Gratulujeme! Máš už odcvičené!

Video sme ti práve pripísali do tvojho kalendára

Chceš si zacvičiť toto video?

Aktivuj si členstvo a získaj tak prístup k videám a mnoho ďalšieho...

Uvoľnenie emócií s jogou

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Stredná
90 kcal
4.9
30 min
0 videní

Informácie o cvičení

My ľudia sme emočné bytosti. Denne cez nás prejde nielen radosť či nadšenie, ale občas je to i hnev, smútok, znechutenie. Je v poriadku emócie mať, je však na nás, ako si s nimi poradíme, keď prídu.

Zuzka ti pomôže spracovať emócie na podložke, aby sme ich nemuseli v sebe zadržiavať, alebo negatívnym spôsobom vyjadrovať mimo podložky. Dopomôžu nám k tomu nielen úvodné dychové cvičenie, ale i rôzne asány, ako napr. pozícia ťavy. Ťava je symbolom zvieraťa, ktorú putuje v náročných podmienkach a nesie so sebou vnútornú silu. Práve táto asána nás bude učiť prekonávať náročné podmienky a nájsť v sebe silu i vnútorný pokoj. V mnohých pozíciach budeme otvárať svoje srdce, aby sme práve láskou zaplavili svoje telo a uvoľnili nahromadené negatívne emócie. Na záver si dopraj ešte pár minút v pozícii mŕtvoly, alebo si rovno pusti krásnu meditáciu so Zuzkou, ktorú nájdeš pod videom.

Pomôcky: podložka na cvičenie

Pomôcky

Bez pomôcok

Inštruktor

Zuzana Klingrová
Zuzana KlingrováYOGA
Som spolumajiteľkou jogového štúdia v Prahe a programovou riaditeľkou Rezortu Svätá Katarína. Na Fitshakeri sa so mnou môžete stretnúť pri cvičení jogy v programe YOGA , ale aj v harmonickej výzve, ktorá sa začína každý rok začiatkom novembra a končí sa pred Vianocami. Harmonická výzva je po skončení archivovaná, aby si si ju mohla pustiť aj mimo tohto koncoročného obdobia. Výzvu a všetky jej predchádzajúce ročníky nájdeš na stránke programy . Vzdelanie a licencie: ATVS Palestra, Fakulta telesnej výchovy a športu, Univerzita Karlova Hindu University v USA (titul Bachelor of Academic in sport sciences) Športové licencie a osvedčenia z rôznych športových odvetví – zdravotná telesná výchova, potápanie, plávanie, fitnes, výživa a masáže. Venovala som sa štúdiu mnohých štýlov jogy, a to: hatha joga power joga jogová terapia tantra joga kundalini joga joga pre tehotné a po pôrode vin joga fly joga restorative joga v súčasnosti sa hlbšie venujem tantrickým tradíciám v joge a kriya joge (para a ishta yoga) Verím, že prostredníctvom jogy spoznávame nielen sami seba – Om namo narayanaya.
Čítať viac

Zapojené partie

Celé telo
Body background
Strokes
SHOULDERS
CHEST
BICEPS
TRICEPS
FOREARM
ABS
QUADS
CALVES
GLUTES
LATS

Moja poznámka

Vyber si svoje členstvo

Členstvo si môžeš zrušiť kedykoľvek stlačením tlačidla Ukončiť členstvo. Navyše máš u nás 100% garanciu vrátenia peňazí, ak nebudeš spokojná.

Free

0,00 € / mesiac
 • Živé prenosy bez archívu

Vybrať Free

Premium

9,90 € / mesiac
 • Viac ako 1 100 cvičebných videí

 • Viac ako 150 náučných videí o strave

 • Archív videí zo živých prenosov

 • Zľavové kódy do Fitshaker e-shopu

 • Darček v časti Na stiahnutie

 • Notifikácie motivujúce k cvičeniu

 • Štatistiky cvičenia a prehľadný kalendár

Vybrať Premium

VIP

Uvádzacia cena
24,90 € / mesiac
 • Plný obsah PREMIUM členstva

 • Jedálničky na chudnutie s porciami na mieru

 • Rozšírenie jedálnička o 10 receptov každý mesiac

 • Zodpovedanie otázok o zdravej strave e-mailom

Vybrať VIP