovné a očistné techniky. Môžeš sa tešiť na pozície, ktoré ti pomôžu stimulovať oblasť tretej čakry – teda tráviaci oheň. :-) Vyčleň si 44 minútiek a pusti sa do toho!

V úvode videjka ťa čakajú
dychové cvičenia a očistná mantra Óm, ktorá harmonizuje a upokojuje naše telo. Nezabudneme ani na cvičenie striedavého dychu a dych Kapalabháti, ktorý masíruje vnútorného orgány v oblasti brucha a podporuje ich činnosť.

Počas lekcie budeme praktizovať viacero pozícií a asán, ktoré nám pomôžu vnímať silu svalov našich dolných končatín, prebudia svaly nášho brucha a prebudia našu silu. Čaká nás napríklad
pozícia Stoličky či pozícia Bojovníka 1 alebo Ryby. Zacvičíme si tiež asánu, ktorá prináša pocity sily a energie, takže nás dokáže nabudiť energiou, keď sme unavení. Nezabudni, cvič len do tej polohy, ako ti tvoje telo umožní. Každá je správna. :-)

Na konci si doprajeme
relaxáciu, v ktorej sa príjemne zregenerujeme a uvoľníme. Ponoríme sa do svojho vnútorného sveta a naladíme sa na naše emócie.

Pomôcky: podložka na cvičenie

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Som spolumajiteľkou jogového štúdia v Prahe a programovou riaditeľkou Rezortu Svätá Katarína. Na Fitshakeri sa so mnou môžete stretnúť pri cvičení jogy v programe YOGA , ale aj v harmonickej výzve, ktorá sa začína každý rok začiatkom novembra a končí sa pred Vianocami. Harmonická výzva je po skončení archivovaná, aby si si ju mohla pustiť aj mimo tohto koncoročného obdobia. Výzvu a všetky jej predchádzajúce ročníky nájdeš na stránke programy . Vzdelanie a licencie: ATVS Palestra, Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Karlova Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) Športové licencie a osvedčenia z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitnes, výživa a masáže. Venovala som sa štúdiu mnohých štýlov jogy, a to: hatha joga power joga jogová terapia tantra joga kundalini joga joga pre tehotné a po pôrode vin joga fly joga restorative joga v súčasnosti sa hlbšie venujem tantrickým tradíciám v joge a kriya joge (para a ishta yoga) Verím, že prostredníctvom jogy spoznávame nielen sami seba – Om namo narayanaya.
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP