Všetky
Recepty
Zdravie
Cvičenie
Stravovanie
Všeobecné
Premeny
Fitshaker podcasty
Chudnutie
Pre fitmaminky
Sebarozvoj a motivácia
Tehotenstvo
Myslíme ekologicky!
Fit pobyty a dovolenky

Monika Stehlíková: „Uvoľnením hnevu sa nám sprístupnia radosť a sila.“

emócie

Monika Stehlíková je autorka knihy Tajomstvo reči tela, somatická psychoterapeutka, odborníčka na neverbálnu komunikáciu a sprievodkyňa na ceste k hlbokému prepojeniu sa so sebou cez telo. V tejto epizóde bude reč o emóciách hnevu, smútku a strachu. Ich prijatie je základom pre zdravo fungujúci imunitný systém, fyzické a mentálne zdravie, ale aj vzťah k sebe a svojmu okoliu.

Okrem ďalších inšpiratívnych rozhovorov so zaujímavými hosťami ti ponúkame mnoho skvelých videí s odborníkmi o zdravom a vyváženom stravovanía viac ako1000 cvičebných videí s našimi trénermi.

Okrem toho sa už môžeš začať tešiť na ďalšiu prichádzajúcu výzvu. Už 4.9. štartujeme Reštart po lete ! Poď sa pridať a vyformuj svoju postavu snov. Bude to spoločná, energiou nabitá jazda, ktorá ťa zaručene bude baviť ❤️!

online cvičenie
Fotka autora
Adriana Špronglová
Redaktor vo Fitshaker

Som rádiová spíkerka a lektorka jogy, ktorá miluje športy od výmyslu sveta, adrenalín, hory, prírodu a tanec. Vo svojej koži sa cítim vtedy, keď môžem sedieť pri dobrej káve s ľuďmi, spovedať ich a inšpirovať sa ich príbehmi a životom.

Páči sa ti náš článok? Zdieľaj ho na sociálnych sieťach.